Dodaj do ulubionych

strzelanina na Piaskach Nowych

IP: 194.150.98.* 15.08.04, 01:48
Hej, ludzie wie ktoś co sie dokładnie stało na Piaskach ostatniej nocy? Bo
podobno była strzelanina i postrzelili policjanta.Jak ktoś coś wie piszcie :]
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka