zielonki 11.08.04, 00:54 Urządziłeś dziś technoparty na Marszowcu? Ponoć nawet w Witkowicach słychać! Jak się nie odezwiesz w ciągu 5 minut to znaczy, że to TY! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
seven Re: PETEEN czy to ty ? 11.08.04, 00:58 wow, pewnie remiza drzy juz w posadach od takich rytmow:))) Odpowiedz Link Zgłoś
zielonki Re: to ty ! 11.08.04, 01:01 Czas mija. Napewno nie śpisz bo się nieda. Wiec podrygujesz tam w równym miarowym rytmie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m.in nie macie tam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.08.04, 01:16 jakiejs zielonej policji?? :) Odpowiedz Link Zgłoś
zielonki Re: nie macie tam 11.08.04, 01:19 My jednak jesteśmy tolerancyjni. Peteen musi się wyszumieć. -- Odpowiedz Link Zgłoś
peteen nie prowokuj... 11.08.04, 08:29 bo dopiero zrobię solidną techno-dżampę ! ps. a ciebie i tak nie zaproszę... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 7 Re: nie prowokuj... IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 11.08.04, 12:34 jak bedzie w remizie to i bez zaproszenia bedzie sie pewnie dalo wejsc ;D jak to w wiejskiej dyskotece, hahaha Odpowiedz Link Zgłoś
peteen muszę cię, siódemka, rozczarować... 11.08.04, 14:10 na marszowcu nie ma remizy, jest tylko w centrum, a to już zupełnie inna rzeczywistość... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 7 Re: muszę cię, siódemka, rozczarować... IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 11.08.04, 16:40 sorry, az tak obyty nie jestem. chyba nigdy nie mialem okazji zwiedzic tego centrum, nie spodziewalem sie nawet ze cos takiego jest! ale zeby remizy nie bylo? wszedzie jest, nawet pod zabierzowem we wsi gdzie moj kumpel mieszka:)) Odpowiedz Link Zgłoś
peteen Re: muszę cię, siódemka, rozczarować... 11.08.04, 16:41 chopieee, ja mam z osiedla marszowiec do cetrum 2 kilosy ! to jest dupna wis, anie takie tam... ;c) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 7 Re: muszę cię, siódemka, rozczarować... IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 11.08.04, 16:50 kurcze, nie moge ogarnac tych okolic wokol zielonek, co gdzie jest i jak daleko! ale jakies wiejskie imprezy na marszowcu musza byc, wiadomo, takie to glownie w remizie;)) Odpowiedz Link Zgłoś
peteen Re: muszę cię, siódemka, rozczarować... 11.08.04, 17:01 marszowiec jest OSIEDLEM należącym do wsi zielonki, zatem nie ma remizy i nie ma imprez (choć ma hotel), dżampy są tylko w centrum wiochy, tuz obok db 24 (z bankomatem!)... teraz to juz cie całkiem przykichało... Odpowiedz Link Zgłoś
zielonki Re: Tylko nie wiochy ! 11.08.04, 17:54 W każdym razie bliżej niż z Ruczaju, N. Huci itp blokowisk. Odpowiedz Link Zgłoś
zielonki A poza tym 11.08.04, 17:59 nie cały Marszowiec należy do Zielonek, bo tylko większość. Sklep, MPK, wieżowce i podobne centra usłogowo-towarzyskie są już w Krakowie. Odpowiedz Link Zgłoś
peteen mylisz się... 12.08.04, 08:32 tylko slums (blok) leży w granicy miasta, cały marszowiec należy do zielonek... Odpowiedz Link Zgłoś
zielonki Re: nie prowokuj... 11.08.04, 13:55 Przykro mi ale nie gustuję w techno. Odpowiedz Link Zgłoś
peteen ty w niczym nie gustujesz... 11.08.04, 14:11 a i na geografii się nie znasz... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jumpler A dasz znać na forum GWK ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.04, 14:41 Jak już będzia ta techno-dzampa. Odpowiedz Link Zgłoś
peteen to tylko złe języki ludzkie, pomówienia... 11.08.04, 14:47 w ogóle mnie tam nie ma w ogóle nie wiem co to techno... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jumpler Kota nie ma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.04, 14:53 a myszy rajcują ? Odpowiedz Link Zgłoś
peteen o to toto... 11.08.04, 14:55 ale to na pewno ludność napływowa, przyjezdni znaczy, może letnicy z Krakowa ? Odpowiedz Link Zgłoś
andrzej_samson Re: o to toto... 11.08.04, 17:56 masz ochotę na chwileczke zapomnienia ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MICHAL ja mam, pisz MICHALGERSON@HOTMAIL.COM IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 11.08.04, 18:00 Odpowiedz Link Zgłoś
zielonki Nie ma cię 11.08.04, 18:01 bo jeszcze nie doszłeś do siebie po techno-party! Chyba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: konopielka Re: PETEEN czy to ty ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.04, 19:05 nie to ja:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: konopielka Re: PETEEN czy to ty ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.04, 19:25 nie jednak to nie ja , bo ja nie lubie techno Odpowiedz Link Zgłoś
terenia.nasweter Re: PETEEN czy to ty ? 11.08.04, 19:36 Gdy Polacy zaczynają się budzić i otrząsać z niemocy, natychmiast wrogie Polsce i Kościołowi katolickiemu polskojęzyczne media przystępują do szkalowania osób stojących na straży interesów Rzeczypospolitej. W czasie ataków na najlepszych synów naszej Ojczyzny trwa zakrojona na szeroką skalę akcja deprawacji polskiej młodzieży ! Odpowiedz Link Zgłoś