Gość: Azazello Snk
IP: *.ds1.agh.edu.pl / *.ds1.agh.edu.pl
10.04.05, 23:11
Na niektórych kretynów to zamiast "Zdrowaś Maryjo" trzeba pałki i cały czas
ich walić co sił!! Zauważcie jak potulnie leżą na dolnym zdjęciu - zupewłnie
jak na ubiegłotygodniowych marszach. Obawiam sie że jeżeli tak dalej pójdzie
to za tydzień będziemy mieli kolejne awantury, no chyba ze ci z Wisły będą
bardziej rozumni. Jeżeli nie, to na derbach bedzie cała policja z Małopolski