Gość: Zbigniew
IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl
31.05.02, 19:02
Słuchaj no:))
Pytam się Ciebie trzeci raz co tam u Ciebie słychać po studiach?
Jak nie pracujesz w wymarzonej pracy po studiach to daj znać. Przecież nie będę
się wymądrzał, że miałem rację o recesji w tej branży. Specjalistów nadal
potrzebują tylko może w mniejszym zakresie:)))
No chyba że się wstydzisz, ale to Twoja sprawa.
Pozdrawiam