Gość: hanyso-lajkonik
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
22.01.04, 23:57
Jest taki problem!
miasteczko XXX leży na pograniczu województw: śląskiego i małopolskiego!
Wy mieszkacie w tym miasteczku XXX.
Pomijając fakt jakiś czysto subiektywnych odczuć, to w którym województwie
wolelibyście, żeby Wasze miasteczko XXX było??????????????