Dodaj do ulubionych

Studentka szuka pracy

05.09.05, 10:43
Studentka II roku poszukuje pracy najlepiej w charakterze hostessy, kelnerki
,sprzedawczyni lub innej ciekawej. Najlepiej w weekendy lub wieczorami lub
tez tak zebym
mogla pogodzic to ze studiami.Moj mail:meab@interia.pl Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • wesolutka3 Re: Studentka szuka pracy 23.09.05, 21:25
      Mogę Ci zaproponować pracę w Oriflame. Jeśli jesteś nadal chętna to zapraszam
      na mojego maila: Maryann@interia.pl / mam fajne plany związane z firmą, jestem
      kosmetyczką, wizażystką i stylistką paznokci także zapowiada się ciekawie.
      Praca jest prosta, wsam raz dla studentki. Pracujesz gdzie i jak chcesz. A
      dzięki niej możesz poznać kogoś kto pomoże Ci zdobyć wymarzoną pracę. Nigdy nie
      wiesz kogo spotkasz. A dzisiaj liczą się kontakty.Czekam. Aha napisz mi coś o
      sobie co porabiasz na codzień, czym się interesujesz, jaki zarobek by Cie
      interesował itd. Dla każdego mojego konsultanta mam osobny plan marketingowy
      opracowany. pozdrawiam ciepło. Marysia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka