Dodaj do ulubionych

Czy nauczyciele mają wolne w piatek?

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.04.05, 13:17
Jestem ciekawa czy w Krakowie w szkołach w piątek nauczyciele mają wolne, bo
w Warszawie niestety, na tę chwilę, nie! Nie ma lekcji, ale my mamy przyjść
do szkoły. Mamy zapewnić opiekę dzieciom, które nie przyjdą, bo w domu będą
oglądały pożegnanie papieża.A my pozbawieni jesteśmy tej możliwości, bo co to
za oglądanie w szkole! Każdy przeżywa to inaczej, potrzebuje skupienia! Takie
mamy władze oświatowe w mieście! Dodam, że z PiS.
Obserwuj wątek
    • Gość: fik Re: Czy nauczyciele mają wolne w piatek? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.04.05, 13:25
      Dodam, że Kaczyński z PiS bedzie kandydował na prezydenta Polski, więc wiedzcie
      na kogo będziecie głosowali!
      • yosemitesam Re: Czy nauczyciele mają wolne w piatek? 06.04.05, 13:32
        A kto miałby na niego głosować? Kaczor, który w nazwie swojej partii ma prawo i
        sprawiedliwość, ma te pojęcia raczej w d**ie. Udało mu się umyć rączki od afery
        FOZZ i myśli że wszyscy zapomnieli i wszystko będzie cacy. Albo te idiotyczne
        obietnice przedwyborcze o 3 milionach mieszkań dla młodych. Ha ha ha, ciekawe
        kto i za co to wybuduje !
        • luki761 Re: Czy nauczyciele mają wolne w piatek? 06.04.05, 13:42
          nauczycielu !
          jak ci sie nie chce pracować to zwolnij się z pracy !

          ja jestem podatnikiem, cieżko pracującym, płacącym ogromne podatki, między
          innymi na państwowe szkoły,

          w piątek też musze pracować,

          dlaczego moje dzieci mają zostać pozbawione opieki w szkole w tym dniu ?
          • ksylolit Re: Czy nauczyciele mają wolne w piatek? 06.04.05, 13:48
            przecież ty, szczylu, nie masz dzieci (na całe szczęście)
          • Gość: fik Re: Czy nauczyciele mają wolne w piatek? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.04.05, 13:56
            Chce mi się (jeszcze) pracować, pracuje uczciwie, ale tu o coś innego chodzi!
            Przecież w tym dniu nie przyjdą do szkoły dzieci, a my musimy. Po co? Moja
            praca to praktycznie "praca społeczna", gdybym tego nie lubila to dawno bym
            odeszła z zawodu.Tu chodzi o to jak władza nas traktuje, tak było od dawna i
            nic się nie zmienia!
          • Gość: gamp do luki761 IP: *.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl 06.04.05, 14:56
            DLATEGO, ŻE JEST POGRZEB NASZEGO PAPIEŻA I POWINIENEŚ BYĆ W DOMCIU Z
            DZIECIAKAMI, ABY IM OPOWIEDZIEĆ W TYM WAŻNYM DNIU KIM BYŁ PAPIEŻ (JEŚLI WIESZ,
            BO PRZECIEŻ CIĘŻKO PRACUJESZ I PŁACISZ OGROMNE PODATKI):)
            • luki761 Re: do luki761 06.04.05, 15:07
              dlatego powinni
              - zamknąć elektrownie,
              - wyłączyć prąd,
              - zamknąć wodociągi,
              - zamknąć szpitale,
              - zamknąć lotnisk,
              - puścić do do mu żołanierzy,
              - dać wolne calej policji,
              - zaknąć pogotowia,
              - wstrzymac wszelki ruch na drogach

              etc.


              by wszyscy mogli w domu siąść wygodnie i oglądać pogrzen papieża...


              tylko, przecież prądu nie będzie !
              • Gość: S.A. Re: do luki761 IP: *.aster.pl 06.04.05, 16:03
                No i na pewno trzeba na ten dzien zamknąć luki...aby nie bezcześcił.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka