Dodaj do ulubionych

Andrzej Mleczko pomalował Google'a

IP: *.scansafe.net 06.10.09, 18:11
tak sie zastanawialem co wsrod tych artystow robi mariah carey???
przejrzalem te motywy i wszystko stalo sie jasne, tylko ona jedna
dala swoja gebe jako motyw
Obserwuj wątek
    • Gość: antek Artykul sponsorowany IP: *.acn.waw.pl 06.10.09, 18:13
      Artykul sponsorowany
      przyzwoitos by nakazywala taki tekst umiescic
      • Gość: Jurgi Re: Artykul sponsorowany IP: *.icpnet.pl 06.10.09, 19:00
        Raczej promocyjny.
        Bardzo sprytny i chwytliwy sposób promocji ze strony Google, mają dobrych speców od marketingu.
        _________________
        Wszystko jest śmieszne, nawet rzeczy poważne
        • Gość: chrome Sponsorowany? To najlepsza przeglądarka IP: *.magma-net.pl 06.10.09, 21:51
          Google Chrome to zdecydowanie najlepsza przeglądarka jaka powstała.

          Jest nie tylko najszybsza (ponad 3x szybsza niż Firefox 3.5, 12x
          szybsza niż IE8) ale także najbezpieczniejsza.

          Unikalne mechanizmy bezpieczeństwa oparte o tzw. 'piaskownicę
          bezpieczeństwa' uniemożliwiły hakerom złamanie przeglądarki podczas
          konkursu Pwn2Own 2009. Jeszcze nigdy wcześniej żadna przeglądarka nie
          obroniła się przed hakerami w tym prestiżowym konkursie. Nagroda
          wynosiła 5 tyś dolarów od przeglądarki i zwycięzca konkursu zabrał do
          domu tylko 15tyś (złamał Firefoxa, IE oraz Safari). Google Chrome nie
          udało mu się złamać

          No ale dla przeciętnego użytkownika pewnie lepszą reklamą są kolorowe
          motywy niż raporty z konkursów hakerskich :D Brawo Google!
          • Gość: femke chrome bezpieczny? IP: *.MAN.atcom.net.pl 06.10.09, 23:18
            news z dzisiaj: "Sfałszowany certyfikat dla PayPala oszukuje IE, Chrome'a i
            Safari" [zrodlo:
            www.heise-online.pl/news/Sfalszowany-certyfikat-dla-PayPala-oszukuje-IE-Chrome-a-i-Safari--/10490]
          • Gość: bobo najlepsza przeglądarka do szpiegowania IP: *.chello.pl 07.10.09, 11:01
            Najlepsza jest do szpiegowania uzytkowników. Każdy adres strony który odwiedza
            niewolnik googla jest rejestrowany. Wielki Brat patrzy.
    • Gość: vb Andrzej Mleczko pomalował Google'a IP: *.chello.pl 06.10.09, 18:13
      kilka akceptowalnych motywow, reszta bardzo przecietna lub wrecz slaba
      • Gość: ja Re: Andrzej Mleczko pomalował Google'a IP: *.play-internet.pl 08.03.11, 23:31
        Nie zgadzam sie kłamiesz jesteś głupi(a). Rozumiesz? Jeśli nie, wybaczam. W końcu idiocie trzeba ustąpić. Prawda?...
    • Gość: Michał Andrzej Mleczko pomalował Google'a IP: *.acn.waw.pl 06.10.09, 18:13
      "Tym razem obyło się bez żartów - zwierzątka patrzą na siebie z wyraźną miłością."

      Rozbawiło mnie to zdanie.

    • marooned.mb Pomysł ciekawy, wykonanie już mniej 06.10.09, 18:17
      Sam pomysł ciekawy, godny uwagi, ale już wykonanie cieniutkie. Motyw Mariah
      powala na kolana profesjonalizmem...

      Miło zobaczyć Mleczko w tym projekcie, acz sam motyw wyjątkowo mi się nie podoba
      - czerwone zakładki, serduszka.. brr
    • vomitorium1 Andrzej Mleczko pomalował Google'a 06.10.09, 18:51
      panie andrzeju
      proszę się nie rozpuszczać
      • horatio_valor Re: Andrzej Mleczko pomalował Google'a 06.10.09, 18:56
        > panie andrzeju
        > proszę się nie rozpuszczać

        Każdy orze jak może...

