Gość: Grzegorz T IP: *.radioalfa.com.pl / *.radioalfa.pl 17.02.05, 13:37 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Grzegorz T grupa Meteopata IP: *.radioalfa.com.pl / *.radioalfa.pl 17.02.05, 13:39 Cieszy mnie fakt ze sa jeszcze tak ambitne i dobre zespoly w Krakowie.Polecam.Warto odwiedzic ich strone internetowa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania S. Re: grupa Meteopata IP: *.net.autocom.pl 17.02.05, 15:05 Rzeczywiście ciekawie grają, niby pop-funky, ale nie jakiś oczywiste i przewidywalne. Do tego rockowy wokal i powstaje całkiem ciekawa mieszanka. Na koncercie na pewno się pojawię, posłuchamy jak graja na żywo. Odpowiedz Link Zgłoś