Dodaj do ulubionych

Kraków: powstaje nowe centrum pomocy

IP: *.dynamic.chello.pl 16.02.12, 17:48
Dziękuje Bogu ze ktoś coś robi dla bezdomnych
Obserwuj wątek
    • Gość: lemior Re: Kraków: powstaje nowe centrum pomocy IP: *.dynamic.chello.pl 16.02.12, 18:08
      nie dziekuj Bogu tylko sam cos sprobuj pomagac a nie czekac az inni zrobia
    • Gość: kraqs Re: Kraków: powstaje nowe centrum pomocy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.12, 18:20
      Jak jesteś taki wrażliwy to zamiast się łzawić ze wzruszenia dołącz do wolontariuszy... (Niekoniecznie do kapucynów, bo oni nie są wyjątkiem w tej robocie).
    • teczowa-szmata bardzo 16.02.12, 18:29
      szlachetna inicjatywa, dzięki niej przybędzie nam nowych kloszardów w Krakowie
      • Gość: racjonalista Re: bardzo IP: *.dynamic.chello.pl 16.02.12, 19:00
        zgadzam się z Tobą, w krakowie jest juz dostatecznie duzo miejsc gdzie bezdomni moga uzyskac pomoc, co więcej uwazam ze wydawanie kolejnych pieniedzy nie jest rozsadnym ruchem ze strony wladz.
    • Gość: realista Re: Kraków: powstaje nowe centrum pomocy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.02.12, 20:23
      Gość portalu: prochdast napisał(a):

      > Dziękuje Bogu ze ktoś coś robi dla bezdomnych

      Nie "ktoś" lecz bardzo wiele różnych podmiotów. A robi tak dobrze i skutecznie, że Kraków przyciąga bezdomnych z całej Polski.
      • Gość: racjonalista Re: Kraków: powstaje nowe centrum pomocy IP: *.dynamic.chello.pl 16.02.12, 21:07
        Niestety :/
    • Gość: OG Kraków: powstaje nowe centrum pomocy IP: 31.187.12.* 16.02.12, 21:11
      Wszelkie takie instytucje świadczą o kompromitacji państwa czyli o tym ,że państwo polskie swoim działaniem doprowadziło do sytuacji ,że jego obywatele głodują i żyją w niedostatku . Pomoc ludziom biednym udzielana przez podobne organizacje zasługuje na szacunek ale mimo wszystko świadczy o tym ,że w Polsce dzieje się źle .Wychodzi na to ,że wśród osób będących u władzy najlepiej chciał Wałęsa .Chciał dać każdemu Polakowi 100 mln czyli każdemu równą część majątku .Tymczasem stało się inaczej . Państwowe dotąd firmy z dnia na dzień stały się wasnością prywatnych osób i ich zyski zamiast państwo zaczęli brać prywatni ludzie którzy stali się nagle miliarderami . Tutaj miliarderzy a z drugiej strony nędzarze . Nie o takę Polskę nam chodziło ,mówił Wałęsa a "inteligenci" go wyśmiewali za wady wysławiania się . A to on miał rację bo po raz kolejny na grzbietach robotników cwaniacy doszli do władzy i pieniędzy .
    • Gość: student24 i znowu ściągną żebraków do Krakowa IP: *.dynamic.chello.pl 16.02.12, 22:58
      a powinno się ich wywozić za miasto 100km i zostawiać. Przez centrum nie da się przejść bez bycia zaczepionym o kasę. A jestem młody i zaczepiają mnie osoby koło 40stki.

      Kraków miasto śmierdzących szambem żebraków.
    • Gość: M.Rawicz Kraków: powstaje nowe centrum pomocy IP: *.adsl.inetia.pl 17.02.12, 01:29
      Jak zwykle, gdy pojawia się wiadomość o szlachetnej i dobrej inicjatywie, odzywa się grono podłych i głupich, tak podłych, by gardzić człowiekiem, i tak głupich, by być ślepym i głuchym – zadufanym – przepraszam – bucem, który nic o życiu nie wie.
      Niech by jeden z drugim, co piszesz o śmierdzących szambem żebrakach, spróbował przez tydzień, jak żyje się żebrakowi. Może wtedy dotrze do takich tępych łbów, że żebrakiem i nędzarzem nie zostaje się dla rozkoszy korzystania z takiego centrum.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka