Gość: wodzu IP: *.scansafe.net 06.10.09, 18:11 tak sie zastanawialem co wsrod tych artystow robi mariah carey??? przejrzalem te motywy i wszystko stalo sie jasne, tylko ona jedna dala swoja gebe jako motyw Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: antek Artykul sponsorowany IP: *.acn.waw.pl 06.10.09, 18:13 Artykul sponsorowany przyzwoitos by nakazywala taki tekst umiescic Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jurgi Re: Artykul sponsorowany IP: *.icpnet.pl 06.10.09, 19:00 Raczej promocyjny. Bardzo sprytny i chwytliwy sposób promocji ze strony Google, mają dobrych speców od marketingu. _________________ Wszystko jest śmieszne, nawet rzeczy poważne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chrome Sponsorowany? To najlepsza przeglądarka IP: *.magma-net.pl 06.10.09, 21:51 Google Chrome to zdecydowanie najlepsza przeglądarka jaka powstała. Jest nie tylko najszybsza (ponad 3x szybsza niż Firefox 3.5, 12x szybsza niż IE8) ale także najbezpieczniejsza. Unikalne mechanizmy bezpieczeństwa oparte o tzw. 'piaskownicę bezpieczeństwa' uniemożliwiły hakerom złamanie przeglądarki podczas konkursu Pwn2Own 2009. Jeszcze nigdy wcześniej żadna przeglądarka nie obroniła się przed hakerami w tym prestiżowym konkursie. Nagroda wynosiła 5 tyś dolarów od przeglądarki i zwycięzca konkursu zabrał do domu tylko 15tyś (złamał Firefoxa, IE oraz Safari). Google Chrome nie udało mu się złamać No ale dla przeciętnego użytkownika pewnie lepszą reklamą są kolorowe motywy niż raporty z konkursów hakerskich :D Brawo Google! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: femke chrome bezpieczny? IP: *.MAN.atcom.net.pl 06.10.09, 23:18 news z dzisiaj: "Sfałszowany certyfikat dla PayPala oszukuje IE, Chrome'a i Safari" [zrodlo: www.heise-online.pl/news/Sfalszowany-certyfikat-dla-PayPala-oszukuje-IE-Chrome-a-i-Safari--/10490] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bobo najlepsza przeglądarka do szpiegowania IP: *.chello.pl 07.10.09, 11:01 Najlepsza jest do szpiegowania uzytkowników. Każdy adres strony który odwiedza niewolnik googla jest rejestrowany. Wielki Brat patrzy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vb Andrzej Mleczko pomalował Google'a IP: *.chello.pl 06.10.09, 18:13 kilka akceptowalnych motywow, reszta bardzo przecietna lub wrecz slaba Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Andrzej Mleczko pomalował Google'a IP: *.play-internet.pl 08.03.11, 23:31 Nie zgadzam sie kłamiesz jesteś głupi(a). Rozumiesz? Jeśli nie, wybaczam. W końcu idiocie trzeba ustąpić. Prawda?... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michał Andrzej Mleczko pomalował Google'a IP: *.acn.waw.pl 06.10.09, 18:13 "Tym razem obyło się bez żartów - zwierzątka patrzą na siebie z wyraźną miłością." Rozbawiło mnie to zdanie. Odpowiedz Link Zgłoś
marooned.mb Pomysł ciekawy, wykonanie już mniej 06.10.09, 18:17 Sam pomysł ciekawy, godny uwagi, ale już wykonanie cieniutkie. Motyw Mariah powala na kolana profesjonalizmem... Miło zobaczyć Mleczko w tym projekcie, acz sam motyw wyjątkowo mi się nie podoba - czerwone zakładki, serduszka.. brr Odpowiedz Link Zgłoś
vomitorium1 Andrzej Mleczko pomalował Google'a 06.10.09, 18:51 panie andrzeju proszę się nie rozpuszczać Odpowiedz Link Zgłoś
horatio_valor Re: Andrzej Mleczko pomalował Google'a 06.10.09, 18:56 > panie andrzeju > proszę się nie rozpuszczać Każdy orze jak może... Ja nie mam pretensji - ma chłop rzadko spotykany talent, to na nim zarabia. Wszystkiego mu dobrego życzę. Odpowiedz Link Zgłoś
vomitorium1 Re: Andrzej Mleczko pomalował Google'a 06.10.09, 19:12 piszę tu tylko dlatego bo myślę, że nikt tego nie czyta a jak już to nie rozumie (widać, że czasem się mylę) Odpowiedz Link Zgłoś
renifer_lopez Mleczko skomercjalizował się już za komuny 06.10.09, 20:50 ... z którą żył w partnerskiej symbiozie. Teraz to już nie ma o czym mówić. Może jeszcze w szaleńczej odwadze kaczora narysuje. :)Poza tym null. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Mleczko skomercjalizował się już za komuny IP: *.play-internet.pl 08.03.11, 23:39 Jaka(i) ty mądra(y) jesteś może sam(a) coś narysujesz? Co? Nawet nie jesteś wart(a) tego by ty pisać przez duże T. Zdrowia dla ciebie i rodziny... Odpowiedz Link Zgłoś
vomitorium1 Andrzej Mleczko pomalował Google'a 06.10.09, 19:14 piję właśnie guinnessa z pańskiego kubka (bo to większa kultura) Odpowiedz Link Zgłoś
kastor102 Andrzej Mleczko pomalował Google'a 06.10.09, 19:14 Kiedyś Mleczko był dobry,ale od czasu kiedy mamona go opętała bo tylko kasa,kasa i jeszcze raz kasa spadł na dno.Polityczny kameleon,on zawsze z rządzącymi bez względu na barwę-byle kasa. Gościu się po prostu skundlił i jest dla mnie nikim.Krakus Odpowiedz Link Zgłoś
vomitorium1 Re: Andrzej Mleczko pomalował Google'a 06.10.09, 19:34 jak tak mówisz (?) (ale oby takich było więcej) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mieczysław moczar Re: Andrzej Mleczko pomalował Google'a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.09, 21:30 doprawdy? a to rządzący mu płacą za rysunki? Odpowiedz Link Zgłoś
flying_ben Model nie zasada. 06.10.09, 19:57 Open Source to model nie "zasada". Dokładnie: "Model open source to sposób rozpowszechniania oprogramowania, oparty na filozofii głoszącej, że użytkownicy oprogramowania mają prawo do posiadania kodu źródłowego tego oprogramowania oraz prawo do jego modyfikowania. Chociaż często model ten jest utożsamiany z oprogramowaniem darmowym, to oprogramowanie tego typu może, ale nie musi być darmowe." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krawcowa z Nowego Każdy sukces Polaka cieszy IP: *.toya.net.pl 06.10.09, 21:35 chociaż jestem zwykłą krawcową - gratuluję i komentujących proszę o trochę życzliwości. Po co ten jad i złość ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eeeee Andrzej Mleczko pomalował Google'a IP: *.chello.pl 06.10.09, 21:42 w dzisiejszych czasach to trzeba być artystą aby narysować serduszko Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: Andrzej Mleczko pomalował Google'a IP: *.play-internet.pl 09.03.11, 00:15 To prawda, ale serduszko, a serduszko to też jest różnica. Nieprawdaż... Odpowiedz Link Zgłoś
jakubovski sama radość 06.10.09, 22:47 i bardzo dobrze, niech o nas usłyszą, a nie że nie słyszą albo coś amordercato.blox.pl/html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: femke mariah c. IP: *.MAN.atcom.net.pl 06.10.09, 23:11 pelen profesjonalizm:) [-sarkazm-] Odpowiedz Link Zgłoś
rothschild Andrzej Mleczko pomalował Google'a 07.10.09, 00:34 Google i Safari - radziłbym omijać, wzrośnie bezpieczeństwo. Inwigilacja tych przeglądarek - z tego co czytam na różnych portalach - nie zna granic Odpowiedz Link Zgłoś
pozarski Re: Andrzej Mleczko pomalował Google'a 07.10.09, 03:06 Ciekawe,ze nikt nie zapytal, skad ten pomysl. A pomysl jest stad: Pies cie j.bal - powiedzial slon krecac glowka Po stosunku z mrowka.;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bobo Google chrom to fałszywe opensource IP: *.chello.pl 07.10.09, 10:55 Kluczowe elementy kodu są zastrzeżone, szczególnie te które służą szpiegowaniu użytkowników. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cezar85 Dzis Andrzej Mleczko & Mariah Carey IP: *.bb.sky.com 11.10.09, 11:07 Jutro Doda i (pedo)Feel.Winszuje Odpowiedz Link Zgłoś
annablackie Andrzej Mleczko pomalował Google'a 11.10.09, 11:14 Eee myślałam, że każdy wziął do ręki ołówek i coś narysował, a tu jakieś centki, paski, twarze gwiazd na pół przeglądarki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: Andrzej Mleczko pomalował Google'a IP: *.play-internet.pl 09.03.11, 00:12 Ciekawe czy tak potrafisz? Pewnie nie, ale udajesz kozaka i znawcę, wielkiego. W dupie byłeś i gó... widziałeś. Jak jesteś taki mądry to czemu o (T) tobie nikt nigdy nie słyszał, a o Mleczko Andrzeju, wszyscy...Wiem, wiem (T) twoja odpowiedż.: Skąd wiesz, że nikt o mnie nie słyszał? A, no właśnie... Jeśli nawet, świadczy to o tym, , że żal ściska (C) ci dupsko, bo ktoś jest zdolniejszy, niż (T) ty.....Pozdro... Odpowiedz Link Zgłoś