Gość: Thin_Air IP: *.icpnet.pl 02.01.05, 00:17 Co ze spalarnią? forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=410&w=17722583&a=17722583 taki fajny wątek był, choć mało intelektualny Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj