Dodaj do ulubionych

GABRA -servis

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.11, 16:11
korzystałam z usług tego servisu i jestem rozczarowana jakością oraz kulturą. Musiałam robić poprawki po tym servisie w konkurencji i okazał się,że nie ma wykonach czynności zalecanych.
samochód dostałam brudny. po mojej interwencji reklamacyjnej zostałam potraktowana jak idiotka. nie polecam tego serwisu. JESTEM ROZCZAROWANA I NIGDY TAM JUZ NIE BĘDĘ KORZYSTAŁA Z USŁUG.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka