Dodaj do ulubionych

Juz mi lepiej

IP: *.client.attbi.com 29.05.02, 17:57
Ale zly bylem wczoraj, strasznie a Mikos chyba dzisiaj probuje mnie znowu
zdenerwowac, mala poczwara.
Nie dam sie. hrum
Obserwuj wątek
    • mikolaj7 Re: Juz mi lepiej 29.05.02, 18:00
      Gość portalu: PROKOCIM napisał(a):

      > Ale zly bylem wczoraj, strasznie a Mikos chyba dzisiaj probuje mnie znowu
      > zdenerwowac, mala poczwara.
      > Nie dam sie. hrum

      dowcip wraca do dawnje formy... powoli, powoli...

      a co sie dzialo wczoraj? zle zeby Ci wstawili, czy co?
      • Gość: PROKOCIM Re: Juz mi lepiej IP: *.client.attbi.com 29.05.02, 18:05
        Mialem mala awanture na drodze. Juz mialem klientowi odwinac ale polizei sie
        przyplatalo. Widzial cale zajscie i gosciu dostal mandat.
        Nie uspokoilo mnie to i nadal bylem baaaardzo wzburzony.
        • muzaaa Re: Juz mi lepiej 29.05.02, 19:25
          Mnie tez jest lepiej:) Moze to jakas tajna bron chemiczna eksperymentuja? Rzad
          amerykanski nie przebiera w srodkach, cel uswieca...
          • kuba203 Re: Juz mi lepiej 29.05.02, 20:21
            Może zostaliście potajemnie napromieniowani? :)))
            • Gość: PROKOCIM Re: Juz mi lepiej IP: *.client.attbi.com 29.05.02, 20:32
              Jadlem grzybowa. Moze grzybki czarnobylki tam byly.
              • kuba203 Re: Juz mi lepiej 29.05.02, 20:52
                To możliwe. Separatyści znali się na różnych grzybkach, szkoda, że ich nie ma,
                mógłbyś się ich poradzić :)))
                • Gość: PROKOCIM Re: Juz mi lepiej IP: *.client.attbi.com 29.05.02, 21:02
                  Chyba jak otruc sie szybciej
                  • kuba203 Re: Juz mi lepiej 29.05.02, 21:04
                    No właśnie. Tłumaczyli długo i zawile, w jaki sposób Krakusy trują się
                    grzybkami rosnącymi na ścianach budynków, więc o Twojej zupie też by mogli
                    conieco powiedzieć... :)))
                    • Gość: PROKOCIM Re: Juz mi lepiej IP: *.client.attbi.com 29.05.02, 21:07
                      No to dawac mi separkow. Wczoraj o komunie a dzisiaj o grzybkach mam ochote
                      porozmawiac.
                      • muzaaa Re: Juz mi lepiej 29.05.02, 22:01
                        Sa grzyby i grzybki. Ja zawsze lubilam chodzic zbierac je do lasu. Umie robic
                        dobra zupe grzybowa i jajecznice z kurkami. Na blasze rozgrzanego pieca zawsze
                        dobre byly golabki posypane sola.
                        Wiem, ze niektorzy jezdzili w pewne miejsce i szukali takich grzybkow co to na
                        polanach rosna, a wlasciwie to pastwiskach. Owce dawaly nawoz i grzybki rosly.
                        W USA to grzyby mozna w muzeum zobaczyc jako ciekawostke. Czy Ty Prokocim
                        widziales jakies grzyby w tutejszych lasach?
                        • Gość: PROKOCIM Re: Juz mi lepiej IP: *.client.attbi.com 29.05.02, 22:52
                          Grzyby sa i to duzo prawie w kazdym lesie. Amerykance poprostu boja sie zbierac
                          je i kupuja w sklepach. To jedno a drugie to niestety wiekszosc lasow jest
                          prywatna i lepiej tam nie szwedac sie bez pozwolenia.
                          Bardzo duzo Polakow jezdzi na grzyby do Wisconsin i Michigan. Jest ich tam
                          zatrzesienie. Zawsze udane grzybobrania (mam kolegow ktorzy tam jezdza).
                          Ja bylem tylko raz w Indiana na maslakach. Uzbieralismy ich ogromna ilosc ale
                          to cale obieranie mi nie odpowiada.
                          Pozdr
                          • mikolaj7 Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 09:23
                            Uzbieralismy ich ogromna ilosc ale
                            > to cale obieranie mi nie odpowiada.

                            len. wielki len.
        • mikolaj7 Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 09:24
          Gość portalu: PROKOCIM napisał(a):

          > Mialem mala awanture na drodze. Juz mialem klientowi odwinac ale polizei sie
          > przyplatalo. Widzial cale zajscie i gosciu dostal mandat.
          > Nie uspokoilo mnie to i nadal bylem baaaardzo wzburzony.

          wzburzony? hahaha :)))

          smiesznie to zabrzmialo. a co sie poklociliscie? wypadek,
          czy uzyl klaksonu na Ciebie?
          • Gość: PROKOCIM Re: Juz mi lepiej IP: *.client.attbi.com 30.05.02, 18:00
            mikolaj7 napisał(a):

            > Gość portalu: PROKOCIM napisał(a):
            >
            > > Mialem mala awanture na drodze. Juz mialem klientowi odwinac ale polizei s
            > ie
            > > przyplatalo. Widzial cale zajscie i gosciu dostal mandat.
            > > Nie uspokoilo mnie to i nadal bylem baaaardzo wzburzony.
            >
            > wzburzony? hahaha :)))
            >
            > smiesznie to zabrzmialo. a co sie poklociliscie? wypadek,
            > czy uzyl klaksonu na Ciebie?

            Zajechal mi droge, klakson to ja uzylem a on zaczal pyskowac. No to zatrzymalem
            auto, wysiadlem i poszedlem w jego kierunku w celu wyrzej wymienionym.
            Niestety polzei sie pojawil.
            • mikolaj7 Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 18:11
              Gość portalu: PROKOCIM napisał(a):

              > mikolaj7 napisał(a):
              >
              > > Gość portalu: PROKOCIM napisał(a):
              > >
              > > > Mialem mala awanture na drodze. Juz mialem klientowi odwinac ale poli
              > zei s
              > > ie
              > > > przyplatalo. Widzial cale zajscie i gosciu dostal mandat.
              > > > Nie uspokoilo mnie to i nadal bylem baaaardzo wzburzony.
              > >
              > > wzburzony? hahaha :)))
              > >
              > > smiesznie to zabrzmialo. a co sie poklociliscie? wypadek,
              > > czy uzyl klaksonu na Ciebie?
              >
              > Zajechal mi droge, klakson to ja uzylem a on zaczal pyskowac. No to zatrzymalem
              >
              > auto, wysiadlem i poszedlem w jego kierunku w celu wyrzej wymienionym.
              > Niestety polzei sie pojawil.

              hehehe, dobrze, ze sie zjawil, bo bys mogl miec przymusowa
              przerwe od forum ;)))
              • Gość: PROKOCIM Re: Juz mi lepiej IP: *.client.attbi.com 30.05.02, 18:14
                Nie sadze, cienkim leszczem nie jestem.
                No chyba zeby gosciu wywalil mi z jakiegos magnum ale o tym sie nie mysli w
                chwilach wzburzenia emocjonalnego.
                • mikolaj7 Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 18:19
                  Gość portalu: PROKOCIM napisał(a):

                  > Nie sadze, cienkim leszczem nie jestem.
                  > No chyba zeby gosciu wywalil mi z jakiegos magnum ale o tym sie nie mysli w
                  > chwilach wzburzenia emocjonalnego.

                  hehe :-)))

                  ale to o cienkim leszczu mnie intryguje... lubisz tak bic
                  ludzi, lobuzie jeden? myslisz, ze jak ktos Ci zajedzie droge
                  to juz mozesz go tluc? moze policja powinna byl
                  aprzyjechac minute pozniej i bys mial sprawe teraz, co? :)))

                  • muzaaa Re: Prokocim 30.05.02, 18:23
                    Wlasnie o tym mialam pisac. Ja, raczej nie mam ochoty na wszczynanie klotni z
                    kims obcym, na ulicy w takich sytuacjach. Nigdy nie wiadomo czy nie jest to
                    jakis swir co to moze do Ciebie wypalic z broni albo Ci dolozyc.
                    Juz Prokocim nie badz taki chojrak:) Jak juz mowilam "Polskie chlopaki to
                    chojraki:))))
                  • Gość: PROKOCIM Re: Juz mi lepiej IP: *.client.attbi.com 30.05.02, 18:30
                    nie ja zaczalem
                    • mikolaj7 Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 18:32
                      Gość portalu: PROKOCIM napisał(a):

                      > nie ja zaczalem

                      ale skonczyles, a to sie liczy...

                      zreszta ja i tak nie wierze w te historie o pieknym i silnym
                      rafale :P

                      obrastasz tam w tluszcz i tyle ;-)))
                      • Gość: PROKOCIM Re: Juz mi lepiej IP: *.client.attbi.com 30.05.02, 18:34
                        Polizei skonczyl.
                        A tluszczyk sie przyda na zime.
                      • muzaaa Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 18:35
                        Prokocim napewno obrasta przez te ilosci cukru jakie wchlania razem z cola. Ja
                        rowniez przytylam w ciagu dwoch lat, ale nie powiem ile. Dobrze ze nie
                        spotkaliscie mnie jeszcze, jestem taka brzydka, ze nawet jak bym byla w
                        Krakowie to chyba wstydzilabym sie pokazac...
                        • mikolaj7 Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 18:41
                          no wiesz! jak mozesz tak mowic! ja w to nie wierze,
                          hehe, odkad zalozylas watek o barach mlecznych na
                          podforum, a to bylo baaardzo dawno temu, zawsze sobie
                          Ciebie wyobrazalem... no inaczej niz tak, jak mowisz :)))
                          • tomcrac Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 18:43
                            Z doswiadczenia wiem, ze im bardziej panie siebie szkaluja w internecie tym piekniej wygladaja w rzeczywistosci! :)
                            • mikolaj7 Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 18:45
                              tomcrac napisał(a):

                              > Z doswiadczenia wiem, ze im bardziej panie siebie szkaluja w internecie tym pie
                              > kniej wygladaja w rzeczywistosci! :)

                              hmm... moje doswiadczenia raczej nie sa az tak pewnie
                              rozlegle, jak twoje, ale zauwazam podobna regule :)))

                              zreszta to nawet logiczne...
                              • tomcrac Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 18:47
                                > zreszta to nawet logiczne...

                                Tak, ale bynajmniej nie chodzi mi tutaj o "psychologizm" przed spotkaniem :) Kiedys pewna dziewczyna mowila jaka to ona nie jest feee i muuu i beee a pozniej okazalo sie, ze jest fotomodelka =) taka babska skromnosc!
                                • mikolaj7 Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 18:52
                                  tomcrac napisał(a):

                                  > > zreszta to nawet logiczne...
                                  >
                                  > Tak, ale bynajmniej nie chodzi mi tutaj o "psychologizm" przed spotkaniem :) Ki
                                  > edys pewna dziewczyna mowila jaka to ona nie jest feee i muuu i beee a pozniej
                                  > okazalo sie, ze jest fotomodelka =) taka babska skromnosc!

                                  juz lepsza taka skromnosc, niz zeby chojrakowala ;-)))

                                  zreszta lepiej milo sie zaskoczyc, niz zawiesc... zastanawia
                                  mnie np. czy moja inteowa koleznaka z bialegostoku jest
                                  ladna... bo obserwuje wlasnie taka 'skromnosc', zobaczymy
                                  jak przyjedzie niedlugo do Krakowa :D
                                  • tomcrac Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 18:56
                                    Nie chce przeslac zdjecia? :)
                                    • mikolaj7 Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 18:59
                                      tomcrac napisał(a):

                                      > Nie chce przeslac zdjecia? :)

                                      no wlasnie, nawet nie proislem, raz sie juz 'nacialem'... ne
                                      zebym ludzi po wygladzie cenial, ale bardzo to wplynelo na
                                      moj stosunek do tamtej osoby...

                                      drazliwa sprawa, a ja lubie :)
                                      • tomcrac Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 19:02
                                        Nie ma to jak randka w ciemno :)))
                                        • mikolaj7 Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 19:06
                                          tomcrac napisał(a):

                                          > Nie ma to jak randka w ciemno :)))

                                          nawet mnie nie strasz!

                                          a poza tym jestem optymista :)))
                                          • tomcrac Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 19:09
                                            > a poza tym jestem optymista :)))

                                            Wielu bylo i ostatecznie polegli na placu boju ;)
                        • tomcrac Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 18:41
                          > Dobrze ze nie
                          > spotkaliscie mnie jeszcze, jestem taka brzydka, ze nawet jak bym byla w
                          > Krakowie to chyba wstydzilabym sie pokazac...

                          Wina, wina dajcie! ;)
                          • mikolaj7 Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 18:43
                            tomcrac napisał(a):

                            > > Dobrze ze nie
                            > > spotkaliscie mnie jeszcze, jestem taka brzydka, ze nawet jak bym byla w
                            > > Krakowie to chyba wstydzilabym sie pokazac...
                            >
                            > Wina, wina dajcie! ;)

                            moze Muzaaa ma juz ten etap za soba?
                            • tomcrac Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 18:44

                              Ja mowilem o nas! =)
                              • mikolaj7 Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 18:46
                                tomcrac napisał(a):

                                >
                                > Ja mowilem o nas! =)

                                no taak, to dobry pomysl, bedzie latwiej rozumeic Muzeee
                                :)))
                            • muzaaa Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 18:47
                              O jakim etapie mowisz?:) Wnioskuje jednak z opowiesci, ze lepiej bedzie sie
                              spoznic na takie spotkanie forumowe. Wszyscy beda juz po winie i wlasnie wtedy
                              sie objawie:)
                              • muzaaa Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 18:48
                                Wlasciwie to zawsze sie spozniam:(
                              • mikolaj7 Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 18:49
                                muzaaa napisał(a):

                                > O jakim etapie mowisz?:) Wnioskuje jednak z opowiesci, ze lepiej bedzie sie
                                > spoznic na takie spotkanie forumowe. Wszyscy beda juz po winie i wlasnie wtedy
                                > sie objawie:)

                                czemu sie tak kryc? jestesmy otwarci na wszelkich
                                odszczepiencow, jesli juz sie tak przedstawiasz :)))

                                zreszta my tak ywszukanych trunkow nie pijamy ;-)))

                                a na majowce wszyscy zachowali przytomnosc umyslu az do
                                konca, wiec z planu nici :)))

                                regula Tomcraca sie potwierdza powoli...
                                • tomcrac Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 18:59
                                  > a na majowce wszyscy zachowali przytomnosc umyslu az do
                                  > konca, wiec z planu nici :)))

                                  A Zbigniew? czytalem cos tutaj, ze on celebrowal najlepiej z Was wszystkich! nie zyje! :)

                                  > regula Tomcraca sie potwierdza powoli...

                                  Dam Ci rade.. one zawsze sie potwierdzaja ;-)
                                  • tomcrac Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 19:01
                                    > A Zbigniew? czytalem cos tutaj, ze on celebrowal najlepiej z Was wszystkich! ni
                                    > e zyje! :)

                                    NIECH ZYJE!!! [tak mialo byc! :)]
                                    • muzaaa Re: Wlasnie 30.05.02, 19:02
                                      Juz myslalam ze komus sie dostalo...
                                    • Gość: Zbigniew Re: Juz mi lepiej IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 30.05.02, 19:08
                                      tomcrac napisał(a):

                                      > > A Zbigniew? czytalem cos tutaj, ze on celebrowal najlepiej z Was wszystkic
                                      > h! ni
                                      > > e zyje! :)
                                      >
                                      > NIECH ZYJE!!! [tak mialo byc! :)]

                                      No masz szczęście:)))
                                      • muzaaa Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 19:12
                                        Zbigniew masz:)))
                                  • mikolaj7 Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 19:02
                                    tomcrac napisał(a):

                                    > > a na majowce wszyscy zachowali przytomnosc umyslu az do
                                    > > konca, wiec z planu nici :)))
                                    >
                                    > A Zbigniew? czytalem cos tutaj, ze on celebrowal najlepiej z Was wszystkich! ni
                                    > e zyje! :)

                                    no nie wiem, czy najlepiej... Skks, Peteen i M.in mieli
                                    podobne wyniki :)))

                                    a jemu sie troche reka zatrzesla raz, co bolesnie i mokro
                                    odczulem, ale wlasciwie nie sadze, zeby byl wstawiony.
                                    szczerze mowiac zdziwilem sie, ze maja takie mocne glowy
                                    wszyscy :)))
                                    • tomcrac Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 19:06
                                      > szczerze mowiac zdziwilem sie, ze maja takie mocne glowy
                                      > wszyscy :)))

                                      To sa przepite chlopaki ;) Nastepnym razem trzeba bedzie stawic im czola!
                                      • muzaaa Re: Hey:) 30.05.02, 19:08
                                        Bez przesady:) "Nie pij wodki bo bedziesz malutki". Znacie takie powiedzenie?
                                        Prawda jest w tym dwojaka i chyba wiecie jaka:)
                                        • tomcrac Re: Hey:) 30.05.02, 19:13
                                          znalazla sie poetka! ;) [BTW to wlasnie wracam do kucia poezji]
                                          • muzaaa Re: :) 30.05.02, 19:17
                                            Ja tez zmykam:) Pozniej Cie przepytam...
                                            bye bye
                                      • m.in Re: Juz mi lepiej 31.05.02, 11:03
                                        tomcrac napisał(a):
                                        > To sa przepite chlopaki ;) Nastepnym razem trzeba bedzie stawic im czola!

                                        nie prowokuj! :)))
                              • tomcrac Re: Juz mi lepiej 30.05.02, 18:55
                                Przypomniala mi sie pewna zabawna historyjka:
                                Pewna kolezanka z klasy dzien w dzien spozniala sie o 5min na lekcje. Mozna bylo sobie rowno z nia zegarek nastawiac, bo tak byla punktualna (zawsze o 5min do tylu) Pewnego razu wparowala do sali z predkoscia swiatla, zazatrowalem: "oto wejscie smoka!" cala klasa smiech, dziewczyna czerwona ze wstydu, a mi chodzilo tylko o opisanie tej predkosci ;) [dla starszych - smok w dzisiejszym slangu to bardzo brzydka dziewczynka]

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka