Dodaj do ulubionych

a kiedy rzeczony marsz się ma odbyć?

06.05.04, 11:30
bo do tego czasu nie będę zaglądął na to forum :(

lepiej z gejem się sprzymierzyć
niż w Rokity słowo wierzyć
Obserwuj wątek
    • peteen a może... 06.05.04, 11:58
      lepiej gejem raz byc w gaju
      niż lepperem w chorym kraju
      • gph Re: a może... 06.05.04, 12:02
        peteen napisał:

        > lepiej gejem raz byc w gaju
        > niż lepperem w chorym kraju

        lepiej zapomnieć o wzwodzie
        niż szczytować w ciemnogrodzie
        • peteen Re: a może... 06.05.04, 12:44
          lepiej oralnie raz zgrzeszyć
          niż z samoobrony się cieszyć
          • gph Re: a może... 06.05.04, 12:57
            peteen napisał:

            > lepiej oralnie raz zgrzeszyć
            > niż z samoobrony się cieszyć

            lepiej jest mieć teścia -homo
            niż zaufać oszołomom
            • peteen Re: a może... 06.05.04, 13:04
              lepiej zgrzeszyć raz z bratankiem
              niż z lepperem - bawidamkiem
              • gph Re: a może... 06.05.04, 13:15
                peteen napisał:

                > lepiej zgrzeszyć raz z bratankiem
                > niż z lepperem - bawidamkiem

                lepiej słuchać ryku osła
                niż przemówień Pęka - posła
                • kapitan.kirk To może ja... 06.05.04, 13:27
                  Pewien poseł Platformy z Krakowa
                  W chwilach wolnych rad był pedałował
                  Lecz choć robił to z swoim rowerem
                  Dziennikarstwo zwęszyło aferę
                  Szybko więc za uchwałą się schował
                  • peteen Re: To może ja... 06.05.04, 13:36
                    lepiej być brzydką lesbijką
                    niż się związać z unijką
                    • kapitan.kirk Re: To może ja... 06.05.04, 13:49
                      Lepiej mieć na koncie zera
                      Niż popierać A. leppera
                      • gph Re: To może ja... 06.05.04, 14:18
                        kapitan.kirk napisał:

                        > Lepiej mieć na koncie zera
                        > Niż popierać A. leppera

                        lepiej słuchać pustych kiszek
                        niż w Strasburgu śledzić spisek
                        • peteen Re: To może ja... 06.05.04, 14:29
                          lepiej się urodzić z ryjem świńskim
                          niż być w jednym sejmie z kamińskim
                          • gph Re: To może ja... 06.05.04, 15:34
                            peteen napisał:

                            > lepiej się urodzić z ryjem świńskim
                            > niż być w jednym sejmie z kamińskim

                            lepiej oczy mieć kaprawe
                            niż z Rokitą iść na kawę.
                            • peteen Re: To może ja... 06.05.04, 15:37
                              lepiej mieć stosunek z krową
                              niż w rodzinie begerową
                              • kapitan.kirk Re: To może ja... 06.05.04, 15:45
                                Lepiej mieć wątrobę marską
                                Niż w rodzinie mieć Hojarską
                                • gph Re: To może ja... 06.05.04, 18:30
                                  lepiej zostać nekrofilem
                                  niż być w PiSie choć przez chwilę.
                                  • peteen Re: To może ja... 07.05.04, 09:08
                                    lepiej widzieć chłopa z kiecką
                                    niż się związać z mniejszoscią niemiecką
                                    • herman.brunner Re: To może ja... 07.05.04, 09:30
                                      lepiej wybic sobie zęby
                                      niżli fiu.. wziąść do gęby
                                    • gph Re: To może ja... 07.05.04, 13:20
                                      peteen napisał:

                                      > lepiej widzieć chłopa z kiecką
                                      > niż się związać z mniejszoscią niemiecką

                                      lepiej w majtkach nosić raka
                                      niż postawić na Pawlaka.
                                      • peteen Re: To może ja... 07.05.04, 13:41
                                        lepiej mieć członka małego
                                        niz popierać borowskiego
                                        • gph Re: To może ja... 07.05.04, 15:23
                                          lepiej ptaka ściskać w ręce
                                          niz głos oddać na Wałęsę
                                          • peteen Re: To może ja... 07.05.04, 15:30
                                            lepiej być martwym krupierem
                                            niźli w sejmie z l.millerem
                                            • gph Re: To może ja... 07.05.04, 16:24
                                              lepiej ciasto jeść surowe
                                              niż z Hojarską doić krowę
                                              • peteen Re: To może ja... 07.05.04, 16:40
                                                lepiej nago pluskać w stawie
                                                niż być z pisem w jednej ławie
                                                • gph Re: To może ja... 07.05.04, 16:49
                                                  lepiej się utopić z pluskiem
                                                  niż tabakę wąchać z Tuskiem
      • Gość: H56 Peteenie ! odbiło Ci ? ja tam wolałbym zostać Lep IP: *.comnet.krakow.pl 06.05.04, 12:32
        Lepperem. Pomyśl jak robisz mi loda.
        • seven Re: Peteenie ! odbi?o Ci ? ja tam wola?bym zosta 06.05.04, 12:37
          he, he, he, rotfl
          • Gość: H56 Re: Peteenie ! odbi?o Ci ? ja tam wola?bym zosta IP: *.comnet.krakow.pl 07.05.04, 10:44
            dręczy mnie to, petenie naprawde mógłbyś zostać gejem ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka