Dodaj do ulubionych

Carrot !!!

IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 31.05.02, 19:02
Słuchaj no:))
Pytam się Ciebie trzeci raz co tam u Ciebie słychać po studiach?
Jak nie pracujesz w wymarzonej pracy po studiach to daj znać. Przecież nie będę
się wymądrzał, że miałem rację o recesji w tej branży. Specjalistów nadal
potrzebują tylko może w mniejszym zakresie:)))
No chyba że się wstydzisz, ale to Twoja sprawa.

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: Carrot Re: Carrot !!! IP: *.debica.sdi.tpnet.pl 31.05.02, 20:19
      Sory, zauważyłem tylko jedno pytanie, ale sie lekko spieszyłem.
      Na razie przecieram szlaki do operatorów komórkowych. Z różnym skutkiem. Ale
      się nie poddaję ;-)
      • Gość: Zbigniew Re: Carrot !!! IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 31.05.02, 20:22
        Gość portalu: Carrot napisał(a):

        > Sory, zauważyłem tylko jedno pytanie, ale sie lekko spieszyłem.
        > Na razie przecieram szlaki do operatorów komórkowych. Z różnym skutkiem. Ale
        > się nie poddaję ;-)

        Do będziesz się musiał przenieść na Śląsk:( No chyba że do Wawy.
        W Krakowie nie mają przedstawicielstwa, które by Cię interesowało, jest biuro
        handlowe:).
        • Gość: Carrot Re: Carrot !!! IP: *.debica.sdi.tpnet.pl 01.06.02, 10:03
          No niestety, Katowice albo Wawa, a szkoda, bo Kraków to takie piękne miasto. W
          Katowicach już byłem na jednej rozmowie - przygnębiająca okolica... Ale nosem
          kręcić nie będę! ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka