Gość: Bankructwa IP: *.adsl.inetia.pl 20.05.12, 17:50 ..ciekaw czy biuro było ubezpieczoe? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Krzysio Obraczka nie dziwota... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.12, 17:56 Nic dziwnego jak partnerem w dzialalnosci artystycznej byl Hotel Rubinstein.. teraz niech dzieciaki maja gratisowy pobyt przez tydzien w apartamentach hotelowych.. Odpowiedz Link Zgłoś
ubiquitousghost88 Ukarani za skromność. Z Tajlandii zrezygnowali... 20.05.12, 18:09 Gość portalu: Krzysio Obraczka napisał(a): > Nic dziwnego jak partnerem w dzialalnosci artystycznej byl Hotel Rubinstein.. t > eraz niech dzieciaki maja gratisowy pobyt przez tydzien w apartamentach hotelo > wych.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gabriela Olszowska To nie tak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.12, 21:00 - bardzo wiele dzieci na takie wycieczki musi zapracować lub odłożyć z kieszonkowego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jan Re: To nie tak IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.05.12, 21:19 Ja też chcę takie kieszonkowe!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ktosia Re: To nie tak IP: 94.42.252.* 20.05.12, 21:25 Mogły odkładać juz bardzo długo (albo zapłacić ze stypendium). Moja szkoła miała jechać na wycieczkę do Włoch i dowiedzieliśmy się dzień wcześniej, że wycieczki nie ma, przy czym nawet nie wiadomo czy odzyskamy pieniądze. Do tego mogło to być zaplanowane przez biuro, bo jeszcze w minionym tygodniu były do końca zbierane pieniądze, a przedstawiciel biura zapewniał, że wszystko jest ok. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ulanude Re: To nie tak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.12, 22:14 Tylko naiwni wierzyli Siudakowi. Od Excalibura od 10 lat trzymałem się z daleka. Zawsze były u nich różne kanały na wyjazdach. Kto jest w branży turystycznej lub narciarskiej, ten wie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: globus Biuro podróży zbankrutowało, gimnazjaliści wrac... IP: *.dynamic.chello.pl 20.05.12, 22:15 a do wieliczki nie łaska na wycieczke jechac?? skonczyc juz z tymi wyjazdami ze szkoly ! szkola ma uczyc a nie byc instytucją turystyczną! Poza tym niektorych rodziców nie stac na takie imprezy dla swojego dziecka musza pozyczac pieniadze bo wyjazd nosi miano wyjazdu naukowego czyli obowiazkowego!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ktosia Re: Biuro podróży zbankrutowało, gimnazjaliści wr IP: 94.42.252.* 20.05.12, 22:39 Nie wiem jak tu, ale wycieczka z mojej szkoły nie była obowiązkowa, a do tego przecież zwiedzając świat można sie czegoś nauczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koziołek matołek Re: Biuro podróży zbankrutowało, gimnazjaliści wr IP: *.multi-play.net.pl 20.05.12, 23:28 oj Globus ciężko myślisz, znasz powiedzenie "podróże kształcą"? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kowalski Re: Biuro podróży zbankrutowało, gimnazjaliści wr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.12, 05:49 Niestety nie wybiorę się do Wieliczki, bo ile razy można. Chciałem zobaczyć Luwr lub Prado, czy Tate Gallery - ale niestety nie przeniosą ich pod Kraków. Wyjazdy szkolne są praktycznie jedyną bezpieczną formą zobaczenia czegokolwiek inteligentniejszego. Nie ma wyjazdów wakacyjnych, a obozy letnie to zbieraniny młodzieży, różnej z różnych środowisk. Wielkie świństwo zrobione dzieciakom i ich rodzicom Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ghj Re: Biuro podróży zbankrutowało, gimnazjaliści wr IP: *.ghnet.pl 21.05.12, 09:33 Jak ci ta "zbieranina" tak bardzo przeszkadza, to jaki problem zebrać całą klasę /wg ciebie młodzież wyselekcjonowanwa/ i pojechać właśnie w wakacje? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Imre Biuro podróży zbankrutowało, gimnazjaliści wrac... IP: 195.150.70.* 21.05.12, 08:50 Ale to szczyt bezczelności ze strony Biura. Wysłac grupę za granicę wiedząc że nie mają załatwionych noclegów i reszty programu. Ciekaw jestem jak czuje się pilot grupy wynajęty przez Biuro??? Może napisze coś. Dzieciaki przeszły szybka naukę polskiego kapitalizmu. Szefowie biura i osoba prowadząca ten wyjaz powinni odpowiedzieć z powództwa cywilnego za narażenie ..... . No cóż właściciele to palanty, kłopoty finansowe nie spadają na biuro w ciągu jednego dnia, kumulują się a jak oni tego nie zauważyli?? Zgroza. Ale u nas w Polsce wszystko jest dopuszczalne. Szkoda tylko dzieciaków i ich opiekunów. Sam przez kilka lat organizowałem i prowadziłem wycieczki szkolne. Te wyjazdy organizuje sie ze szczególną starannością bo odbiorcami usługi sa dzieci!!! Fakt, że zleceniodawcy żyłują cenę w dół żądając ekstra usług , ale to specyfika tej niszy w turystyce. Z tego powodu już nie jestem organizatorem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: reme Re: Biuro podróży zbankrutowało, gimnazjaliści wr IP: *.aster.pl 21.05.12, 09:17 Wie ktos które to gimnazjum??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k Re: Biuro podróży zbankrutowało, gimnazjaliści wr IP: *.um.krakow.pl 21.05.12, 09:30 Gimnazjum 32 z ul. Żabiej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Benedek Re: Biuro podróży zbankrutowało, gimnazjaliści wr IP: *.ghnet.pl 21.05.12, 09:42 Podpisałeś się Imre - czy byłes z młodzieżą w Satoraljaujhely? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kowalski Re: Biuro podróży zbankrutowało, gimnazjaliści wr IP: *.gazeta.pl 21.05.12, 12:45 6 szkół zostalo okradzionych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tania Biuro podróży zbankrutowało, gimnazjaliści wrac... IP: *.183.222.200.dsl.dynamic.t-mobile.pl 21.05.12, 13:42 Jestem w szoku, jeździłam z tym biurem 10 lat i nigdy nie miałam żadnych problemów, polecałam je znajomym i młodzieży. czy ktoś wie, co się stało? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fgh Re: Biuro podróży zbankrutowało, gimnazjaliści wr IP: *.ghnet.pl 21.05.12, 14:31 Przecież stoi czarno na białym, że zbankrutowali. A mówiąc wprost właściciel brał do ostatniej chwili do kieszeni zamiast regulować zobowiązania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Riko Ubezpieczenie IP: *.adsl.inetia.pl 23.05.12, 21:26 Z tego co wiem (tzn. mama dowiedziała się na zebraniu po odwołaniu naszego wyjazdu) - biuro było ubezpieczone na 200 tysięcy (a tylko osoby z naszej szkoły zapłaciły w sumie ok. 150 000). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: głupie prawo pl Biuro podróży zbankrutowało, gimnazjaliści wrac... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.12, 22:07 Ciekawe dlaczego biura podróży bankrutują latem kiedy mają pieniądze ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: Biuro podróży zbankrutowało, gimnazjaliści wr IP: *.dynamic.chello.pl 15.07.12, 11:17 Aj waj jak tu chcesz zbankrutować kiedy nie masz pieniądze ? Odpowiedz Link Zgłoś