Dodaj do ulubionych

POOOOOOOOOOLOOOOONIAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!

IP: *.acn.waw.pl 03.04.04, 20:43
3-1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dla Polonii jehah!
A legia wygrala z lechem...
Obserwuj wątek
    • skks Re: POOOOOOOOOOLOOOOONIAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!! 03.04.04, 22:31
      No i co sie dżesz?
      czy nie wszystko jedno jakie głupki wygrały?
      I tak sądzia był przekupiony!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka