IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.05, 19:43
Ja w czasie pełni mam problemy ze snem , jestem zła i byle co wyprowadza mnie
z równowagi. Jeśli ktoś ma podobne problemy w takim stadium księżyca niech
się wpisze.
Obserwuj wątek
    • hauabaua Re: Pełnia 25.04.05, 19:52
      Ja w czasie pełni też jestem zły. :-[
      .
    • mrug Aaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuu!!! 25.04.05, 20:02
      wwwwwwwwrrrrrrrrrrr...
    • Gość: AAAAaa Ja mam gorzej... IP: *.77.classcom.pl 25.04.05, 20:25
      Wasze problemy w czasie pełni to nic w porownaniu do tego co ja mam. ja
      zamieniam sie w wilkołaka i grasuje noca po miescie.
      • Gość: wilkołak Re: Ja mam gorzej... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.05, 20:37
        To ile w tą pełnie wypiłeś już krwi? Ja 10 litrów w jedna noc.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka