Dodaj do ulubionych

Winobranie 2013 we Francji

IP: *.adsl.inetia.pl 05.06.13, 14:21
Hej!
Mam sprawdzony kontakt do fajnej winnicy w regionie Beaujolais niedaleko Lyonu.
Byłem tam 3 razy ale w tym roku planuję zmienić miejscówę.
Piszcie na mikolaj.romanowicz@gmail.com jeśli chcecie wymienić kontakty :)
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: anna Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.centertel.pl 07.06.13, 11:47
      Witaj Mikołaj.Byłabym C bardzo wdzięczna,gdybyś dał mi kontakt do tej winnicy.Pozdrawiam cieplutko.Anna
      • Gość: coco Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.175.22.93.rev.sfr.net 23.06.13, 09:28
        winobranie we francji, region burgundii, rozpocznie sie w tym roku po 23 wrzesnia
        • Gość: roko Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.tktelekom.pl 04.07.13, 20:06
          Coco, dysponujesz moze jakimis stronami z ogłoszeniami?
          Jestes pewna, ze ze to bedzie koncowka wrzesnia?
          pozdrawiam
          • Gość: coco Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.175.22.93.rev.sfr.net 04.07.13, 23:02
            jestem pewna, sezon jest bardzo opozniony w tym roku. w tej chwili jeszcze nie ma ogloszen, choc samemu juz mozna szukac miejsc. o ile moge poleciec, dobrze szukac w baujolais, tam czesciej sa miejsca z noclegiem
        • Gość: Sławomir Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.kapucyni.krakow.pl 27.08.13, 13:18
          Proszę o ewentualny kontakt na to winobranie.e-mail skowalski1965@gmail.com Pozdrawiam S.P.Kowalski
        • Gość: Małgorzata Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.adsl.inetia.pl 13.09.13, 19:01
          Witam , czy macie jeszcze wolne miejsca do pracy przy winobraniu. My bylismy gotowi do wyjazdu 23 września ale jakaś osoba kierująca tym zachorowała i wyjazd odwołany. Pozdrawiam
          kontakt : malagosia14@wp.pl
      • Gość: patricblau@wp.pl Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.30.242.174.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 28.06.13, 14:14
        hej Aniu,jak będziesz miała jakiś adres,nr.telefonu do jakiś winnic,bardzo proszę prześlij,pozdrawiam Cię,Jacek patricblau@wp.pl
    • Gość: Wojtek Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.satfilm.net.pl 25.06.13, 09:34
      Witaj
      Ja jeszcze nie pracowałem w winnicy,ale chciałbym w tym roku spróbować,proszę o kontakt,gzie należy się zgłosić.
      Pozdrawiam
      Wojtek.
      • Gość: ELZBIETA Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.231.19.122.potel.pl 26.06.13, 18:01
        Witaj ,,jestem zainteresowana praca w winnicy... pozdr
        • Gość: kamil Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.13, 17:59
          jeśli czytasz to jeszcze to podeślij informacje o tej miejscówce ;)
          advesor@o2.pl
          • Gość: Anna Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.13, 21:13
            Jeśli jest to aktualne bardzo proszę o informację... również jestem zainteresowana pracą w winnicach
            • Gość: G.B. Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.adsl.inetia.pl 01.07.13, 00:24
              Znacie jakieś miejsca gdzie początek winobrania w tym roku planuje się nieco wcześniej niż pod koniec września? Proszę o namiary. W zamian mogę wysłać kontakt do sprawdzonej winnicy w Burgundii.
              Piszcie na grzegorz.buchalik@op.pl
              • Gość: anonymous11 Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.tktelekom.pl 07.07.13, 20:07
                Witam,

czy ktos wybiera sie moze na winobranie w sierpniu i ma 2 wolne miejsca? W zamian oferuję 2/3 miejsca na pewne winobranie w drugiej połowie wrzesnia z zakwaterowaniem i wyzywieniem.
                Prosze o kontakt tylko osoby zainteresowane i podchodzace powaznie do tematu na anonymous11@interia.pl
                Pozdrawiam
                • Gość: Aga Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.07.13, 09:11
                  ja już 5 sezonów jeżdżę do Avinion,dzwoniłam i powiedzieli że 2-3 osoby można by wcisnąć bo ktoś zrezygnował
                  • Gość: olek Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.13, 17:48
                    Hej hej

Szukam z dziewczyną jakiejś fajnej miejscówki do pracy! Jeśli gdzieś? coś?, to my bardzo chętnie :) oliostry@wp.pl
                  • Gość: Aga Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 31.08.13, 20:07
                    Hej, jestem zainteresowana praca. Szukam pracy dla siebie i dla kolegi. Proszę o kontakt: aga11084@wp.pl Pozdrawiam.
          • Gość: stotinka Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.31.82.73.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 24.07.13, 15:51
            Witam,

Od 7 lat jeździłam w sprawdzone miejsce w okolicach Avinionu. Niestety długa zima i brak wiosny dał sie we znaki... dostałam informację, że w tym roku moja miejscówka nie wypali.
            Szukam innych kontaktów, tak jak już pisałam mam 7 letnie doświadczenie w winobraniu.
            Kto ma jakieś spr miejsca proszę pisać na stotinka@wp.pl
    • Gość: Bartek R. Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.internetia.net.pl 07.07.13, 20:51
      Witam, jestem bardzo zainteresowany wzięciem udziału w winobraniu. Czy mógłbyś się podzielić kontaktem? Z góry jestem bardzo wdzięczny. : )
    • Gość: PB Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.cdma.centertel.pl 08.07.13, 15:15
      Witam posiadam doświadczenie kilkuletnie w pracy przy zbiorach owoców i warzyw , jestem gotowy do pracy od zaraz 518-794-489
    • piwekk Re: Winobranie 2013 we Francji 19.07.13, 16:41
      Również byłbym zainteresowany pracą przy winobraniu.
      Prosiłbym o kontakt.
      Dysponuję autem i chętnie mógłbym zabrać 2-3 osoby.
      • Gość: justyna Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.35.79.188.dynamic.jazztel.es 23.07.13, 11:48
        Bylabym bardzo zainteresowana winobraniem w tym roku, w jakimkolwiek terminie. Jesli ktos szuka chetnej osoby albo ma jakies informacje to piszcie justine.bentkoovska@gmail.com

Pozdrawiam, Justyna
        • Gość: justyna Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.35.79.188.dynamic.jazztel.es 23.07.13, 11:50
          Przepraszam,wkradl sie blad. Mail: justine.bentkovska@gmail.com
          • Gość: Kinga Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.adsl.inetia.pl 24.07.13, 12:19
            Witam czy ktoś posiada sprawdzone miejsca na winobranie? Szukam osoby chętnej bo w towarzystwie zawsze raźniej
            Pozdrawiam
            kinjes@wp.pl
      • Gość: Romek Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.07.13, 09:01
        chętnie się wymienię namiarami,też chciał bym zmienić miejsce !!!!
      • Gość: emi Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.13, 00:25
        Jestem chetna i dyspozycyjna w sierpniu oraz wrzesniu. Pozdrawiam
        • Gość: emi Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.13, 00:26
          moj email: kjusta8848@gmail.com
    • karolina12543 Re: Winobranie 2013 we Francji 29.07.13, 15:04
      Witam. Posiadam namiar w okolicy Narbonne. Chętnie się wymienię na inny namiar. Możliwe jedno miejsce w samochodzie

> Hej!
      > Mam sprawdzony kontakt do fajnej winnicy w regionie Beaujolais niedaleko Lyonu.
      > Byłem tam 3 razy ale w tym roku planuję zmienić miejscówę.
      > Piszcie na mikolaj.romanowicz@gmail.com jeśli chcecie wymienić kontakty :)
      > Pozdrawiam
      • Gość: anonymous11 Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.tktelekom.pl 30.07.13, 11:14
        Hej,
        odezwij sie do mnie na maila anonymous11@interia.pl
        • Gość: cuve Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.13, 23:35
          witam, również szukam kontaktu do pracy przy winobraniu, mogę z początku września jechać, posiadam samochód, nie byłem jeszcze nigdy ale coś wiem o tym, od kilku lat uprawiam kilka odmian winorośli na działce, mam 27 lat, moj email cuve@wp.pl
          • Gość: kominek Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.183.171.36.dsl.dynamic.t-mobile.pl 04.08.13, 09:49
            Zainteresowany pracą przy winobraniu. Dyspozycyjność od połowy sierpnia do końca września. 24 lata.
            majchrzak.kominek@gmail.com
    • beja.flor Re: Winobranie 2013 we Francji 05.08.13, 17:41
      Cześć,

Czy ktoś wybiera się na winobranie pod koniec tego miesiąca i ma jedno wolne miejsce?
      W zamian oferuję miejsce na sprawdzonym winobraniu w okolicach Lyonu, pod koniec września, z zakwaterowaniem i wyżywieniem.
      Interesują mnie racjonalne propozycje :)
      • Gość: Leszek Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.ostrowiec-sw.vectranet.pl 20.08.13, 16:37
        Proszę o kontakt 692348815
      • Gość: Kamil Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.13, 17:14
        Poszukuje pracy przy winobraniu we Francyyii,proszę o kontakt na mój meil
    • jestextra Re: Winobranie 2013 we Francji 07.08.13, 07:06
      Wybieram się ze znajomym do Francji na m.in winobranie. Wyjazd do Langwedocji, do znanego mi wcześniej miejsca, w którym pracowałem dwa sezony. Jeżeli wyjazd miałby nastąpić w sierpniu, możliwe byłoby inne zajęcie nad morzem albo szukanie pracy przy zbieraniu np. brzoskwiń/gruszek/jabłek lub przy pakowaniu/segregowaniu owoców, ale to pod warunkiem znalezienia osoby z bardzo dobrym francuskim. W tej chwili szukam osoby lub dwóch, które chciałyby z nami pojechać, a mają samochód, bo z samochodem jest znacznie łatwiej, a i można pozwiedzać. Płeć i wiek obojętne od 20 do 50 lat :-) Najwcześniejszy termin wyjazdu to 12 sierpień, a najpóźniejszy 2 wrzesień. Stawki przy winobraniu to 7-9 euro za godzinę, praca na co najmniej trzy tygodnie (tyle pracowałem ostatnim razem w paru winnicach), mając samochód można przemieszczać się na północ i ten okres wydłużyć do 6-7 tygodni. Możliwe jest też zwiedzanie lub nawet krótki pobyt w klasztorach buddyjskich lub chrześcijańskich albo pozostanie na tydzień w ośrodku ekumenicznym w Taize (byłem bardzo fajne miejsce). Mile widziane są osoby, które już na winobraniu były i znają regiony takie jak Prowansja, Burgundia czy Szampania, gdzie też chcemy się wybrać. Fajnie by było, gdyby ktoś chciał pójść na całość i popracować do końca października, przykładowo, gdyby przepracować tylko 40 dni to zarobek wyniósłby 2500 euro :-) Nie liczę przygody, jaka się z tym wiąże ;-) Moja znajomość francuskiego jest słaba, więc jeśli znalazłaby się osoba z bardzo dobrym francuskim, byłoby świetnie. Najważniejsze to jednak mieć samochód. :) W cztery osoby koszty przejazdu są niewielkie. Wszystko jest oczywiście do uzgodnienia, zainteresowanych zapraszam do kontaktu: jestextra@gazeta.pl
      Marek
      • Gość: cuve Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.13, 11:48
        witam, ja mógłbym jechać ale po 7 września , mam samochód, mam 27 lat. jeśli ktoś ma jakieś kontakty, dzięki z góry za odzew. Szukam pracy przy zbiorach w jakimkolwiek kraju. cuve@wp.pl
        • Gość: gość Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.10-1.cable.virginmedia.com 07.08.13, 13:36
          Witajcie. jesteśmy parą ,która obecnie przebywa w UK. szukamy namiarów gdzie najlepiej udać się na winobranie do Francji. jesteśmy dyspozycyjni od zaraz :-) posiadamy doświadczenie w zbiorach jak i własny transport. z góry dziękujemy za pomoc :-) pozdrawiamy Ania i Krzysztof.

kont.email. krzysztofbyszof@wp.pl
          • Gość: monika Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.189.219.111.skyware.pl 08.08.13, 13:31
            Też jestem chętna na wyjazd. Jeśli ktoś ma jakieś namiary to proszę o info na meila. nika1@10g.pl
            • Gość: Magda Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.petrus.pl 08.08.13, 17:11
              hej również jestem zainteresowana pracą w winnicy proszę o jakiś kontakt na email magda447@wp.pl
      • jestextra Re: Winobranie 2013 we Francji 09.08.13, 18:58
        Osobę z samochodem już mamy, teraz potrzebujemy z bardzo dobrą znajomością francuskiego. Co do stawek to dokonam tu małej korekty, w tym roku, często jest to 9.5 euro za godzinę. Osoby pracujące w brygadach i zbierające winogrona od ilości mogą zarobić więcej, ale nie wiem, czy trafimy na taką winnicę. Wyjazd jest z Warszawy. Kontakt: jestextra@gazeta.pl
        • jestextra Re: Winobranie 2013 we Francji 13.08.13, 11:43
          Szukamy drugiego samochodu, gdyż zapewne, jedna grupa pojedzie tylko na wrzesień, zaś druga zostanie na październik. Wciąż szukamy osoby ze znajomością języka francuskiego, wystarczy, że jest to znajomość komunikatywna. Zachęcam do kontaktu. :-)
    • Gość: Marta Re: Winobranie 2013 we Francji IP: 78.133.179.* 16.08.13, 16:40
      Witam:) Chetnie wybiorę sie na winobranie , prosze o kontakt marta.k3@o2.pl lub tel 514 558 478 pozdrawiam Marta
      • vanguarde Re: Winobranie 2013 we Francji 18.08.13, 20:46
        Ja jadę póki co tylko z kolegą, więc w MK3 kombi mógłby się ktoś dołączyć w zamian za nagranie jakiejś winnicy we wcześniejszym okresie (chyba dopiero w 2 połowie września zaczniemy). Mamy z tamtego roku super miejsce w Burgundii gdzie nam dodatkowe premie zapłacili oprócz 7.70 netto (ale najlepsze to super szefostwo, jedzenie i i klimat ludzi w tym château) a potem w Szampanii już bez spania i jedzenia na akord 0.20 za kg więc szło spokojnie ponad 100 euro narwać dziennie (w tym roku gorsza wiosna i teraz grady przeszły więc nie wiadomo jak będzie z urodzajem co u niektórych). Jesteśmy z lubelskiego i jak ktoś ma ochotę się zintegrować na wyjazd i najlepiej jakby znał jako tako francuski to zapraszam do korespondencji na maila vanguarde@o2.pl
    • Gość: Ja Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.centertel.pl 19.08.13, 13:48
      Hallo wybrałbym się do pracy za granice w sprawdzone miejsca jestem z Mazowieckiego Siedlce
      zahar@vp.pl
      • Gość: Ja Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.centertel.pl 11.09.13, 15:42
        Hej mam chęć wybrać się zkimś na sady za granice w sprawdzone i pewne miejsca
        zahar@vp.pl
    • Gość: Leszek Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.ostrowiec-sw.vectranet.pl 20.08.13, 16:30
      Zawiozę do Francji 2 osoby na winobranie w zamian za załatwienie miejsca pracy przy winobraniu dla 2 osob. Tel : 692348815
    • Gość: zz Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.play-internet.pl 21.08.13, 12:31
      Hej jestem w drodze na winobranie ale jade w ciemno bede bardzo wdzieczna za jakies wskazowki jade sama wiec tym bardziwj chetnie przyjme pimocne rady :) moj mail to zuza.koszuta@gmail.com
      • Gość: N Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.legnica.vectranet.pl 22.08.13, 22:21

Wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane winobraniem od września na 1 miesiąc. Jeśli ktoś ma jakieś namiary bardzo prosimy o kontakt n.juszczak@wp.pl
        • Gość: xyz Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.tktelekom.pl 23.08.13, 22:20
          Hej,

moge zaoferowac 3 miejsca na winobranie w drugiej polowie wrzesnia w zamian za pomoc w znalezieniu czegokolwiek na poczatek wrzesnia. Moj mail - anonymous11@interia.pl
          • Gość: ssss Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.icpnet.pl 06.09.13, 12:47
            słyszałem, że winobranie w okolicach Reims rozpoczyna się na początku października
      • karrol89 Re: Winobranie 2013 we Francji 27.08.13, 15:37
        Hej, wybieram się do sprawdzonej winnicy w regionie Beaujolais gdzie pracowałem rok temu, atutami są mili gospodarze i przyjazna atmosfera pracy. Znam dobrze francuski. Zapraszam do kontaktu osoby w podobnym wieku (mam 24 lata) bo zawsze raźniej będzie pojechać z kimś. Praca od około 30 wrzesnia przez 8-12 dni. Chciałbym też przy okazji trochę pojeździć po Francji, może jakiś autostop. Także planuje raczej małe wakacje z pracą. Pozytywnie nastawione osoby zapraszam do kontaktu! :) karol.w.04.gmail.com
        • Gość: mateosz Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.adsl.inetia.pl 28.08.13, 01:24
          Witam,

wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani wyjazdem na winobranie do Francji na wrzesień. Do wyjazdu jesteśmy gotowi już w tym tygodniu. Mamy doświadczenie przy pracy w rolnictwie. Preferowana forma: autostop, ale możemy dołączyć jako pasażerowie/kierowcy zastępczy, obaj posiadamy prawo jazdy kat. B. Chętnie pozwiedzamy Francję. Jeżeli szukasz rzetelnych i towarzyskich kompanów, napisz na tisuu@o2.pl!
          • Gość: michael_1 Re: Winobranie 2013 we Francji- oferta PRACY IP: 89.201.250.* 02.09.13, 22:39
            Pilne!

Poszukujemy dwóch osób z samochodem (preferowani mężczyźni lub para) na winobranie do Francji. Wyjazd za ok tydzień, 9-10 dni roboczych, dniówka 50-60 euro. Pozostali uczestnicy winobrania to głównie studenci. Więcej info na michael_1@op.pl

Tylko poważne oferty!
            • Gość: beatalan4@wp.pl Re: Winobranie 2013 we Francji- oferta PRACY IP: *.play-internet.pl 13.09.13, 09:23
              Dzien dobry jestesmy para i posiadamy wlasny samochod i bylibysmy zainteresowani oferta pracy przy zbiorach winogron pracowalismy w hiszpani
    • Gość: Kamil Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.13, 17:18
      Poszukuje pracy przy winobraniu we Franccji dla Sb i dla kolegi,proszę o kontakt na mój meil : kamilek_k0@wp.pl
      • Gość: winobranie Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.adsl.inetia.pl 07.09.13, 09:36
        Szukam osoby z samochodem zdecydowanej na wyjazd na winobranie, potwierdzony wyjazd pod koniec wrzesnia, zapewnione zakwaterowanie i wyzywienie, rowny podzial kosztow paliwa, wiecej info mail winobranie2013@wp.pl
        • Gość: monika Re: Winobranie 2013 we Francji IP: *.cust.tele2.se 08.09.13, 11:07
          Jestesmy zainteresowani wyjazdem na winobranie .Skad jestes?? I jakie sa laczne koszty.
    • rastarose Re: Winobranie 2013 we Francji 08.09.13, 19:54

Witajcie Ludki Drogie:)
      jesteśmy 2 młodych ludzi i szukamy pracki przy winobraniu...z PL wybywamy autostopem około 16 września może ktoś coś wie gdzie warto i próbować jechać w ciemno albo może wie że gdzieś kogoś jeszcze potrzebują.
      Jak coś to piszcie na cynamon_ka@vp.pl
      • Gość: Vendangeur Re: Winobranie 2013 we Francji IP: 91.238.85.* 09.09.13, 18:17
        Mam wiele ciekawych ofert na winobranie. Szukam osoby, która zna francuski i ewentualnie osoby z samochodem. Wyjazd z Warszawy około 14-15 września, najchętniej na dłużej. Zapraszam do kontaktu: jestextra małpa gazeta.pl
        • bthogut Re: Winobranie 2013 we Francji 10.09.13, 10:36
          Mam zarezerwowane miejsce przy winobraniu od ok. 1 października, na ok. 8 dni. Zarobek ok. 2 tys. po odliczeniu kosztów. Poszukuje 2 osób (jedna musi znać komunikatywnie francuski). Proszę o kontakt - bthogut małpa gazeta.pl
          • Gość: Dawid Re: Winobranie 2013 we Francji IP: 78.10.73.* 11.09.13, 15:05
            Hej jestem jak najbardziej zainteresowany Twoją ofertą jadezetu@o2.pl
            • xmarlenax1 Re: Winobranie 2013 we Francji 12.09.13, 00:33
              Hej!
              Jutro wieczorem (czwartek) ewentualnie w piątek rano wyjeżdżamy na winobranie do Francji. Powrót zależy w dużej mierze od tego, jak szybko znajdziemy pracę, ale nie później niż do końca września (studia :/ ).

Jedziemy samochodem, ponieważ dużo łatwiej będzie się poruszać między winnicami (nie mamy jeszcze załatwionej żadnej pracy). Jedziemy w ciemno, ale myślę, że szybko coś znajdziemy.

Szukamy czwartej osoby, żeby transport wyszedł taniej (około 200zł. w dwie strony). Nocleg w namiotach/ jak się uda to u gospodarza lub cs. Na pewno będziemy się świetnie bawić i przy okazji może coś zwiedzimy, więc zapraszam wszystkich chętnych, kolejne wakacje dopiero za rok! :D

kontakt: bartlomiej.tomaszek@interia.eu
              • vanguarde Re: Winobranie 2013 we Francji 18.09.13, 20:36
                Pilne!
                Wyjazd dla 4 osob w okolice Dijon, pierwszy tydzien namioty i 3x dzennie super jedzenie, potem 10 dni ze spaniem w zamku i obiadami, 9.53 brutto, ok 7.80 netto, lacznie 17 dni.
                Potrzeba 3 osob z autem (dobrze by bylo jakby 1 dziewczyna byla bo w zamku jest podzial na pokoje meskie i zenskie oraz z woj. lubelskiego/podkarpackiego najlepiej) - mnie trzeba zabrac po drodze z Niemiec w piatek bo praca juz od soboty, wiec do jutra do obiadu max trzeba potwierdztic przyjazd,
                kontakt do mnie +49 151 668 355, najlepiej jeszcze dzis dzwonic, zadnych zaliczek wiec prosze sie nie bac sprobowac ze mna wybrac, bylem rok temu ale ekipa nam sie rozsypala, a obecnie w Niemczech tak leje przy jablkach ze zdecydowalem sie pojechac w stare miejsca na winogron do France, probowac, nie ma nic do stracenia - Tomek.
                • jestextra Re: Winobranie (2013) we Francji zakończone 08.11.13, 16:22
                  Vanguarde, szkoda, że tak późno się zdecydowałeś, może byśmy się zgrali lepiej (korespondowaliśmy trochę) Wiem, że wiele osób, które wyjechały w tym roku, zamierza i w przyszłym, więc kto wie?
                  Z winobrania wróciłem, pracując ponad dwa tygodnie w jednej winnicy. Z mojego doświadczenia wynika, że warto jechać w gronie osób, które się dobrze zna lub takich, którzy byli już na winobraniu. Większość osób, którą poznałem poprzez net, raczej się nie nadawała, delikatnie mówiąc...
                  Dla osób, które wybierają się w przyszłym roku, zalecałbym wybranie się z choć jedną osobą znającą język francuski oraz wcześniejsze zaklepanie sobie miejsca, tak jest najlepiej. Przy dłuższym wyjeździe na pewno przydatny jest samochód.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam! :-)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka