Dodaj do ulubionych

witajcie i wstawajcie ( to już środa?)...

29.09.04, 10:43
...ale ten czas leci...
Obserwuj wątek
    • swing wstawajcie? 29.09.04, 11:20
      niektórzy tuptają już od 5.30!
      ;-)
      • ragtime_r Re: wstawajcie? 29.09.04, 14:28
        witaj swing! co u Ciebie słychać, zniknęłaś tak nagle, a ja z kolei miałem taki
        kocioł ostatnio, że szok!
        pozdrawiam cieplutko.
        • swing widocznie... 29.09.04, 15:49
          to taki tydzień wariacki
          teraz znikam na dłużej
          do przyszłego tygodnia!
          :-)
          • ragtime_r Re: widocznie... 29.09.04, 15:52
            :( pa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            • swing Re: widocznie... 29.09.04, 15:55
              myślę, że wrócę, więc :-)))))))))))))))
              • ragtime_r Re: widocznie... 29.09.04, 15:56
                czyżby to ów wyjazd o którym cuś mię się przez zwoje mózgowe przypomina?
                • swing Re: widocznie... 29.09.04, 15:58
                  będzie też wyjazd
                  ale co tam Ci w głowie się kołacze, to nie wiem
                  ;-)
                  • ragtime_r Re: widocznie... 29.09.04, 16:00
                    ehh... takie tam...
                    wszystko w porządku..? ( tak poza tym)
              • ragtime_r Re: widocznie... 29.09.04, 15:59
                znowu będę siedział sam... wpatrując się w ciemny - podsłuchujący sufit...
                • swing acha, jaaaaasne... 29.09.04, 16:04
                  smutny i opuszczony...
                  ;-))))))))))))))))))))
                  • ragtime_r Re: acha, jaaaaasne... 29.09.04, 16:06
                    wyludniło się to forum coś ostatnio...
    • ragtime_r swing! 29.09.04, 16:19
      pisałaś coś jeszcze?, bo na skrzynce jakieś krzaczki mi się objawiły bez ładu i
      składu...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka