Dodaj do ulubionych

Długa i Basztowa pod wodą

IP: *.tktelekom.pl 26.05.10, 11:52
Gratuluję tytułu. Idioci!!!
Obserwuj wątek
    • poborowy102 Długa i Basztowa pod wodą 26.05.10, 11:58
      to przez bobry (i oczywiscie przez PiS).
      • Gość: mb Re: Długa i Basztowa pod wodą IP: 81.219.145.* 26.05.10, 12:09
        nie, nie - to z pewnoscia Tusk za co oczywiscie powinien sie podac do dymisji.
      • dziadwawelski Re: Długa i Basztowa pod wodą 26.05.10, 12:11
        Zbyszek z dyktafonem włączył się w kampanię i postanowił zrobić to czego natura nie zdołała uczynić czyli zalać Kraków....
    • Gość: Krakus Długa i Basztowa pod wodą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.10, 12:00
      czy to tam, gdzie tory rozminęły się o 20 cm? :)) i zamiast 3 tyg. remont
      potrwa 3 miesiące? :))

      ZIKIT do boju! oskarżcie Wodociągi o wystającą rurę!

      a Wodociągi niech oskarżą Majchrowskiego!

      a Majchrowski radnych PO!

      a radni, wiadomo, jak zawsze, bezradni....
    • Gość: aaaaaaaaaby poziom Gazety zniża się do poziomu zera leżącego.. IP: *.prz.com.pl 26.05.10, 12:03
      • Gość: ant Re: poziom Gazety zniża się do poziomu zera leżąc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.05.10, 14:21
        Czy można niżej upaść ?
        Już niedługo się okaże na gazeta.pl ;)
    • Gość: Olhor Długa i Basztowa pod wodą. Zawiniła koparka IP: *.146.88.106.nat.umts.dynamic.eranet.pl 26.05.10, 12:24
      Ach te koparki, takie niesforne. Na rury się rzucają... ;) LOL
      A może pasowałoby zmienić tytuł artykułu na "zawinił operator koparki"?
      • Gość: aDam Re: Długa i Basztowa pod wodą. Zawiniła koparka IP: 57.66.195.* 26.05.10, 13:10
        Ja myślę, że to rura przyczaiła się pod ziemią i wyskoczyła na
        przejeżdżającą koparkę. Do tego jeżeli to była rura kanalizacyjna to
        raczej nie woda zalała plac budowy...
    • Gość: n Długa i Basztowa pod wodą. Zawiniła koparka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.05.10, 12:46
      ktos kto pisze te artykuły jest idiota i laikiem. Jak rura kanalizacyjna moze
      plynac woda????....raczej plyna scieki. Poza tym, mysle ze pismak powinien
      miec poglad na cala sytuacje a nie pisac artykul nie majac zywcem pojecia o
      czym pisze. Dla czytelnikow - jeśli wierzcie we wszystko co ONI pisza, nie
      bedziecie madrzejsi....
    • Gość: n Długa i Basztowa pod wodą. Zawiniła koparka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.05.10, 12:51
      woda to nie scieki. kanalizacja to nie siec wodociagowa. tyle mojego.
      moderatorowi dziekuje.
    • spokojny.zenek kretyński tytuł 26.05.10, 14:26
    • cinekn zarzuty 26.05.10, 14:29
      Jeszcze dziś krakowska prokuratura przestawi koparce zarzuty nieumyślnego
      spowodowania katastrofy w ruchu lądowym. Nieoficjalne źródła podają, że
      koparka nie przyznaje się do winy.
    • Gość: Kasia Długa i Basztowa pod wodą. Zawiniła koparka IP: *.ists.pl 26.05.10, 16:02
      A przepraszam, który odcinek Długiej vel Basztowej ten obrazek przedstawia? Bo
      coś odnaleźć lokalizacyjnie się nie mogę
    • Gość: trab amant Długa i Basztowa pod wodą. Zawiniła koparka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.10, 16:51

      nawet tramwaj postawili nad torowiskiem, jaki przewiewny;)
    • loader chorzy komentatorzy 27.05.10, 09:50
      nic dziwnego, że nie możecie znaleźć lokalizacji tej. zaślepiła was żądza
      błyskawicznego komentowania skrótów myślowych i okólników. nie każdy wie co
      to, jednak daleko nie wszyscy. pretekstem do promocji prymitywizmu bywa też
      brak zrozumienia przez czytającego artykuł.

      - mama, kopara jedzie!
      - co ty, sama?
      - no mamo...!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka