Dodaj do ulubionych

Sprawdzone panele ankietowe

02.01.21, 16:47
Przedstawiam Wam listę paneli gdzie można co grosza na nich zarobić rejestrując się do wszystkich by zmaksymalizować swoje dochody.

1.Internetowy panel badawczy umożliwiający swoim użytkownikom zarabianie poprzez wypełnianie płatnych ankiet. Portal został założony przez Instytut Badań Pollster.
Dzięki udziałowi w Panelu będziesz m. in:
- mieć realny wpływ na kształt nowych produktów oraz usług,
- mieć możliwość testowania produktów, zanim jeszcze trafią na rynek,
- decydować, które reklamy trafią do ogólnopolskiej telewizji, radia bądź Internetu,
Oprócz tego za każdą rzetelnie wypełnioną ankietę otrzymasz pewną liczbę punktów. Liczba ta zależy od stopnia skomplikowania ankiety oraz czasu, jaki należy poświęcić na jej wypełnienie.
Środki zgromadzone w naszym panelu nie podlegają opodatkowaniu. Wypłacane są w formie nagrody.
Aby skorzystać z możliwości zarabiania w Reaktorze Opinii, należy spełnić następujące warunki:
- mieć ukończone 13 lat
- posiadać adres email
- mieszkać na terenie Polski
- posiadać dostęp do internetu
- posiadać rachunek bankowy
Wypłata środków zgromadzonych w Reaktorze Opinii jest możliwa po zgromadzeniu 500 punktów, czyli odpowiednika 50 złotych.
Rejestracja
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
reaktoropinii.pl/ref/mqgcb
2.Międzynarodowa firma prowadząca działalność od 2006 r. Łączy cechy panelu ankietowego i serwisu społecznościowego. Rejestracja w programie jest darmowa, przy czym za wypełnienie profilu użytkownik dostaje na dobry start 500 pkt oraz 100 pkt za aktywację adresu e-mailowego. Minimalny próg do wypłaty to 20000 pkt, przy czym 1000 pkt to równowartość 1 EUR. Pieniądze są wypłacane na konto PayPal. Średnia wysokość stawek: od 5 zł do 25 zł, w zależności od długości ankiety.
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
myiyo.com/?ref=313156934
3.Zarabiaj / Wymieniaj się ankietami / Prowadź badania
Ważne informacje podczas rejestracji:
1. Podczas rejestracji wybieramy konto prywatne.
2. Wypełniamy ankiety proponowane przez serwis i zdobywamy $.
3. Oceniamy i komentujemy ankiety.
4. Wypłacamy zebrane pieniądze - od 5$.
Rejestracja
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
answeo.com/aff/3WKBOML
4.Bonus za rejestrację 5$
Amerykański portal oferujący możliwość zarabiania pieniędzy za wykonywanie prostych czynności jak wypełnianie ankiet czy wykonywanie zadań. Serwis ten jest obecny już wiele lat na rynku i od tego czasu działa nieprzerwanie. Aby móc zarejestrować się na Greenpanthera trzeba mieć ukończone 18 lat.
Zarobione pieniądze, można wypłacić na konto PayPal
Ankiety przychodzą w przedziale od 0,60$, 0,70$, 0,75$ i 1$.
Aby zacząć zarabiać w serwisie, należy udać się po rejestracji do zakładki twój gabinet, a następnie klikamy zakładkę zarobić.
Tam będzie znajdować się lista z dostępnymi ankietami i ofertami.
Otrzymasz 10% od zarobków zaproszonej przez Ciebie do programu osoby, która dołączy do programu poprzez Twój unikalny link referencyjny.
Rejestracja
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
greenpanthera.com/pl/?rf=fe9602798ef24
5.Marketagent
jest to jeden z najlepiej rozbudowanych portali do wypełniania płatnych ankiet. Firma istnieje na rynku od ponad 19 lat. Jest to jeden z najstarszych tego typu serwisów w internecie.
Jego właścicielem jest Marketagent online reSEARCH GmbH, z siedzibą w Mühlgasse 59, 2500 Baden.
Zalety:
- strona dostępna w 20 językach (w tym po polsku).
- bezpłatne uczestnictwo już od 14 roku życia.
- za samą rejestrację otrzymujemy 150 punktów (1,5 euro).
Punkty możemy wymienić na pieniądze w zakładce Giełda (100 pkt = 1 EURO).
Minimum do wypłaty wynosi 2 euro.
Pieniądze można wypłacić na konto PayPal lub Skrill.
Przelewy realizowane są maksymalnie do 48h.
Zebrane punkty można przekazać również na cele charytatywne: Organizacja pomocy w chorobie AIDS, Caritas, Amnesty International, Global 2000.
Ankiety od 10 do 250 punktów za wypełnienie (zaproszenia do badań otrzymujemy na maila lub po zalogowaniu się do konta na stronie).
Rejestracja
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
panel.marketagent.com/Register/Account/NewRegistration/pl?RefUID=1352237
6.Ogólnopolski panel badawczy czyli miejsca gdzie zbierane są opinie Polaków na różne tematy dotyczące codziennego życia (telefonia, TV, usługi bankowe itp.). Zostając uczestnikami serwisu będziemy odpowiadać na pytania w kwestiach społecznych, konsumenckich oraz ocenimy produkty i usługi.
Każdy uczestnik serwisu otrzymuje na adres e-mail zaproszenia do ankiet internetowych. Za wypełnione ankiety otrzymujemy punkty (ilość punktów zależna od długości ankiety), które wymienimy na nagrody rzeczowe.Zamówione nagrody dotrą do Nas za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej na koszt serwisu Ariadna.
W panelu Ariadna może zarejestrować się osoba która:
ukończyła 14 lat ( do 18lat niezbędna zgoda rodzica/opiekuna ),
zamieszkuje na terenie Polski.
Rejestracja
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
panelariadna.pl/register?ref=988425966
Obserwuj wątek
  • kasazneta83 Re: Sprawdzone panele ankietowe 27.03.21, 20:44
   Serwis należący do firmy badawczej Biostat Sp. Z. O.O działającej na rynku ponad 10 lat.
   Pozwala zarabiać na wypełnianiu ankiet oraz wcielić się w rolę tajemniczego klienta.
   Ankiety w panelu trwają minimalnie kilka minut (3-5), a maksymalnie kilkadziesiąt (30-40). Przeciętna długość ankiety to 10-15 minut,
   nie ma konieczności wypełniania każdej ankiety. Można dowolnie wybierać te, które nas interesują.
   Informacje o dostępnych badaniach przychodzą na pocztę, są także dostępne po zalogowaniu do panelu.
   Wypłata zarobków możliwa jest jedynie na konto bankowe, po uzbieraniu 1000pkt (50zł).

   Praca jako tajemniczy klient
   Polega ona na odwiedzaniu konkretnych placówek by zbadać komfort oraz jakość obsługi konkretnych lokali. Wystarczy podać numer telefonu i czekać na kontakt.
   Za jedno przeprowadzone badanie można liczyć na kwotę rzędu 50 zł. Czas spędzony w placówce to około 30 minut + czas na wypełnienie kwestionariusza (5-30 min).
   Poniesione koszty za dojazd do miejsca docelowego są zwracane.
   Rejestracja
   👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
   panel.badanie-opinii.pl/user/recommend/token/ff32bbcd87544b9d0ea8a6482a24782c56a119dd/
  • kasazneta83 Re: Sprawdzone panele ankietowe 27.03.21, 20:45
   TGM Panel POLAND to panel ankietowy należący do globalnej firmy badań rynku TGM Research FZE. Zarabiamy tutaj na wypełnianiu ankiet poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną, a sama rejestracja możliwa jest już po ukończeniu 16 lat.
   Pierwszym krokiem jest rejestracja, bez której nie będziemy mogli zarabiać. W tym celu musimy skorzystać z formularza rejestracyjnego i podać tam podstawowe informacje, takie jak np. adres e-mail, data urodzenia oraz płeć. Musimy oczywiście pamiętać, aby dane były prawdziwe, gdyż w przeciwnym razie możemy mieć problem z odbiorem wynagrodzenia.
   Po rejestracji i potwierdzeniu adresu e-mail w skrzynce pocztowej przychodzi czas na wypełnienie profilu. Jest to bardzo ważne, ponieważ pozwoli to na lepsze dopasowanie ankiet i uniknięcie wielu odrzuceń.
   Wszystkie ankiety, które możemy wypełnić znajdziemy na stronie głównej panelu.
   W TGM Panel, zarobione pieniądze możemy wypłacić na:
   PayPal min.40 zł, a czas oczekiwania na wypłatę wynosi od 3 do 6 dni roboczych.
   Po uzbieraniu min. 30 zł, zgromadzone na saldzie środki możemy wymienić również na GCodes. Są to wirtualne kody prezentów, które możemy wymienić na tysiące nagród np. karty upominkowe, książki, podróże, bilety na imprezy, doładowania telefonu, magazyny cyfrowe itp. Kod podarunkowy powinniśmy otrzymać na adres e-mail w ciągu jednego dnia.
   Rejestracja
   👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
   pln.tgm.link/KlAd773400
  • kasazneta83 Re: Sprawdzone panele ankietowe 27.03.21, 20:46
   MOBROG jest międzynarodowym panelem ankietowym, który dostępny jest również w języku polskim. Należy do niemieckiej firmy SPLENDID RESEARCH GmbH, która zajmuje się badaniami rynku na całym świecie. Jest to panel, którym z pewnością warto się zainteresować, choć rejestracja możliwa jest jedynie dla osób pełnoletnich.
   Na początek, jak w każdym panelu ankietowym – musimy się zarejestrować. Strona jest dostępna w języku polskim.Konto możemy założyć za pomocą formularza rejestracyjnego podając standardowe informacje takie jak: adres e-mail, nazwa użytkownika, hasło, datę urodzenia, płeć itp. Tuż po rejestracji możemy wypełnić kwestionariusz, który pozwoli lepiej dopasowywać przysyłane ankiety.
   Jak w każdym panelu ankietowy, tak i w MOBROG zarabiamy głównie na ankietach, choć nie tylko. Za jedną wypełnioną ankietę możemy otrzymać do 12 złotych, a informacje o przewidywanym czasie potrzebnym na jej wypełnienie oraz wynagrodzeniu podawane są już na początku. Lista dostępnych ankiet widoczna jest od razu po zalogowaniu, a klikając na strzałki z prawej strony przejdziemy do wypełniania wybranej.
   Wypłatę możemy zlecić aż 2 razy dziennie i już po uzbieraniu 20 złotych.Pieniądze powinny znaleźć się u nas na koncie już po 90 minutach, a adres e-mail portfela musi być taki sam jak ten w panelu MOBROG. Dostępne portfele internetowe, na które możemy wypłacać to:paypal,skrill
   Rejestracja
   👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
   www.mobrog.com/pl/ankiety-patne/rejestrowa.html?membership_promotion=0&i_invite=7765679-5c9522bec1ece
  • kasazneta83 Re: Sprawdzone panele ankietowe 27.03.21, 20:47
   Ysense prawdziwa petarda do zarabiania. Powstała w 2007 roku strona umożliwia zarabianie na wypełnianiu ankiet i realizowaniu prostych zadań, jak ściągnięcie aplikacji, czy granie w gry.

   Właścicielem strony jest firma zarejestrowana w Stanach Zjednoczonych prowadzona przez Jim’a Grago. Jest to legalnie działająca spółka, która od 2007 roku wypłaciła już około 40 milionów dolarów swoim użytkownikom. Zarobkowanie w taki sposób jest również w pełni legalne.

   Podstawowe informacje:
   użytkownikiem może zostać każdy kto ukończył 16 rok życia
   minimalny próg wypłaty – 10$
   sposób wypłacania wynagrodzenia – pieniądze są przelewane na konta Skrill, Payoneer, Paypal

   Sposoby zarabiania w Ysense
   Podstawowym sposobem zarobkowania na stronie są płatne ankiety. Ważne jest, że dla zarejestrowanych polskich użytkowników, dostępne są ankiety w języku polskim. Oczywiście wypełniając anglojęzyczne ankiety można znacznie zwiększyć swój przychód. Osoby słabo znające język angielski mogą spokojnie wypełniać ankiety, korzystając z automatycznego tłumacza Google.

   Ankiety, które wypełniamy w ramach współpracy z Ysense nie wymagają wiedzy specjalistycznej, a co za tym idzie – zarabiać w ten sposób może każdy! Dodatkowo warto wspomnieć, że nie są one ograniczone obszarowo, dlatego ankietę wypełnisz bez względu na miejsce zamieszkania.

   Stawki za ankiety wynoszą od 0,8 do nawet 5 dolarów!

   Przed rozpoczęciem wypełniania należy dokładnie wypełnić profil użytkownika. Dzięki temu otrzymasz maksymalną ilość arkuszy dostępnych dla Twojej lokalizacji i powiększysz swój portfel.

   Jak rozpocząć wypełnianie zadań w Ysense?

   Aby rozpocząć wypełnianie zadań, wybierz zakładkę „Complete tasks” dostępną w sekcji „Zadania”. W tym momencie wyświetlą Ci się wszystkie dostępne zadania wraz z dokładnym opisem, dzięki któremu poznasz poziom trudności, stawkę i ocenę.

   Teraz wybierz zadanie, które chcesz wykonać. Następnie zostaniesz przeniesiony na CrowdFlower – rozwiązanie oferowane przez firmę partnerską. Zarejestruj się na otwartej stronie i zaloguj się na swoje konto.

   Po poprawnym zalogowaniu system przeniesie Cię na stronę wybranego zadania. Znajdziesz tam dokładną instrukcję wyjaśniającą krok po kroku, co musisz zrobić. Po zakończeniu pracy do Twojego konta zostanie dodana przypisana do zadania kwota.

   Rejestracja
   👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
   www.ysense.com/?rb=59455591
  • kasazneta83 Re: Sprawdzone panele ankietowe 27.03.21, 20:47
   Timebucks. Jest bardzo podobny do ysense. Rejestracja jest oczywiście darmowa, a na stronie znajdziemy masę sposobów na zarabianie pieniędzy. Na start dostajemy 1$ na saldo bonusowe, minimum do wypłaty to 10$, strona wypłaca na Payeer,AirTM,Bitcoin
   Po rejestracji i kliknięciu linku aktywacyjnego wchodzimy w zakładkę EARN i wybieramy interesujące nas sposoby zarobku. W zakładce LADDER znajdziemy dzienny konkurs - top 5 osób, które zarobiły przez 24 h najwięcej dostaje bonus do 20 dolarów!
   Opis zakładki EARN:
   CONTENT - typowe PTC z reklamami i slideshowami po 0,001 $ za klik
   SURVEYS - cała masa ankiet do wypełnienia, podobnie jak na Clixsense
   VIDEOS - coś jak YT Monster, oglądamy film przez daną ilość czasu i dostajemy za to pieniądze
   OFFERS - zestawienie najciekawszych ofert z offerwalli
   OFFERWALLS - Mamy dostęp aż do 14 offerwalli.
   ONCE OFF - jednorazowo możemy dostać pieniądze za zainstalowanie dodatku do chrome`a, polubienie strony na Facebooku czy nagranie video promocyjnego.
   MINING - czyli typowa koparka używająca procesora. Za 100000 hashy mamy 0,002$.
   ROLL - czyli dzienny bonus. Raz na 24h gdy zrobimy przynajmniej 10 działań zarobkowych (wszystko się liczy) możemy zagrać o bonus dzienny.
   TASKS - proste zadania w stylu Cloudflare, czyli musimy potwierdzić, że osoba X pracuje w miejscu Y itd.
   FREE BTC - możemy się zarejestrować z linku polecającego strony na stronce z mojej sygnaturki, a oni płacą nam ułamki centa za każdego rolla.
   SOCIAL - kasa za lajki, followy na Instragramie, suby na Youtube itd.

   Link do rejestracji
   👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
   timebucks.com/?refID=216152779
  • kasazneta83 Re: Sprawdzone panele ankietowe 27.03.21, 20:47
   Superpay - zarabiamy punkty lub $, które możemy wypłacić na PayPal (minimalna kwota wypłaty - 1$), bitcoin (minimalna kwota wypłaty - 60$)

   Zakładamy konto na stronie www.superpay.me/?ref=miron83
   Przechodzimy do zakładki Paid Surveys następnie klikamy Daily Paid Surveys.
   Pokazały nam się wszystkie dostępne ankiety. Następnie klikamy na nazwę ankiety np. "Opinion Capital Paid Survey Router - Premium Unlimited" otwiera nam się ankieta i uzupełniamy ją.
   Po zakończeniu ankiety klikamy przycisk Submit.

   Wypłata zarobionych pieniędzy

   Przechodzimy do zakładki Rewards następnie przechodzimy do Withdraw Cash i wybieramy metodę wypłaty.
  • kasazneta83 Re: Sprawdzone panele ankietowe 27.03.21, 20:48
   Surveyrewardz jest kolejnym międzynarodowym panelem ankietowym, który pozwala zarabiać na wypełnianiu ankiet. Strona dostępna jest w języku polskim, choć zdarzają się zdania w języku angielskim. Nie przeszkadza to jednak w żaden sposób w poruszaniu się po serwisie. Rejestracja w panelu możliwa jest już po ukończeniu 13 lat.
   W Surveyrewardz ankietę, którą możemy wypełnić znajdziemy na głównym ekranie, tuż po zalogowaniu. Wystarczy, że klikniemy w pomarańczowy przycisk „Wypełnij tę ankietę”, aby do niej przejść.
   Za każdą poleconą osobę otrzymujemy tutaj 3$ oraz stałe 15% po zarobieniu przez nią 3$.
   Wypłatę możemy zlecić już po uzbieraniu 5$ na Paypala, ale w takiej sytuacji musimy doliczyć 0.1$ jako prowizję dla serwisu. Jeśli chcemy wypłacić bez dodatkowej prowizji musimy uzbierać przynajmniej 10$.
   Rejestracja
   👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
   www.surveyrewardz.com?ref=uin1790102895
  • kasazneta83 Re: Sprawdzone panele ankietowe 27.03.21, 20:50
   Swagbucks jest to anglojęzyczny portal założony przez Prodege, LLC z siedzibą w Kalifornii (USA).
   Możemy legalnie tam zarabiać na wypełnianiu ankiet, graniu w gry, czy oglądając filmiki.
   Walutą na stronie jest SB, jej przelicznik to 1SB=0.01$. Wypłaty w postaci giftcardów do Amazona, PayPala oraz Zalando w euro, funtach lub dolarach. Minimalna wypłata Amazon to 500SB, dla PayPala 10 USD (1000 SB). Często są one w różnych promocjach i wypłata w euro może być bardziej opłacalna niż w np. dolarach.

   Zarabianie jest skupione wokół ankiet:

   - jest ich dość dużo
   - większość jest przetłumaczona na polski, często zdarzają się od polskich firm
   - płatne od 40 SB do 200 SB
   - za odrzuconą ankietę dostajemy 5-10 SB

   Istnieje też kilka innych metod:
   - używanie ich przeglądarki
   - osiąganie dziennych celów zarobku
   - zainstalowanie ich add-ona do przeglądarki
   - offerwalle

   Rejestracja
   👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
   www.swagbucks.com/profile/r_96575477

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka