Dodaj do ulubionych

Sylwester w coffee republic!

IP: *.com / *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.04, 16:41
Zapowiada się super. Śliczna knajpka i niezły DJ, ale czy ktoś z Was był w
tamtym roku?
Obserwuj wątek
    • Gość: Jacek Re: Sylwester w coffee republic! IP: *.com / *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.04, 16:51
      Ja byłem i polecam! Było świetne jedzenie i wszyscy w przebraniach.

      W tym roku jest retro... Chyba się wybiorę, jeśli mnie tylko Wawa nie wessie ;(
      • Gość: ::greg:: Re: Sylwester w coffee republic! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.12.04, 17:25
        jacku, czy to nie ty przez przypadek byles w coffee w tym seledynowym czyms? :)
    • Gość: ::greg:: Re: Sylwester w coffee republic! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.12.04, 17:23
      w coffe bylo dziko, retro imprezka - przekomiczni ludzie, zreszta wpadnij tam kiedys na impreze to sie przekonasz, pozdrawiam
      • Gość: Łysy ktos tu brzydko sie reklamuje (i nieudolnie) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.04, 20:16
        a coz to za wysyp kaś, marcinów i tomków, wszystkich o jednakowym IP: *.com /
        *.internetdsl.tpnet.pl ostatnio na forum? to raz.
        a dwa, mojej kolezance w zeszlego sylwestra ukradziono z wieszaka plaszczyk
        wlasnie w trakcie sylwestra.
        • Gość: kiki coffee! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.12.04, 14:25
          Ja na Sylwestrze w coffee jeszcze nie byłam, ale w tym roku właśnie tam się
          wybieram bo to jest miejsce, skąd zawsze wracam uśmiechnięta.
          Kolego Łysy, takie miejsca reklamy nie potrzebują. A moze tak kolezanka za duzo
          popila w Sylwestra, co??????
          • hm_tak Koleżanko Kiki... 02.01.05, 01:55
            Nie dośc , że zgadzam się z kolegą Łysym - nie pierwszy raz nota bene - to
            dodam, ze każde miejsce potrzebuje reklamy. Transformacja kapitałowa, jaką ten
            lokal przeszedł, wyszał mu na dobre, ale zwróć uwagę, że nie podałaś nawet
            adresu: czy mowa o Karmelickiej, czy o Baranach (pamietam czasy, kiedy uczyłem
            się tam -w Baranach- do matury, w bibliotece). Słowem miło sięgawędzi w gronie
            znajomych. Ale tu jesteś na publicznym Forum, i nie dla wszystkich świat kończy
            się na Rynku. No i nie wszyscy mają 18-25, i nie są idealnym tzw targetem dla
            sprzedawców komórek.
            • Gość: Mmm Kolego IP: *.com 02.01.05, 18:01
              nazwy sa rozne na Karmelickiej mamy coffee heaven, na Rynku Tribeca, a coffee republic na brackiej 4 i baristki maja NAPRAWDE fajne :)
        • borys_kr Re: ktos tu brzydko sie reklamuje (i nieudolnie) 21.12.04, 14:30
          Nie ładnie Łysy musisz ich bardzo nie lubić skoro dopisałeś się pod każdym
          wątkiem o kofi. Tak się składa, ze dsl i adsl tpsa to adresy do których podpięte
          jest 90% kafejek internetowych, zresztą sam masz takie IP...
          • seven Re: ktos tu brzydko sie reklamuje (i nieudolnie) 21.12.04, 17:42
            pisza tutaj caly czas dwie osoby (albo jedna z dwoch kompow) i jest to info pewne na 100%, nie
            osmieszajcie juz siebie i swojej knajpy (notabene calkiem fajnej)
    • borys_kr Re: Sylwester w coffee republic! 21.12.04, 14:32
      zapomniałem napisać, że bardzo lubię to miejsce. Na sylwestra niestety jadę w
      góry, ale wpadnę pewnie rano 3 stycznia na śniadanko ;))
    • Gość: MartynAA Re: Sylwester w coffee republic! IP: *.com / *.internetdsl.tpnet.pl 21.12.04, 14:54
      Ja się wybieram !!

      Nie jest tanio (150) ale w tym jest jedzonko i pijaństwo ;))
    • patyomkeen Re: Sylwester w coffee republic! 21.12.04, 15:02
      Dobra muzyka. Polecam!

      Aha i jest jeszcze bombowa dziewczyna za barem ;)
    • patyomkeen Ja chętnie! 21.12.04, 15:06
      Ja nie mogę się zdecydować w tym roku...

      coffee republic, brzmi ciekawie, ale wie ktoś jaki gra DJ, albo inne szczególy?
      • Gość: Zadra Re: Ja chętnie! IP: *.com / *.internetdsl.tpnet.pl 21.12.04, 15:09
        Pewnie Emek jak zawsze...
    • Gość: Zulus Re: Sylwester w coffee republic! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.12.04, 18:50
      Ja byłem na urodzinach na początku grudnia i była to najlepsza impreza
      w mieście od pewnego czasu!
      Piękne kobiety, pokaz mody, kamery, obiektywy, i dużo wina ;)))

      Tak więc knajpka ma potężny potencjał. Czy go wykorzystają? Zobaczymy...
      • Gość: Yaga Re: Sylwester w coffee republic! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.12.04, 21:49
        Na Sylwestra nie idę, bo mam niemowlę !
        Ale wpadać lubię, bo naprawdę świetne miejsce.
        A macie paszport republic ?
    • Gość: fuck Re: Sylwester w coffee republic! IP: 80.51.248.* 10.01.05, 19:09
      SPADAJCIE Z TĄ NEDZNĄ REKLAMĄ!!!
      • Gość: cruzz Re: Sylwester w coffee republic! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.05, 20:44
        Dokladnie!Juz nie moge patrzec na to ze w coffe republic to czy tamto.Wezcie sie
        za lepsza reklame bo ta jest nudna.....i denerwujaca

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka