czeresnik
19.04.13, 16:35
[o abonamencie dla mieszkańców:] „Za wątpliwy przywilej mieszkania w centrum jesteśmy karani wysokimi opłatami.”
— Dalej nie czytam. Jeśli dla kogoś abonament w wysokości 10 zł to „wysokie opłaty”, to nie powinien posiadać samochodu.