        Ja nie mam pretensji - ma chłop rzadko spotykany talent, to na nim zarabia.
        Wszystkiego mu dobrego życzę.
        • vomitorium1 Re: Andrzej Mleczko pomalował Google'a 06.10.09, 19:12
          piszę tu tylko dlatego bo myślę,
          że nikt tego nie czyta
          a jak już to nie rozumie
          (widać, że czasem się mylę)
      • renifer_lopez Mleczko skomercjalizował się już za komuny 06.10.09, 20:50
        ... z którą żył w partnerskiej symbiozie. Teraz to już nie ma o czym mówić.
        Może jeszcze w szaleńczej odwadze kaczora narysuje. :)Poza tym null.
        • Gość: ja Re: Mleczko skomercjalizował się już za komuny IP: *.play-internet.pl 08.03.11, 23:39
          Jaka(i) ty mądra(y) jesteś może sam(a) coś narysujesz? Co? Nawet nie jesteś wart(a) tego by ty pisać przez duże T. Zdrowia dla ciebie i rodziny...
    • sueellen Jaka wieeeelka mrówa!!! n/t 06.10.09, 18:54
    • vomitorium1 Andrzej Mleczko pomalował Google'a 06.10.09, 19:14
      piję właśnie guinnessa z pańskiego kubka
      (bo to większa kultura)
    • kastor102 Andrzej Mleczko pomalował Google'a 06.10.09, 19:14
      Kiedyś Mleczko był dobry,ale od czasu kiedy mamona go opętała bo tylko
      kasa,kasa i jeszcze raz kasa spadł na dno.Polityczny kameleon,on zawsze z
      rządzącymi bez względu na barwę-byle kasa. Gościu się po prostu skundlił i
      jest dla mnie nikim.Krakus
      • vomitorium1 Re: Andrzej Mleczko pomalował Google'a 06.10.09, 19:34
        jak tak mówisz (?)
        (ale oby takich było więcej)
      • Gość: mieczysław moczar Re: Andrzej Mleczko pomalował Google'a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.09, 21:30
        doprawdy? a to rządzący mu płacą za rysunki?
    • flying_ben Model nie zasada. 06.10.09, 19:57
      Open Source to model nie "zasada".
      Dokładnie:
      "Model open source to sposób rozpowszechniania oprogramowania, oparty na filozofii głoszącej, że użytkownicy oprogramowania mają prawo do posiadania kodu źródłowego tego oprogramowania oraz prawo do jego modyfikowania. Chociaż często model ten jest utożsamiany z oprogramowaniem darmowym, to oprogramowanie tego typu może, ale nie musi być darmowe."
    • Gość: Krawcowa z Nowego Każdy sukces Polaka cieszy IP: *.toya.net.pl 06.10.09, 21:35
      chociaż jestem zwykłą krawcową - gratuluję i komentujących proszę o trochę
      życzliwości.
      Po co ten jad i złość ?
    • Gość: eeeee Andrzej Mleczko pomalował Google'a IP: *.chello.pl 06.10.09, 21:42
      w dzisiejszych czasach to trzeba być artystą aby narysować serduszko
      • Gość: Ja Re: Andrzej Mleczko pomalował Google'a IP: *.play-internet.pl 09.03.11, 00:15
        To prawda, ale serduszko, a serduszko to też jest różnica. Nieprawdaż...
    • jakubovski sama radość 06.10.09, 22:47
      i bardzo dobrze, niech o nas usłyszą, a nie że nie słyszą albo coś

      amordercato.blox.pl/html
    • Gość: femke mariah c. IP: *.MAN.atcom.net.pl 06.10.09, 23:11
      pelen profesjonalizm:) [-sarkazm-]
    • rothschild Andrzej Mleczko pomalował Google'a 07.10.09, 00:34
      Google i Safari - radziłbym omijać, wzrośnie bezpieczeństwo.
      Inwigilacja tych przeglądarek - z tego co czytam na różnych portalach - nie
      zna granic
      • pozarski Re: Andrzej Mleczko pomalował Google'a 07.10.09, 03:06
        Ciekawe,ze nikt nie zapytal, skad ten pomysl. A pomysl jest stad:

        Pies cie j.bal - powiedzial slon krecac glowka
        Po stosunku z mrowka.;)))
    • Gość: bobo Google chrom to fałszywe opensource IP: *.chello.pl 07.10.09, 10:55
      Kluczowe elementy kodu są zastrzeżone, szczególnie te które służą szpiegowaniu użytkowników.
    • Gość: cezar85 Dzis Andrzej Mleczko & Mariah Carey IP: *.bb.sky.com 11.10.09, 11:07
      Jutro Doda i (pedo)Feel.Winszuje
    • annablackie Andrzej Mleczko pomalował Google'a 11.10.09, 11:14
      Eee myślałam, że każdy wziął do ręki ołówek i coś narysował, a tu jakieś
      centki, paski, twarze gwiazd na pół przeglądarki.
      • Gość: Ja Re: Andrzej Mleczko pomalował Google'a IP: *.play-internet.pl 09.03.11, 00:12
        Ciekawe czy tak potrafisz? Pewnie nie, ale udajesz kozaka i znawcę, wielkiego. W dupie byłeś i gó... widziałeś. Jak jesteś taki mądry to czemu o (T) tobie nikt nigdy nie słyszał, a o Mleczko Andrzeju, wszyscy...Wiem, wiem (T) twoja odpowiedż.: Skąd wiesz, że nikt o mnie nie słyszał? A, no właśnie... Jeśli nawet, świadczy to o tym, , że żal ściska (C) ci dupsko, bo ktoś jest zdolniejszy, niż (T) ty.....Pozdro...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka