Gość: mrugała IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.05, 19:43 Ja w czasie pełni mam problemy ze snem , jestem zła i byle co wyprowadza mnie z równowagi. Jeśli ktoś ma podobne problemy w takim stadium księżyca niech się wpisze. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: AAAAaa Ja mam gorzej... IP: *.77.classcom.pl 25.04.05, 20:25 Wasze problemy w czasie pełni to nic w porownaniu do tego co ja mam. ja zamieniam sie w wilkołaka i grasuje noca po miescie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wilkołak Re: Ja mam gorzej... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.05, 20:37 To ile w tą pełnie wypiłeś już krwi? Ja 10 litrów w jedna noc. Odpowiedz Link Zgłoś