ragtime_r 29.09.04, 10:43 ...ale ten czas leci... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ragtime_r Re: wstawajcie? 29.09.04, 14:28 witaj swing! co u Ciebie słychać, zniknęłaś tak nagle, a ja z kolei miałem taki kocioł ostatnio, że szok! pozdrawiam cieplutko. Odpowiedz Link Zgłoś
swing widocznie... 29.09.04, 15:49 to taki tydzień wariacki teraz znikam na dłużej do przyszłego tygodnia! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
ragtime_r Re: widocznie... 29.09.04, 15:56 czyżby to ów wyjazd o którym cuś mię się przez zwoje mózgowe przypomina? Odpowiedz Link Zgłoś
swing Re: widocznie... 29.09.04, 15:58 będzie też wyjazd ale co tam Ci w głowie się kołacze, to nie wiem ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
ragtime_r Re: widocznie... 29.09.04, 16:00 ehh... takie tam... wszystko w porządku..? ( tak poza tym) Odpowiedz Link Zgłoś
ragtime_r Re: widocznie... 29.09.04, 15:59 znowu będę siedział sam... wpatrując się w ciemny - podsłuchujący sufit... Odpowiedz Link Zgłoś
swing acha, jaaaaasne... 29.09.04, 16:04 smutny i opuszczony... ;-)))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
ragtime_r Re: acha, jaaaaasne... 29.09.04, 16:06 wyludniło się to forum coś ostatnio... Odpowiedz Link Zgłoś
ragtime_r swing! 29.09.04, 16:19 pisałaś coś jeszcze?, bo na skrzynce jakieś krzaczki mi się objawiły bez ładu i składu... Odpowiedz Link Zgłoś