Dodaj do ulubionych

frustrat mnie zawiódł...

24.09.04, 09:16
nie przywitał, nie pozdrowił...
;c)
Obserwuj wątek
    • to.ya a ya... 24.09.04, 09:52
      się przywitać z Tobą mogę??
      :)
    • frustrat Nieeee, nie zawiódł tylko był zajęty:)/nt/ 24.09.04, 11:14

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka