Gość: Elche
IP: *.play-internet.pl
14.05.11, 09:00
Panie Berkowicz, trzeba było zamówić jeszcze ekspertyzę moralną. Rozumiem, że mądre ciele dwie matki ssie, ale bez przesady. Jak naprawdę trzeba być znieczulonym i pazernym, by nie widzieć nic nieprzyzwoitego w zawieraniu umów cywilnoprawnych z instytucją, którą się nadzoruje.
Wybiórcza się nie popisała, bo ktoś już na tym forum kilkanaście miesięcy temu pisał o umowach Berkowicza.