Dodaj do ulubionych

dobre solarium

12.11.04, 17:08
szukam taniego solarium w krakowie. moze znacie jakies?? pozdr
Obserwuj wątek
    • Gość: greta Re: dobre solarium IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.04, 17:44
      na Al.Słowackiego- kolo Herbewa- w bramie
      tuba-90gr. lezace -chyba 1zl
      • Gość: dium Re: dobre solarium IP: *.lama.net.pl / *.lama.net.pl 12.11.04, 18:48
        ja chodzę na ul. Stradom 1
        pon-pt 9-21
        sob. 9-18
        ostatnio było 90 gr za minute
        2 leżące, dobrze opalają, ale wydaje mi się że to po prawej od wejścia jakby
        lepiej-ale może to tylko moje odczucie :)
        dostaniesz kartę stałego klienta- jak będziesz tam 10 razy to oni wyciągną
        średnią z ilości minut i tyle właśnie dostaniesz gratis
        acha, jakby co, tel. 4213404
      • gretaa Re: dobre solarium 12.11.04, 18:54
        tam tez dostaje sie taka karte i po 10 razach jedno gratis

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka