Gość: PROKOCIM IP: *.client.attbi.com 29.05.02, 17:57 Ale zly bylem wczoraj, strasznie a Mikos chyba dzisiaj probuje mnie znowu zdenerwowac, mala poczwara. Nie dam sie. hrum Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mikolaj7 Re: Juz mi lepiej 29.05.02, 18:00 Gość portalu: PROKOCIM napisał(a): > Ale zly bylem wczoraj, strasznie a Mikos chyba dzisiaj probuje mnie znowu > zdenerwowac, mala poczwara. > Nie dam sie. hrum dowcip wraca do dawnje formy... powoli, powoli... a co sie dzialo wczoraj? zle zeby Ci wstawili, czy co? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PROKOCIM Re: Juz mi lepiej IP: *.client.attbi.com 29.05.02, 18:05 Mialem mala awanture na drodze. Juz mialem klientowi odwinac ale polizei sie przyplatalo. Widzial cale zajscie i gosciu dostal mandat. Nie uspokoilo mnie to i nadal bylem baaaardzo wzburzony. Odpowiedz Link Zgłoś
muzaaa Re: Juz mi lepiej 29.05.02, 19:25 Mnie tez jest lepiej:) Moze to jakas tajna bron chemiczna eksperymentuja? Rzad amerykanski nie przebiera w srodkach, cel uswieca... Odpowiedz Link Zgłoś
kuba203 Re: Juz mi lepiej 29.05.02, 20:21 Może zostaliście potajemnie napromieniowani? :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PROKOCIM Re: Juz mi lepiej IP: *.client.attbi.com 29.05.02, 20:32 Jadlem grzybowa. Moze grzybki czarnobylki tam byly. Odpowiedz Link Zgłoś
kuba203 Re: Juz mi lepiej 29.05.02, 20:52 To możliwe. Separatyści znali się na różnych grzybkach, szkoda, że ich nie ma, mógłbyś się ich poradzić :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PROKOCIM Re: Juz mi lepiej IP: *.client.attbi.com 29.05.02, 21:02 Chyba jak otruc sie szybciej Odpowiedz Link Zgłoś
kuba203 Re: Juz mi lepiej 29.05.02, 21:04 No właśnie. Tłumaczyli długo i zawile, w jaki sposób Krakusy trują się grzybkami rosnącymi na ścianach budynków, więc o Twojej zupie też by mogli conieco powiedzieć... :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PROKOCIM Re: Juz mi lepiej IP: *.client.attbi.com 29.05.02, 21:07 No to dawac mi separkow. Wczoraj o komunie a dzisiaj o grzybkach mam ochote porozmawiac. Odpowiedz Link Zgłoś
muzaaa Re: Juz mi lepiej 29.05.02, 22:01 Sa grzyby i grzybki. Ja zawsze lubilam chodzic zbierac je do lasu. Umie robic dobra zupe grzybowa i jajecznice z kurkami. Na blasze rozgrzanego pieca zawsze dobre byly golabki posypane sola. Wiem, ze niektorzy jezdzili w pewne miejsce i szukali takich grzybkow co to na polanach rosna, a wlasciwie to pastwiskach. Owce dawaly nawoz i grzybki rosly. W USA to grzyby mozna w muzeum zobaczyc jako ciekawostke. Czy Ty Prokocim widziales jakies grzyby w tutejszych lasach? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PROKOCIM Re: Juz mi lepiej IP: *.client.attbi.com 29.05.02, 22:52 Grzyby sa i to duzo prawie w kazdym lesie. Amerykance poprostu boja sie zbierac je i kupuja w sklepach. To jedno a drugie to niestety wiekszosc lasow jest prywatna i lepiej tam nie szwedac sie bez pozwolenia. Bardzo duzo Polakow jezdzi na grzyby do Wisconsin i Michigan. Jest ich tam zatrzesienie. Zawsze udane grzybobrania (mam kolegow ktorzy tam jezdza). Ja bylem tylko raz w Indiana na maslakach. Uzbieralismy ich ogromna ilosc ale to cale obieranie mi nie odpowiada. Pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj7 Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 09:23 Uzbieralismy ich ogromna ilosc ale > to cale obieranie mi nie odpowiada. len. wielki len. Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj7 Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 09:24 Gość portalu: PROKOCIM napisał(a): > Mialem mala awanture na drodze. Juz mialem klientowi odwinac ale polizei sie > przyplatalo. Widzial cale zajscie i gosciu dostal mandat. > Nie uspokoilo mnie to i nadal bylem baaaardzo wzburzony. wzburzony? hahaha :))) smiesznie to zabrzmialo. a co sie poklociliscie? wypadek, czy uzyl klaksonu na Ciebie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PROKOCIM Re: Juz mi lepiej IP: *.client.attbi.com 30.05.02, 18:00 mikolaj7 napisał(a): > Gość portalu: PROKOCIM napisał(a): > > > Mialem mala awanture na drodze. Juz mialem klientowi odwinac ale polizei s > ie > > przyplatalo. Widzial cale zajscie i gosciu dostal mandat. > > Nie uspokoilo mnie to i nadal bylem baaaardzo wzburzony. > > wzburzony? hahaha :))) > > smiesznie to zabrzmialo. a co sie poklociliscie? wypadek, > czy uzyl klaksonu na Ciebie? Zajechal mi droge, klakson to ja uzylem a on zaczal pyskowac. No to zatrzymalem auto, wysiadlem i poszedlem w jego kierunku w celu wyrzej wymienionym. Niestety polzei sie pojawil. Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj7 Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 18:11 Gość portalu: PROKOCIM napisał(a): > mikolaj7 napisał(a): > > > Gość portalu: PROKOCIM napisał(a): > > > > > Mialem mala awanture na drodze. Juz mialem klientowi odwinac ale poli > zei s > > ie > > > przyplatalo. Widzial cale zajscie i gosciu dostal mandat. > > > Nie uspokoilo mnie to i nadal bylem baaaardzo wzburzony. > > > > wzburzony? hahaha :))) > > > > smiesznie to zabrzmialo. a co sie poklociliscie? wypadek, > > czy uzyl klaksonu na Ciebie? > > Zajechal mi droge, klakson to ja uzylem a on zaczal pyskowac. No to zatrzymalem > > auto, wysiadlem i poszedlem w jego kierunku w celu wyrzej wymienionym. > Niestety polzei sie pojawil. hehehe, dobrze, ze sie zjawil, bo bys mogl miec przymusowa przerwe od forum ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PROKOCIM Re: Juz mi lepiej IP: *.client.attbi.com 30.05.02, 18:14 Nie sadze, cienkim leszczem nie jestem. No chyba zeby gosciu wywalil mi z jakiegos magnum ale o tym sie nie mysli w chwilach wzburzenia emocjonalnego. Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj7 Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 18:19 Gość portalu: PROKOCIM napisał(a): > Nie sadze, cienkim leszczem nie jestem. > No chyba zeby gosciu wywalil mi z jakiegos magnum ale o tym sie nie mysli w > chwilach wzburzenia emocjonalnego. hehe :-))) ale to o cienkim leszczu mnie intryguje... lubisz tak bic ludzi, lobuzie jeden? myslisz, ze jak ktos Ci zajedzie droge to juz mozesz go tluc? moze policja powinna byl aprzyjechac minute pozniej i bys mial sprawe teraz, co? :))) Odpowiedz Link Zgłoś
muzaaa Re: Prokocim 30.05.02, 18:23 Wlasnie o tym mialam pisac. Ja, raczej nie mam ochoty na wszczynanie klotni z kims obcym, na ulicy w takich sytuacjach. Nigdy nie wiadomo czy nie jest to jakis swir co to moze do Ciebie wypalic z broni albo Ci dolozyc. Juz Prokocim nie badz taki chojrak:) Jak juz mowilam "Polskie chlopaki to chojraki:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PROKOCIM Re: Juz mi lepiej IP: *.client.attbi.com 30.05.02, 18:30 nie ja zaczalem Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj7 Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 18:32 Gość portalu: PROKOCIM napisał(a): > nie ja zaczalem ale skonczyles, a to sie liczy... zreszta ja i tak nie wierze w te historie o pieknym i silnym rafale :P obrastasz tam w tluszcz i tyle ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PROKOCIM Re: Juz mi lepiej IP: *.client.attbi.com 30.05.02, 18:34 Polizei skonczyl. A tluszczyk sie przyda na zime. Odpowiedz Link Zgłoś
muzaaa Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 18:35 Prokocim napewno obrasta przez te ilosci cukru jakie wchlania razem z cola. Ja rowniez przytylam w ciagu dwoch lat, ale nie powiem ile. Dobrze ze nie spotkaliscie mnie jeszcze, jestem taka brzydka, ze nawet jak bym byla w Krakowie to chyba wstydzilabym sie pokazac... Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj7 Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 18:41 no wiesz! jak mozesz tak mowic! ja w to nie wierze, hehe, odkad zalozylas watek o barach mlecznych na podforum, a to bylo baaardzo dawno temu, zawsze sobie Ciebie wyobrazalem... no inaczej niz tak, jak mowisz :))) Odpowiedz Link Zgłoś
tomcrac Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 18:43 Z doswiadczenia wiem, ze im bardziej panie siebie szkaluja w internecie tym piekniej wygladaja w rzeczywistosci! :) Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj7 Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 18:45 tomcrac napisał(a): > Z doswiadczenia wiem, ze im bardziej panie siebie szkaluja w internecie tym pie > kniej wygladaja w rzeczywistosci! :) hmm... moje doswiadczenia raczej nie sa az tak pewnie rozlegle, jak twoje, ale zauwazam podobna regule :))) zreszta to nawet logiczne... Odpowiedz Link Zgłoś
tomcrac Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 18:47 > zreszta to nawet logiczne... Tak, ale bynajmniej nie chodzi mi tutaj o "psychologizm" przed spotkaniem :) Kiedys pewna dziewczyna mowila jaka to ona nie jest feee i muuu i beee a pozniej okazalo sie, ze jest fotomodelka =) taka babska skromnosc! Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj7 Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 18:52 tomcrac napisał(a): > > zreszta to nawet logiczne... > > Tak, ale bynajmniej nie chodzi mi tutaj o "psychologizm" przed spotkaniem :) Ki > edys pewna dziewczyna mowila jaka to ona nie jest feee i muuu i beee a pozniej > okazalo sie, ze jest fotomodelka =) taka babska skromnosc! juz lepsza taka skromnosc, niz zeby chojrakowala ;-))) zreszta lepiej milo sie zaskoczyc, niz zawiesc... zastanawia mnie np. czy moja inteowa koleznaka z bialegostoku jest ladna... bo obserwuje wlasnie taka 'skromnosc', zobaczymy jak przyjedzie niedlugo do Krakowa :D Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj7 Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 18:59 tomcrac napisał(a): > Nie chce przeslac zdjecia? :) no wlasnie, nawet nie proislem, raz sie juz 'nacialem'... ne zebym ludzi po wygladzie cenial, ale bardzo to wplynelo na moj stosunek do tamtej osoby... drazliwa sprawa, a ja lubie :) Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj7 Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 19:06 tomcrac napisał(a): > Nie ma to jak randka w ciemno :))) nawet mnie nie strasz! a poza tym jestem optymista :))) Odpowiedz Link Zgłoś
tomcrac Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 19:09 > a poza tym jestem optymista :))) Wielu bylo i ostatecznie polegli na placu boju ;) Odpowiedz Link Zgłoś
tomcrac Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 18:41 > Dobrze ze nie > spotkaliscie mnie jeszcze, jestem taka brzydka, ze nawet jak bym byla w > Krakowie to chyba wstydzilabym sie pokazac... Wina, wina dajcie! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj7 Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 18:43 tomcrac napisał(a): > > Dobrze ze nie > > spotkaliscie mnie jeszcze, jestem taka brzydka, ze nawet jak bym byla w > > Krakowie to chyba wstydzilabym sie pokazac... > > Wina, wina dajcie! ;) moze Muzaaa ma juz ten etap za soba? Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj7 Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 18:46 tomcrac napisał(a): > > Ja mowilem o nas! =) no taak, to dobry pomysl, bedzie latwiej rozumeic Muzeee :))) Odpowiedz Link Zgłoś
muzaaa Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 18:47 O jakim etapie mowisz?:) Wnioskuje jednak z opowiesci, ze lepiej bedzie sie spoznic na takie spotkanie forumowe. Wszyscy beda juz po winie i wlasnie wtedy sie objawie:) Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj7 Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 18:49 muzaaa napisał(a): > O jakim etapie mowisz?:) Wnioskuje jednak z opowiesci, ze lepiej bedzie sie > spoznic na takie spotkanie forumowe. Wszyscy beda juz po winie i wlasnie wtedy > sie objawie:) czemu sie tak kryc? jestesmy otwarci na wszelkich odszczepiencow, jesli juz sie tak przedstawiasz :))) zreszta my tak ywszukanych trunkow nie pijamy ;-))) a na majowce wszyscy zachowali przytomnosc umyslu az do konca, wiec z planu nici :))) regula Tomcraca sie potwierdza powoli... Odpowiedz Link Zgłoś
tomcrac Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 18:59 > a na majowce wszyscy zachowali przytomnosc umyslu az do > konca, wiec z planu nici :))) A Zbigniew? czytalem cos tutaj, ze on celebrowal najlepiej z Was wszystkich! nie zyje! :) > regula Tomcraca sie potwierdza powoli... Dam Ci rade.. one zawsze sie potwierdzaja ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
tomcrac Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 19:01 > A Zbigniew? czytalem cos tutaj, ze on celebrowal najlepiej z Was wszystkich! ni > e zyje! :) NIECH ZYJE!!! [tak mialo byc! :)] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zbigniew Re: Juz mi lepiej IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 30.05.02, 19:08 tomcrac napisał(a): > > A Zbigniew? czytalem cos tutaj, ze on celebrowal najlepiej z Was wszystkic > h! ni > > e zyje! :) > > NIECH ZYJE!!! [tak mialo byc! :)] No masz szczęście:))) Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj7 Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 19:02 tomcrac napisał(a): > > a na majowce wszyscy zachowali przytomnosc umyslu az do > > konca, wiec z planu nici :))) > > A Zbigniew? czytalem cos tutaj, ze on celebrowal najlepiej z Was wszystkich! ni > e zyje! :) no nie wiem, czy najlepiej... Skks, Peteen i M.in mieli podobne wyniki :))) a jemu sie troche reka zatrzesla raz, co bolesnie i mokro odczulem, ale wlasciwie nie sadze, zeby byl wstawiony. szczerze mowiac zdziwilem sie, ze maja takie mocne glowy wszyscy :))) Odpowiedz Link Zgłoś
tomcrac Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 19:06 > szczerze mowiac zdziwilem sie, ze maja takie mocne glowy > wszyscy :))) To sa przepite chlopaki ;) Nastepnym razem trzeba bedzie stawic im czola! Odpowiedz Link Zgłoś
muzaaa Re: Hey:) 30.05.02, 19:08 Bez przesady:) "Nie pij wodki bo bedziesz malutki". Znacie takie powiedzenie? Prawda jest w tym dwojaka i chyba wiecie jaka:) Odpowiedz Link Zgłoś
tomcrac Re: Hey:) 30.05.02, 19:13 znalazla sie poetka! ;) [BTW to wlasnie wracam do kucia poezji] Odpowiedz Link Zgłoś
m.in Re: Juz mi lepiej 31.05.02, 11:03 tomcrac napisał(a): > To sa przepite chlopaki ;) Nastepnym razem trzeba bedzie stawic im czola! nie prowokuj! :))) Odpowiedz Link Zgłoś
tomcrac Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 18:55 Przypomniala mi sie pewna zabawna historyjka: Pewna kolezanka z klasy dzien w dzien spozniala sie o 5min na lekcje. Mozna bylo sobie rowno z nia zegarek nastawiac, bo tak byla punktualna (zawsze o 5min do tylu) Pewnego razu wparowala do sali z predkoscia swiatla, zazatrowalem: "oto wejscie smoka!" cala klasa smiech, dziewczyna czerwona ze wstydu, a mi chodzilo tylko o opisanie tej predkosci ;) [dla starszych - smok w dzisiejszym slangu to bardzo brzydka dziewczynka] Odpowiedz Link Zgłoś