Gość: erwin
IP: *.autocom.pl
07.06.04, 18:37
czesc wam jestem nieletni (17) ale mam pewne doświadczenia
szukam pracy w krakowie, bądź okolicach w grę wchodzi roznoszenie ulotek
sprzątanie przenoszenie jakiś rzeczy w hurtowniach ,zmywak w jakimś barze
bądź zbieranie owoców...
jeśłi poszukujecie kogoś takiego polecam się a ewentualne oferty kierujcie
pod maila sz_op@interia.pl