lili_mis
22.12.11, 19:11
Witajcie,
Czy sa tu osoby ktore pracuja albo pracowaly w firmie Kenexa w Krakowie?
Zastanawiam sie nad aplikowaniem tam i chciałabym sie dowiedzieć jakis konkretnych informacji na temat pracy tam. Jaka jest atmosfera, czy jest to typowe korpolizodupstwo czy raczej bardziej ceni sie solidnego pracownika? Jak wyglada kwestia zarobkow w porownaniu z innymi korporacjami w krakowie? czy w ogole warto tam aplikowac? Interesuje sie HR-ami, mam juz prace, i nie chcialabym sie wkopac w cos gorszego.dziekuje z gory za odpowiedzi! jeszcze czy jest jako taki porzadek, czy chaos totalny? Jakie podejscie do pracownika, przelozeni i ludzie?