Gość: wadera IP: *.itelekom.pl / *.itelekom.pl 10.01.05, 23:08 w studiu TVP zaprezentowali się jak nieuki i wsioki, spadek wartości mieszkańtakie kawały to opowiadajcie sobie w piwiarni Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zielonki Re: ruczaj x, ale masz kumpli, komproma 10.01.05, 23:10 No. A już myslełem, że to o KF. A Ty tylko TV oglądałeś. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wadera Re: ruczaj x, ale masz kumpli, komproma IP: *.itelekom.pl / *.itelekom.pl 10.01.05, 23:13 ruczaj pokazał intelektualne oblicze - niestety - profesor jacek i jego kumple pokazali im miejsce w szeregu jak gó..arzom Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wadera Re: nie ośmieszaj się proszę... nie warto IP: *.itelekom.pl / *.itelekom.pl 10.01.05, 23:21 tak jak zabawiłem się dziś to jeszcze nigdy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Noszek A ja to widziałem trochę inaczej ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.05, 23:41 No tośmy chyba co innego oglądali. Majchower zapędził w kozi róg ? A ja widziałem program o młodych ludziach który boją się ,że będzie im się gorzej mieszkać ,że wielka koncentracja mieszkań komunalnych spowoduje wzrost przestępczości ,że nie ma infrastruktury , że nie było konsultacji .I widziałem prymitywną socjotechnikę z przyjściem zapłakanej matki z dziećmi i starszej pani ,które bardzo chcą mieszkań, i to szczedgólnie na Ruczaju .I widziałem majchowera ,który nie chciał / nie umiał / odpowiedzieć dlaczego w Krakowie nie może być tak jak w Europie,że takich ludzi rozmieszcza się po całym mieście. Ktoś tam zadał bardzo słuszne pytanie - czy chodzi o to ,że ma być dużo mieszkań komunalnych czy chodzi o to aby były one w jednym miejscu na Ruczaju . I chyba to jest kluczowe pytanie tej awantury - czy ma być więcej mmieskzań dla Krakowian czy też chodzi o to aby mieszkania były w jednym miejscu na Ruczaju. Jak słychać mieszkania na tzw wtórnym rynku są tańsze i szybciej do otrzymania niż budowane ,a i grunt na Ruczaju dość drogi .Więc może sprzedać grunt i razem z pozostałymi mieszkaniami przeznaczyć na zakup mieszkań .Trochę więcej roboty dla urzędu ale i mieszkania tańsze i więcej i mniej konfliktów,i szybciej .Same plusy więc dlaczego nie ? Ja wiem ,że wilki chodzą watahami ale ludzie mogą mieć trochę większy komfort. Wytłumacz mi więc mędrcu,czemu nie tak ? Czemu nie taniej ,szybciej ,bez konfliktów ? Dlaczego ma to być na jednym miejscu,o wiele później, drożej , z konfliktami ? Wytłumacz bo śmiać się będziesz jak koło Ciebie dokwaterują takich komunalnych z 200 mieszkań . Oj ,pośmiejesz się i Twoja rodzina,i dzieci . Odpowiedz Link Zgłoś
ruczaj.x ale o co Ci tak konkretnie chodzi? 10.01.05, 23:49 co Cie rozbawiło w tym programie... bo coś mi się zdaje, że w ogóle go nie oglądałeś, popraw mnie jeśli się myle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wadera Re: ale o co Ci tak konkretnie chodzi? IP: *.itelekom.pl / *.itelekom.pl 10.01.05, 23:52 wasze postacie rodem z taniego horroru Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mysliwy komproma?? IP: *.rmf.pl / *.rmf.pl 11.01.05, 02:53 To chyba majcher sie kompromituje tworząc slamsy dla komunałków.Moze w każdej dzielnicy takie zrobią i bedzie fajowo::)))Nawet dla wściekłych wiader..wader nadających sie do odstrzału znajdzie sie kom€rka w komunałce sezon na polowania tuz tuz "darzbór" Odpowiedz Link Zgłoś