bigadam 03.08.04, 16:26 kiedy są zawody STRONGMAN w Krakowie, o ile wogóle są ? A może już jakieś były tylko przegapiłem...... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
peteen Re: STRONGMAN , kiedy ? 03.08.04, 16:28 zaraz po badaniu ginekologicznym, które proponujesz forumowiczce... Odpowiedz Link Zgłoś
bigadam Re: STRONGMAN , kiedy ? 03.08.04, 17:15 widze że na żartach się zupełnie nie znacie....wapniaki peteen i inni mu podobni: ściąg w końcu marynarke, krawat i okulary.Spradz czy napewno zamknąłeś swój ukochany (kupiony rok temu w salonie) samochód, odpręż się bo przecież praca w banku męczy...usiądz wygodnie i wyluzuj ps. przykro mi okropnie że takie osobniki są skazane na życie.... pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: greta Re: STRONGMAN , kiedy ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.04, 19:57 ..ach te kłótnie.. ..mi sie strongman'i nie podobaja..a fe.. Odpowiedz Link Zgłoś
bigadam Re: STRONGMAN , kiedy ? 03.08.04, 20:07 wierz mi greta że mi też nie :) chcialbym tylko zobaczyc na zywo ich wyczyny, bo mysle ze jest na co popatrzyc, w koncu nie kazdy tak potrafi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: greta Re: STRONGMAN , kiedy ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.04, 20:09 kiedyś chodziłam na aerobik i siłownie, którą prowadzi lub prowadził(bo nie wie,m jak tam jest teraz) jeden ze strongman'ów Odpowiedz Link Zgłoś
facio_macio Re: Youth 03.08.04, 23:05 bigadam napisał: > widze że na żartach się zupełnie nie znacie....wapniaki Jak widać młoda generacja ma także i dziś respekt dla starości: dla starego wina, starej whisky i starych mebli... Odpowiedz Link Zgłoś
peteen niech ci nie będzie przykro, że żyjesz... 04.08.04, 08:38 to niedobre uczucie jest... ps. przyjemnego napinania mięśni życzę... ps2. jak tam twoje badanie ginekologiczne ? Odpowiedz Link Zgłoś
bigadam Re: niech ci nie będzie przykro, że żyjesz... 04.08.04, 12:03 czyli mówisz że to niedobre uczucie...hmmm....współczuje Ci wobec tego. Ja Twojego samopoczucia raczej nie poprawię. ps Dzięki za tak miłe życzenia. ps2 A co do badań: aktualnie pacjentki nie mam, ale jak się jakaś fajna trafi to czemu nie... ;) pozdrawiam wszystkich badających i badane szczególnie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
kremoofka Re: STRONGMAN , kiedy ? 04.08.04, 10:12 mnie sie wydaje, ze cos bylo w ubiegla sobote w kryspinowie Odpowiedz Link Zgłoś
bigadam Re: STRONGMAN , kiedy ? 04.08.04, 12:05 właśnie też coś mi się obiło o uszy....no to po zawodach...przegapiłem :( Odpowiedz Link Zgłoś
kremoofka Re: STRONGMAN , kiedy ? 04.08.04, 12:48 moze nastepnym razem bedziesz mial wiecej szczescia Odpowiedz Link Zgłoś