Dodaj do ulubionych

STRONGMAN , kiedy ?

03.08.04, 16:26
kiedy są zawody STRONGMAN w Krakowie, o ile wogóle są ?
A może już jakieś były tylko przegapiłem......
Obserwuj wątek
    • peteen Re: STRONGMAN , kiedy ? 03.08.04, 16:28
      zaraz po badaniu ginekologicznym, które proponujesz forumowiczce...
      • bigadam Re: STRONGMAN , kiedy ? 03.08.04, 17:15
        widze że na żartach się zupełnie nie znacie....wapniaki

        peteen i inni mu podobni: ściąg w końcu marynarke, krawat i okulary.Spradz czy napewno zamknąłeś swój ukochany (kupiony rok temu w salonie) samochód, odpręż się bo przecież praca w banku męczy...usiądz wygodnie i wyluzuj

        ps. przykro mi okropnie że takie osobniki są skazane na życie....
        pozdrawiam :)
        • Gość: greta Re: STRONGMAN , kiedy ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.04, 19:57
          ..ach te kłótnie..
          ..mi sie strongman'i nie podobaja..a fe..
          • bigadam Re: STRONGMAN , kiedy ? 03.08.04, 20:07
            wierz mi greta że mi też nie :)
            chcialbym tylko zobaczyc na zywo ich wyczyny, bo mysle ze jest na co popatrzyc,
            w koncu nie kazdy tak potrafi
            • Gość: greta Re: STRONGMAN , kiedy ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.04, 20:09
              kiedyś chodziłam na aerobik i siłownie, którą prowadzi lub prowadził(bo nie
              wie,m jak tam jest teraz) jeden ze strongman'ów
        • facio_macio Re: Youth 03.08.04, 23:05
          bigadam napisał:

          > widze że na żartach się zupełnie nie znacie....wapniaki

          Jak widać młoda generacja ma także i dziś respekt dla starości: dla starego
          wina, starej whisky i starych mebli...
        • peteen niech ci nie będzie przykro, że żyjesz... 04.08.04, 08:38
          to niedobre uczucie jest...

          ps. przyjemnego napinania mięśni życzę...

          ps2. jak tam twoje badanie ginekologiczne ?
          • bigadam Re: niech ci nie będzie przykro, że żyjesz... 04.08.04, 12:03
            czyli mówisz że to niedobre uczucie...hmmm....współczuje Ci wobec tego. Ja Twojego samopoczucia raczej nie poprawię.
            ps Dzięki za tak miłe życzenia.
            ps2 A co do badań: aktualnie pacjentki nie mam, ale jak się jakaś fajna trafi to czemu nie... ;)

            pozdrawiam wszystkich badających i badane szczególnie ;)
    • kremoofka Re: STRONGMAN , kiedy ? 04.08.04, 10:12
      mnie sie wydaje, ze cos bylo w ubiegla sobote w kryspinowie
      • bigadam Re: STRONGMAN , kiedy ? 04.08.04, 12:05
        właśnie też coś mi się obiło o uszy....no to po zawodach...przegapiłem :(
        • kremoofka Re: STRONGMAN , kiedy ? 04.08.04, 12:48
          moze nastepnym razem bedziesz mial wiecej szczescia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka