Dodaj do ulubionych

MOST ZWIERZYNIECKI

IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 16.02.02, 13:54
Czy ktoś kto podejmuje decyzje inwestycyjne w Krakowie ( ewentualnie grupa
ludzi ) zostali zbadani przez psychiatrę ? Bo z tego co wiem to Most
Zwierzyniecki miał odciążyć Dębnicki - A TEGO NIE WIDAĆ . Mimo to ci sami
ludzie planują wydać kolejną forsą tyle że dwa razy więcej na tunel i trasę
Pychowicką !!!!!!!!!!!!!!1
Obserwuj wątek
    • Gość: Kuba Re: MOST ZWIERZYNIECKI IP: *.v1.pl 19.02.02, 08:32
      Stary, co Ty wygadujesz? Przecież ten most to wspaniały bezkolizyjny dojazd...
      no właśnie, gdzie? Na Kopiec Kościuszki, to chyba jasne! Już teraz tysiące, ba
      dziesiątki tysięcy kierowców, zarówno mieszkańców Kopca, jak i jadących tam
      załatwić swoje sprawy w licznych urzędach i instytucjach, a także na zakupy do
      niezliczonych hipermarketów! Masz jeszcze jakieś wątpliwości?
      • Gość: eeeee a ja lubie ten most... IP: *.gw.ip.pl 19.02.02, 21:16
        ...bo moge nim przejsc z moim psem na druga strone i z powrotem i przez caly
        spacer ani jeden samochod mi nie smrodzi. Pan Golas ten most postawil
        specjalnie dla mnie i mojego pieska zebysmy mogli sobie chodzic razem na
        spacery. Jestem mu za to dozgonnie wdzieczna.
        • malopolanin Zagadka 19.02.02, 21:20
          Most mi się architektonicznie podoba. Serio.
          A nawiasem mówiąc proponuję konkurs z pytaniem :
          " Dokąd prowadzi Most Zwierzyniecki ?". Szansa na trafienie w prawidłową
          odpowiedź jest mniejsza niż szóstki w Totku, więc i nagrody powinny być nicego
          sobie :)
          • Gość: OLO I Re: Zagadka IP: *.chello.pl 20.02.02, 00:49
            Zwiększe twoje szanse na wygraną - jak myślisz, dokąd prowadzi most Kotlarski??
            • Gość: mm Re: Zagadka IP: *.nowa-wies.sdi.tpnet.pl 20.02.02, 11:34
              Gość portalu: OLO I napisał(a):

              > Zwiększe twoje szanse na wygraną - jak myślisz, dokąd prowadzi most Kotlarski??

              Na Zabłocie, znaną krakowską dzielnicę seksu i biznesu.


              • Gość: Kuba Re: Zagadka IP: *.v1.pl 20.02.02, 17:17
                Taak, te dzielnice są tak znane i tak licznie odwiedzane, że na (lub obok) obu
                mostach zostawiono miejsce na tory tramwajowe!
            • malopolanin Re: Zagadka- Olo I 20.02.02, 21:00
              Oj stery, to jeszcze trudniejsza odpowiedź. Znać prawidłową to tak , jak wygrać
              dwie szóstki pod rząd. Może jakaś lepsza podpowiedź ?
          • mikolaj7 Re: Zagadka 23.02.02, 16:25
            malopolanin napisa?(a):

            > Most mi sie˛ architektonicznie podoba. Serio.
            > A nawiasem mówia˛c proponuje˛ konkurs z pytaniem :
            > " Doka˛d prowadzi Most Zwierzyniecki ?".

            stojacy obok ojciec powiedzial, ze most zwierzyniecki postawili po to, zeby
            prezes rmf-u, niejaki Tyczynski mogl sobie pojechac do Tesco i zpowrotem
            bez zadnych probelmow i nadrabiania drogi. moze tak jest baprawde? :-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka