Dodaj do ulubionych

Tak gra młody Kraków - grupa Meteopata

IP: *.radioalfa.com.pl / *.radioalfa.pl 17.02.05, 13:37
Obserwuj wątek
    • Gość: Grzegorz T grupa Meteopata IP: *.radioalfa.com.pl / *.radioalfa.pl 17.02.05, 13:39
      Cieszy mnie fakt ze sa jeszcze tak ambitne i dobre zespoly w
      Krakowie.Polecam.Warto odwiedzic ich strone internetowa.
      • Gość: Ania S. Re: grupa Meteopata IP: *.net.autocom.pl 17.02.05, 15:05
        Rzeczywiście ciekawie grają, niby pop-funky, ale nie jakiś oczywiste i
        przewidywalne. Do tego rockowy wokal i powstaje całkiem ciekawa mieszanka. Na
        koncercie na pewno się pojawię, posłuchamy jak graja na żywo.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka