Gość: fik
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
06.04.05, 13:17
Jestem ciekawa czy w Krakowie w szkołach w piątek nauczyciele mają wolne, bo
w Warszawie niestety, na tę chwilę, nie! Nie ma lekcji, ale my mamy przyjść
do szkoły. Mamy zapewnić opiekę dzieciom, które nie przyjdą, bo w domu będą
oglądały pożegnanie papieża.A my pozbawieni jesteśmy tej możliwości, bo co to
za oglądanie w szkole! Każdy przeżywa to inaczej, potrzebuje skupienia! Takie
mamy władze oświatowe w mieście! Dodam, że z PiS.