Gość: balusz
IP: *.static.chello.pl
27.03.12, 23:19
Pierwszenstwo przejazdu dla rowerzystów na "przejeździe dla rowerów" jest niezwykle niebezpieczne i dla rowerzystów i dla samochodów.
Kierowca niewiele widzi z prawe strony, skąd może nadjeżdżajać rowerzysta.
Przepis powinien być zlikwidowany jak najszybciej !!!!!