gph 06.05.04, 11:30 bo do tego czasu nie będę zaglądął na to forum :( lepiej z gejem się sprzymierzyć niż w Rokity słowo wierzyć Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
peteen a może... 06.05.04, 11:58 lepiej gejem raz byc w gaju niż lepperem w chorym kraju Odpowiedz Link Zgłoś
gph Re: a może... 06.05.04, 12:02 peteen napisał: > lepiej gejem raz byc w gaju > niż lepperem w chorym kraju lepiej zapomnieć o wzwodzie niż szczytować w ciemnogrodzie Odpowiedz Link Zgłoś
peteen Re: a może... 06.05.04, 12:44 lepiej oralnie raz zgrzeszyć niż z samoobrony się cieszyć Odpowiedz Link Zgłoś
gph Re: a może... 06.05.04, 12:57 peteen napisał: > lepiej oralnie raz zgrzeszyć > niż z samoobrony się cieszyć lepiej jest mieć teścia -homo niż zaufać oszołomom Odpowiedz Link Zgłoś
peteen Re: a może... 06.05.04, 13:04 lepiej zgrzeszyć raz z bratankiem niż z lepperem - bawidamkiem Odpowiedz Link Zgłoś
gph Re: a może... 06.05.04, 13:15 peteen napisał: > lepiej zgrzeszyć raz z bratankiem > niż z lepperem - bawidamkiem lepiej słuchać ryku osła niż przemówień Pęka - posła Odpowiedz Link Zgłoś
kapitan.kirk To może ja... 06.05.04, 13:27 Pewien poseł Platformy z Krakowa W chwilach wolnych rad był pedałował Lecz choć robił to z swoim rowerem Dziennikarstwo zwęszyło aferę Szybko więc za uchwałą się schował Odpowiedz Link Zgłoś
peteen Re: To może ja... 06.05.04, 13:36 lepiej być brzydką lesbijką niż się związać z unijką Odpowiedz Link Zgłoś
kapitan.kirk Re: To może ja... 06.05.04, 13:49 Lepiej mieć na koncie zera Niż popierać A. leppera Odpowiedz Link Zgłoś
gph Re: To może ja... 06.05.04, 14:18 kapitan.kirk napisał: > Lepiej mieć na koncie zera > Niż popierać A. leppera lepiej słuchać pustych kiszek niż w Strasburgu śledzić spisek Odpowiedz Link Zgłoś
peteen Re: To może ja... 06.05.04, 14:29 lepiej się urodzić z ryjem świńskim niż być w jednym sejmie z kamińskim Odpowiedz Link Zgłoś
gph Re: To może ja... 06.05.04, 15:34 peteen napisał: > lepiej się urodzić z ryjem świńskim > niż być w jednym sejmie z kamińskim lepiej oczy mieć kaprawe niż z Rokitą iść na kawę. Odpowiedz Link Zgłoś
peteen Re: To może ja... 06.05.04, 15:37 lepiej mieć stosunek z krową niż w rodzinie begerową Odpowiedz Link Zgłoś
kapitan.kirk Re: To może ja... 06.05.04, 15:45 Lepiej mieć wątrobę marską Niż w rodzinie mieć Hojarską Odpowiedz Link Zgłoś
gph Re: To może ja... 06.05.04, 18:30 lepiej zostać nekrofilem niż być w PiSie choć przez chwilę. Odpowiedz Link Zgłoś
peteen Re: To może ja... 07.05.04, 09:08 lepiej widzieć chłopa z kiecką niż się związać z mniejszoscią niemiecką Odpowiedz Link Zgłoś
herman.brunner Re: To może ja... 07.05.04, 09:30 lepiej wybic sobie zęby niżli fiu.. wziąść do gęby Odpowiedz Link Zgłoś
gph Re: To może ja... 07.05.04, 13:20 peteen napisał: > lepiej widzieć chłopa z kiecką > niż się związać z mniejszoscią niemiecką lepiej w majtkach nosić raka niż postawić na Pawlaka. Odpowiedz Link Zgłoś
peteen Re: To może ja... 07.05.04, 13:41 lepiej mieć członka małego niz popierać borowskiego Odpowiedz Link Zgłoś
gph Re: To może ja... 07.05.04, 15:23 lepiej ptaka ściskać w ręce niz głos oddać na Wałęsę Odpowiedz Link Zgłoś
peteen Re: To może ja... 07.05.04, 15:30 lepiej być martwym krupierem niźli w sejmie z l.millerem Odpowiedz Link Zgłoś
gph Re: To może ja... 07.05.04, 16:24 lepiej ciasto jeść surowe niż z Hojarską doić krowę Odpowiedz Link Zgłoś
peteen Re: To może ja... 07.05.04, 16:40 lepiej nago pluskać w stawie niż być z pisem w jednej ławie Odpowiedz Link Zgłoś
gph Re: To może ja... 07.05.04, 16:49 lepiej się utopić z pluskiem niż tabakę wąchać z Tuskiem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: H56 Peteenie ! odbiło Ci ? ja tam wolałbym zostać Lep IP: *.comnet.krakow.pl 06.05.04, 12:32 Lepperem. Pomyśl jak robisz mi loda. Odpowiedz Link Zgłoś
seven Re: Peteenie ! odbi?o Ci ? ja tam wola?bym zosta 06.05.04, 12:37 he, he, he, rotfl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: H56 Re: Peteenie ! odbi?o Ci ? ja tam wola?bym zosta IP: *.comnet.krakow.pl 07.05.04, 10:44 dręczy mnie to, petenie naprawde mógłbyś zostać gejem ? Odpowiedz Link Zgłoś