Dodaj do ulubionych

List rzecznika prasowego Akademii Ekonomicznej

IP: *.niedziela.pl / 157.25.136.* 14.04.05, 22:59
Ależ to tylko gazeta wybiórcza - co chcą napiszą a im bardziej zakłamany
artykuł tym lepiej, oj gazetko...
Obserwuj wątek
    • zambro Re: List rzecznika prasowego Akademii Ekonomiczne 15.04.05, 07:31
      Tyle bezczelności zawartej w jednym tekście to trudno zawrzeć, a rzecznikowi się
      udało. Geniusz w kłamstwie.
    • Gość: jw wiarygodnośc GW IP: *.autocom.pl 16.04.05, 08:30
      Na temat wiarygodności GW -
      www.nauka-edukacja.p4u.pl/articles.php?id=42
      co wcale nie świadczy , że to co pisze o AE jest niewiarygodne. Nie mam na ten
      temat wiedzy.
    • Gość: Aga Żbikowska Nowa strona IP: 81.219.* / *.internetdsl.tpnet.pl 13.05.05, 10:30
      Serdecznie zapraszam na stronę:

      www.nasza-akademia.pl/
    • Gość: jacek Re: List rzecznika prasowego Akademii Ekonomiczne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.05, 17:38
      nie chce mi sie z wami gadać.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka