Gość: tirol IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.06.04, 23:53 TYlko cos sie niestety zepsuło i wcale juz niebylo tak kolorowo:/:/ ehhh no niestey chya NOWA HUTA niechciala byc caly czas kolorowa, a szkodaaa...... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: xtc Re: Aleja odrodzona IP: *.bi.hts / *.hts.com.pl 05.06.04, 07:00 To dowód, że media kłamią! A dlaczego nie napisaliście, że kolorowe kwiaty i aniołki nagle znikły bo organizatorom coś się popsuło? Odpowiedz Link Zgłoś
krakow Re: Aleja odrodzona 05.06.04, 09:31 pani radłowska renato, pani tam obstawiam 10:1 nie było, media i wladza pod jednym kloszem siedza. zeby z pl. centralnego dostac sie przed ekran trzeba bylo zrobic 0,5 km bo zera organizacyjne zagrodzily przejscia pod bankiem i ksiegarnia, prowadzacy wchodzil prezydentowi (pan prof. jm prezydent miasta krakowa), prezydent pierniczyl (skrzywienie historyczne) o budowie mostow miedzy nhuta a krakowem a jego gadka byla tego zaprzeczeniem NO I AWARIA HAHAHA, czarno wszedzie glucho wszedzie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tirol Re: Aleja odrodzona IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.06.04, 09:42 ehh i jeszcze te tramwaje ktore stanely wokolo pl. centralnego.A organizacja naprawde zerowa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: t Re: Aleja odrodzona IP: *.veranet.pl 05.06.04, 09:57 Najpierw Majchrowski spóżnił się ,nagłośnienie słabe nic nie było słychać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: neta Re: Aleja odrodzona IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.06.04, 11:08 Szkoda,że potraficie tylko krytykować...mnie się bardzo podobało,scenografia była świetna,obskurne,szare blokowisko choć na chwilę ożyło.A co do awarii,to chyba nie dosłyszeliście-to nie była wina organizatorów,tylko chuligański wybryk kogoś,kto popsuł zabawę wielu ludziom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dd Re: Aleja odrodzona IP: *.ack.kolornet.pl / *.crowley.pl 06.06.04, 17:07 szkoda tylko że temu gościowi od siekiery łapy nie spalilo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: br Re: Aleja odrodzona IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.06.04, 12:37 z tego co wiem to artykul pojawil sie juz wtrakcie samej imprezy, wiec nie mogli napisac w nim ze byla awaria (-: ja po zapadnieciu ciemnosci sie zwinalem i nawet nie dlatego ze sie popsulo, tylko dlatego ze 90% widzow bylo przemilymi palaczmi ktorzy tym pozostalym 10% umilali ogladanie widowiska, zas co do samego widowiska to mam mieszane uczucia. Pewne jego fragmenty mialy na celu sparodiowanie nowej huty(szczegolnie poczatek), a co do przyczyn awarii to sam niewiem co myslec bo w sumie to najlepiej zwalic na huliganstwo nowohuckie ze cos sie popsulo, eh )-: Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bzzz Re: Aleja odrodzona IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 05.06.04, 13:46 Mogło być fajnie ale: 1. Nagłośnienie "dzialało" tylko do połowy płyty. Pod stylową już nic nie było słychać. 2. Nieszczęsna awaria, do której przyczynił się jakiś debilowaty ziomal (no chyba że wysiadł sprzęt, a tylko wymyślili tę bajeczkę) 3. Za dużo chołoty wypełzło. 90 % ludzi była spoko, ale te 10 % lumperii i gówniarzy, i te ich pijackie śmiechy i głupie komentarze popsuły cały efekt. 4. I na koniec zachowanie kibiców Hutnika, którzy pomylili sobie aleję Róż z Suchymi Stawami. Chociaż... Twaróg musi się zawsze i wszędzie wypromować. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Powaliło Cię? Re: Aleja odrodzona IP: 83.16.* / *.internetdsl.tpnet.pl 07.06.04, 00:44 Może mi wmówisz, że to Maciek przeciął kabel? Głupi debil z ciebie i pewnie z PROszowic! Widziałam Macka, był z Agatą na krzesłach. Nie miał szalika Hutnika, choć w zimie czasem w nim chodzi. Debilne stwierdzenie, godne prymitywa z PROszowic! kaja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciorny Re: Aleja odrodzona IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.06.04, 16:09 poszukuje zdjec z imprezy. czy ktos znalazl dzies jakies fotki? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kto Re: Aleja odrodzona IP: *.blast.pl / *.blast.pl 06.06.04, 14:38 kto mi odpowie. Czy to prawda,że za szmaciarniami w Nowej Hucie{Plac Centralny} stoi ktoś kto ma cos dopowiedzenia a jest zwiazany ze stadionem cracowi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Roban szmaciarnia! Re: Aleja odrodzona IP: 83.16.* / *.internetdsl.tpnet.pl 07.06.04, 00:42 Tak za Robanem stoją Okoński i Raś. Roban to sponsor Cracovii!!! Odpowiedz Link Zgłoś