Dodaj do ulubionych

szukam pracy

IP: *.autocom.pl 07.06.04, 18:37
czesc wam jestem nieletni (17) ale mam pewne doświadczenia
szukam pracy w krakowie, bądź okolicach w grę wchodzi roznoszenie ulotek
sprzątanie przenoszenie jakiś rzeczy w hurtowniach ,zmywak w jakimś barze
bądź zbieranie owoców...

jeśłi poszukujecie kogoś takiego polecam się a ewentualne oferty kierujcie
pod maila sz_op@interia.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: submarine Re: szukam pracy IP: *.gdynia.mm.pl 07.06.04, 19:15
      szkoda,ze jestes nieletni - mialbys szanse do PE...
      ale na poważnie ,ufam że ci krakusy pomoga..zaslugujesz na to swoja
      skromnoscia..
      ja pisze z morza..
      trzymaj się..
    • Gość: 7 Re: szukam pracy IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 07.06.04, 21:35
      mozesz sprobowac np w telepizzy z roznoszeniem ulotek, ale chyba dalej maja psie stawki
      /sorka za stwierdzenie, ale tak uwazam/- ok 2 zeta za godzine
      sprobuj po znajomych rodzicow- moze ktos ma firme i szuka ludzi do ulotek, moi kumple tak
      roznosili, hehes, ja tak sie zalapalem na rozklejanie plakatow, ale troche niewypalilo;D
      co do barow, hurtowni, rolnikow, to niestety nie wiem

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka