Gość: Grey Cat IP: 194.150.98.* 15.08.04, 01:48 Hej, ludzie wie ktoś co sie dokładnie stało na Piaskach ostatniej nocy? Bo podobno była strzelanina i postrzelili policjanta.Jak ktoś coś wie piszcie :] Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj