Dodaj do ulubionych

Pytanie o panią Merkel

IP: *.cna.at 15.10.05, 11:13
Chcialbym się dowiedzieć jakie szanse na Kanclerz Niemiec mialaby pani Merkel
gdyby jakiś ciekawski dziennikarz n.p z Sueddeutsche Zeitung odkryl w
archiwach Ludowego Wojska Polskiego że jej dziadek walczyl w Pażdzierniku 1944
w LWP przeciw Wehrmachtowi ?
Dziękuję.
Obserwuj wątek
    • Gość: norek Re: Pytanie o panią Merkel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.05, 11:32
      no i tu, takisobiebolo, mylisz się jak cholera, niemcy na wojenną traumę
      reagują z tak daleko idącym przewrażliwieniem, że rodzimych antyfaszystów
      traktują z wielkim szacunkiem, bo wpółcześni niemcy to nie są takie palanty jak
      się co poniektórym wydaje…

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka