Gość: gość IP: *.tktelekom.pl 26.05.10, 11:52 Gratuluję tytułu. Idioci!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
poborowy102 Długa i Basztowa pod wodą 26.05.10, 11:58 to przez bobry (i oczywiscie przez PiS). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mb Re: Długa i Basztowa pod wodą IP: 81.219.145.* 26.05.10, 12:09 nie, nie - to z pewnoscia Tusk za co oczywiscie powinien sie podac do dymisji. Odpowiedz Link Zgłoś
dziadwawelski Re: Długa i Basztowa pod wodą 26.05.10, 12:11 Zbyszek z dyktafonem włączył się w kampanię i postanowił zrobić to czego natura nie zdołała uczynić czyli zalać Kraków.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krakus Długa i Basztowa pod wodą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.10, 12:00 czy to tam, gdzie tory rozminęły się o 20 cm? :)) i zamiast 3 tyg. remont potrwa 3 miesiące? :)) ZIKIT do boju! oskarżcie Wodociągi o wystającą rurę! a Wodociągi niech oskarżą Majchrowskiego! a Majchrowski radnych PO! a radni, wiadomo, jak zawsze, bezradni.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaaaaaaaaby poziom Gazety zniża się do poziomu zera leżącego.. IP: *.prz.com.pl 26.05.10, 12:03 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ant Re: poziom Gazety zniża się do poziomu zera leżąc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.05.10, 14:21 Czy można niżej upaść ? Już niedługo się okaże na gazeta.pl ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Olhor Długa i Basztowa pod wodą. Zawiniła koparka IP: *.146.88.106.nat.umts.dynamic.eranet.pl 26.05.10, 12:24 Ach te koparki, takie niesforne. Na rury się rzucają... ;) LOL A może pasowałoby zmienić tytuł artykułu na "zawinił operator koparki"? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aDam Re: Długa i Basztowa pod wodą. Zawiniła koparka IP: 57.66.195.* 26.05.10, 13:10 Ja myślę, że to rura przyczaiła się pod ziemią i wyskoczyła na przejeżdżającą koparkę. Do tego jeżeli to była rura kanalizacyjna to raczej nie woda zalała plac budowy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: n Długa i Basztowa pod wodą. Zawiniła koparka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.05.10, 12:46 ktos kto pisze te artykuły jest idiota i laikiem. Jak rura kanalizacyjna moze plynac woda????....raczej plyna scieki. Poza tym, mysle ze pismak powinien miec poglad na cala sytuacje a nie pisac artykul nie majac zywcem pojecia o czym pisze. Dla czytelnikow - jeśli wierzcie we wszystko co ONI pisza, nie bedziecie madrzejsi.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: n Długa i Basztowa pod wodą. Zawiniła koparka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.05.10, 12:51 woda to nie scieki. kanalizacja to nie siec wodociagowa. tyle mojego. moderatorowi dziekuje. Odpowiedz Link Zgłoś
cinekn zarzuty 26.05.10, 14:29 Jeszcze dziś krakowska prokuratura przestawi koparce zarzuty nieumyślnego spowodowania katastrofy w ruchu lądowym. Nieoficjalne źródła podają, że koparka nie przyznaje się do winy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Długa i Basztowa pod wodą. Zawiniła koparka IP: *.ists.pl 26.05.10, 16:02 A przepraszam, który odcinek Długiej vel Basztowej ten obrazek przedstawia? Bo coś odnaleźć lokalizacyjnie się nie mogę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trab amant Długa i Basztowa pod wodą. Zawiniła koparka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.10, 16:51 nawet tramwaj postawili nad torowiskiem, jaki przewiewny;) Odpowiedz Link Zgłoś
loader chorzy komentatorzy 27.05.10, 09:50 nic dziwnego, że nie możecie znaleźć lokalizacji tej. zaślepiła was żądza błyskawicznego komentowania skrótów myślowych i okólników. nie każdy wie co to, jednak daleko nie wszyscy. pretekstem do promocji prymitywizmu bywa też brak zrozumienia przez czytającego artykuł. - mama, kopara jedzie! - co ty, sama? - no mamo...! Odpowiedz Link Zgłoś