Gość: krakus za kierowni
IP: *.chello.pl
15.02.10, 16:34
najgorsze jest to ze kierowca jechał za szybko ,a moze wproawdzic
przzepis o karaniu mandatami ludzi odpowiedzialnych za jakosc drogi
lub niech policja zamknie droge ,bo jest niebezpieczan dla
prowadzacych i aut np zly stan nawierzchni.I potem jak zamkna np
aleje inna droge o duzym ruchu i ludzie zaczna nacisakc na
odpowidzialnych to zaczna naprawiac naprawde te drogi ,i oczywiscie
wysokie kary.I polcja przestanie zwalac wine "ze kierowca jechał za
szybko !!!!!