rzmija 12.11.04, 17:08 szukam taniego solarium w krakowie. moze znacie jakies?? pozdr Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: greta Re: dobre solarium IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.04, 17:44 na Al.Słowackiego- kolo Herbewa- w bramie tuba-90gr. lezace -chyba 1zl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dium Re: dobre solarium IP: *.lama.net.pl / *.lama.net.pl 12.11.04, 18:48 ja chodzę na ul. Stradom 1 pon-pt 9-21 sob. 9-18 ostatnio było 90 gr za minute 2 leżące, dobrze opalają, ale wydaje mi się że to po prawej od wejścia jakby lepiej-ale może to tylko moje odczucie :) dostaniesz kartę stałego klienta- jak będziesz tam 10 razy to oni wyciągną średnią z ilości minut i tyle właśnie dostaniesz gratis acha, jakby co, tel. 4213404 Odpowiedz Link Zgłoś
gretaa Re: dobre solarium 12.11.04, 18:54 tam tez dostaje sie taka karte i po 10 razach jedno gratis Odpowiedz Link Zgłoś