Gość: mikolaj IP: *.acn.waw.pl 03.04.04, 20:43 3-1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dla Polonii jehah! A legia wygrala z lechem... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
skks Re: POOOOOOOOOOLOOOOONIAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!! 03.04.04, 22:31 No i co sie dżesz? czy nie wszystko jedno jakie głupki wygrały? I tak sądzia był przekupiony! Odpowiedz Link Zgłoś