Dodaj do ulubionych

Kłopoty klienta z firmą Nowmar

IP: *.proton.net.pl / *.proton.net.pl 28.06.04, 08:39
Chcielibyśmy zaznaczyć, że informacje podane w artykule nie są prawdziwe,
zostały umieszczone bez wcześniejszego ich sprawdzenia (czy każdy może
napisać to co chce?). Do czasu ukazania się tego artykułu myśleliśmy, że
tylko tzw. “brukowce” zamieszczają podobne teksty. Zmyślone slogany
typu: “(...) dołożyć styropian i flaszkę wódki”, świadczą nie tylko o
fantazji p. Maturskiego, ale przede wszystkim potwierdzają amatorstwo ze
strony autora artykułu.
Natomiast akceptujemy wypowiedź dyrektora instytutu Budownictwa Politechniki
Wrocławskiej – Pana J. Hołda. Wymiary były uzgadniane z zamawiającym, spisane
i wyrysowane na druku zamówienia. Zarówno zamówienie, jak również protokół
odbioru okien, są podpisane przez Pana Maturskiego. Ponadto zaznaczamy, że
towar został sprzedany po bardzo atrakcyjnej cenie. Łączna wartość zlecenia
wyniosła 1850,30 zł brutto, a nie jak podał Pan Maturski 2500,00 zł. Uważamy,
że ze swojej strony dopełniliśmy wszystkich niezbędnych formalności, towar
odpowiada wymogom jakościowym i jest zgodny z zamówieniem.
Jesteśmy zdziwieni postępowaniem klienta, tym bardziej, że był potraktowany
przez nas naprawdę wyjątkowo, chociażby przez ustalenie wysokich rabatów i
szybki termin realizacji. Podawanie takich absurdalnych informacji do
wiadomości publicznej jest nie tylko obraźliwe dla nas, ale też żle świadczy
o ich autorze. Nie zamierzamy umieszczać podobnych artykułów celem
wyjaśnienia lub obrony. Nie damy się również wciągnąć w “grę” prowadzoną
przez nieuczciwego klienta.


Zarząd i pracownicy
firmy NOWMAR
Obserwuj wątek
    • Gość: klient Re: Kłopoty klienta z firmą Nowmar IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.04, 17:22
      Dyrektor Wrona? To wystarczy za komentarz. Brak kompetencji!
    • Gość: Zenon eh wrona, wrona.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.04, 12:34
      Gdzie sie podziali tamci prezesi....?
    • Gość: krakus Re: Kłopoty klienta z firmą Nowmar IP: w3cache.* / 81.219.246.* 08.07.04, 19:15
      A ja mam kłpooty z firmą która sprzedaje zestawy wypoczynkowe z ul
      Kalwaryjskiej zapłaciłem zaliczkę i po dwóch tygodniach zaplaciłem resztę
      zestaw przywieżli o godz 21 wieczorem rano stwierdziłem że fotele wykonane były
      z kawałków materialu wypchane jak worek sianem bez żadnych kształtów, wersalka
      długa na 1,80 cm,czyli krótka która stoi już miesiąc w mieszkaniu bez boków,
      fotele zabrali mają zrobić takie jak są w każdym normalnym sklepie bo cena ta
      sama, no i mają zrobić wersalkę wymiarową czyli na 1,90 cm czekam cierpliwie
      już 32 dzień
    • Gość: DJ Drag prezes Wrona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.04, 15:57
      Prezes Wrona słynie z daleko posuniętych skłonności do ubarwiania swoich
      wypowiedzi.
    • Gość: Leszek Miler Re: Kłopoty klienta z firmą Nowmar IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.04, 23:07
      Prezes Robert W jest wielki. Z takimi ludzmi "damy rade".
      • trudny2002 Leszka to wypatrzyć łatwo 23.07.04, 23:10
        a Millera najłatwiej. I nie jest to kwestia bystrego oka...
        A na marginesie .....a kradniecie jeszcze z ojcem?
        trudny
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka