Dodaj do ulubionych

Żyjecie ??? (po imprezce u Bluetab)

IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 22.09.02, 19:11
Coś Was długo nie ma, zaczynam się martwić:)))

Obserwuj wątek
    • Gość: tomCrac ZYJE!!! IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 22.09.02, 19:21
      > Coś Was długo nie ma, zaczynam się martwić:)))

      Narazie wrocili oprocz rodziny Zbigniewow, Yogy, Swing&Luckystrike, Kathy&Mąź i ja czyli tomCrac :) Skks pojechal, ale wrocil z dwoma butelkami wysmienitych trunkow... ciekawe jak dlugo zajmie im ich oproznianie.. ;))
      • Gość: Zbigniew Re: ZYJE!!! IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 22.09.02, 19:25
        Gość portalu: tomCrac napisał(a):

        > Skks pojechal, ale wrocil z dwoma butelkami wysmienitych t
        > runkow... ciekawe jak dlugo zajmie im ich oproznianie.. ;))

        No to się teraz zacznie :)))
        Mają co robić do rana:))
      • Gość: tomCrac Re: ZYJE!!! aneks, bo pijany jestem ;) IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 22.09.02, 19:28
        Wrocil te M.in z zona oraz Rita z corka, ktora skrzetnie trzymala zamknieta w aucie, aby Gasby mial na kogo polowac ;)))
        • Gość: Zbigniew Re: ZYJE!!! aneks, bo pijany jestem ;) IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 22.09.02, 19:29
          Gość portalu: tomCrac napisał(a):

          > Wrocil te M.in z zona oraz Rita z corka, ktora skrzetnie trzymala zamknieta w
          a
          > ucie, aby Gasby mial na kogo polowac ;)))

          To kto w końcu został skks skksanka i peteen?
          • Gość: tomCrac Re: ZYJE!!! aneks, bo pijany jestem ;) IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 22.09.02, 19:34
            > To kto w końcu został skks skksanka i peteen?

            Kuba, Skks, Skksanka, peteen, Dreamlover, Mtq, M7, Krzychut, Bluetab i jej kochana cora!, Maz Bluetab, Gonzo i chyba wszystko, aneks pewnie zaraz dopisze ;))
            • Gość: Zbigniew Re: ZYJE!!! aneks, bo pijany jestem ;) IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 22.09.02, 19:35
              Gość portalu: tomCrac napisał(a):


              > aneks pewnie zaraz dopisze ;))

              Jak szybciej nie zaśniesz:)))
              • Gość: tomCrac Re: ZYJE!!! aneks, bo pijany jestem ;) IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 22.09.02, 19:40
                > > aneks pewnie zaraz dopisze ;))
                >
                > Jak szybciej nie zaśniesz:)))


                eeeee czlowieku, za kogo Ty mnie masz?! ja z PK jestem! ;))
                • Gość: Zbigniew Re: ZYJE!!! aneks, bo pijany jestem ;) IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 22.09.02, 19:41
                  :)))
            • bluetab70 to już jest koniec... 22.09.02, 20:14
              wódki wypite, bajzel posprzątany nietrzeźwi odwiezieni do domów...
              Było bardzo miło, do następnego razu :)))
              PS. Tomcrac, zapomniałeś o Kriss.forum !
              • Gość: tomCrac Re: to już jest koniec... IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 22.09.02, 20:20
                > PS. Tomcrac, zapomniałeś o Kriss.forum !

                Wiedzialem, ze ten ostatni kielonek Finlandii bedzie zgubny w skutkach! Kriss.forum wybacz te skleroze, do nastepnego razu! :)
    • Gość: Zbigniew Dreamlover !!! IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 22.09.02, 19:26
      Po ile te Twoje babeczki?:))

      I kiedy można je odebrać, chcę zamówić kilkanaście!!!
      • Gość: tomCrac Re: Dreamlover !!! IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 22.09.02, 19:31
        > Po ile te Twoje babeczki?:))
        > I kiedy można je odebrać, chcę zamówić kilkanaście!!!

        Koniec z babeczkami! :( Dreamlover zostala tak oblezona na rowerowce, ze zamowien ma na dwa lata ;)) Oczywiscie ja jestem w pierwszej kolejnosci!
        • skks Re: Dreamlover !!! 22.09.02, 20:32
          :-)))
          Witajcie!!!!
          Tak miło z Wami się nie bawiłem:))))))))))
          Mam swoich prawdziwych!! przyjaciół, którym ufam, którym wierzę,
          ale Wy jesteście specjalni:)))
          I to nie są bzdury o równości płci i poszanowaniu godności ludzkiej!!
          Dre....mlowerka mnie sie podoba i koniec dyskusji!!!!
          :-)) skks
          • pepperoni78 Re: Dreamlover !!! 22.09.02, 20:38
            Hehehehe... ;-)
            Dreamlover wybiera sie wkrótce do Lublina :->
          • faciu Re: Dreamlover !!! 22.09.02, 20:39
            Pozrawiam !!!
            Też ostatnio "rządziłem" w Krakowie (piątek) - za to od soboty do dzisiaj nad
            Popradem.....
            :)))))
            • pepperoni78 Re: Dreamlover !!! 22.09.02, 20:40
              faciu napisał:

              > Pozrawiam !!!
              > Też ostatnio "rządziłem" w Krakowie (piątek) - za to od soboty do dzisiaj nad
              > Popradem.....
              > :)))))
              Po jego północnej czy południowej stronie??
              ;)
              • faciu Re: Dreamlover !!! 22.09.02, 20:46
                pepperoni78 napisał:

                > faciu napisał:
                >
                > > Pozrawiam !!!
                > > Też ostatnio "rządziłem" w Krakowie (piątek) - za to od soboty do dzisiaj
                > nad
                > > Popradem.....
                > > :)))))
                > Po jego północnej czy południowej stronie??
                > ;)

                Po północnej (niedaleko Starego Sącza), ale za granicą się zaopatrzyłem..
                :))
            • skks Bez jaj!!! 22.09.02, 20:48
              Odczepta sie od Dre.... itd, no dobra bardzo mi się podoba 19-tka:))))
              Ale to znaczy, że ma mi się podobać tylko mój duży palec?/u nogi/
              • Gość: tomCrac Re: Bez jaj!!! IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 22.09.02, 20:55
                > Odczepta sie od Dre.... itd, no dobra bardzo mi się podoba 19-tka:))))

                NEWA! :P

                > Ale to znaczy, że ma mi się podobać tylko mój duży palec?

                Skks'ie starzejemy sie... echhh 19-stki nam w glowie ;)))
                • dreamlover Re: Bez jaj!!! 22.09.02, 20:57
                  Gość portalu: tomCrac napisał(a):

                  > Skks'ie starzejemy sie... echhh 19-stki nam w glowie ;)))

                  Z pamiętnika tomCraca: pamietam jak byłem małym chłopcem, a mój dziadek dał mi
                  wtedy mojego pierwszego cukierka. To był Werters Original. Taki słodki,
                  śmietankowy. Teraz ja sam mam wnuki.... ;)))
                  • Gość: tomCrac Re: Bez jaj!!! IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 22.09.02, 21:04
                    > Z pamiętnika tomCraca: pamietam jak byłem małym chłopcem, a mój dziadek dał mi
                    > wtedy mojego pierwszego cukierka. To był Werters Original. Taki słodki,
                    > śmietankowy. Teraz ja sam mam wnuki.... ;)))

                    Prosze nie burzyc mojego forumowego wizerunku malolato! ;))) Starosc nie radosc... za kilkadziesiat lat sie o tym przekonasz :P
          • dreamlover Re: Dreamlover !!! 22.09.02, 20:43
            Moi Drodzy, było super!!! Fajnie, że dłużej niż ostatnio...

            skks napisał:

            > Dre....mlowerka mnie sie podoba i koniec dyskusji!!!!

            Tak, poćwiczyliśmy w samochodzie wymawianie mojego nicka i są postępy, muszę
            pogratulować skks'owi. A tak w ogóle, to mieszanka piorunująca: skks, peteen,
            krzychut, skks'anka i ja. Brawo dla Agatki - wyobraźcie sobie udało nam się
            przekrzyczeć petitka. Oby tak dalej.
            Co do babeczek - jeżeli każde moje pieczenie w domu będzie się kończyć małą
            wojenką to po prostu nie wyrobię. Ale bardzo się cieszę, że Wam smakowały i
            powtarzam (to dla skks'a): nie kupowałam ich w cukierni!!! Sama robiłam! Leszku
            drogi, błogosławieni, którzy nie widzieli a uwierzyli. ;))

    • kuba203 Żyjemy i trzeźmiejemy :))) 22.09.02, 20:40
      Dojechaliśmy (Scanią CN94UB i tramwajem NGT6) :)))
      Teraz co po niektórzy muszą wytrzeźwieć (mam nadzieję, że rozumiecie moją
      trudną sytuację) :))), ale peteen (piszę z małej litery, proszę o docenienie)
      tak częstował... :)))
      • skks Re: Żyjemy i trzeźmiejemy :))) 22.09.02, 20:53
        peteenn i dupa
        !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: tomCrac Re: Żyjemy i trzeźmiejemy :))) IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 22.09.02, 20:53
        > (mam nadzieję, że rozumiecie moją
        > trudną sytuację) :))), ale peteen (piszę z małej litery, proszę o docenienie)
        > tak częstował... :)))

        Peteen (poczatek zdania :D) owszem czestowal, ale to studenci PK chcieli sie przygotowac do bojow, ktore juz niedlugo przed nimi :)))

        Na początku roku akademickiego posłał Pan Bóg aniołka na ziemię, by
        podpatrzył, jak też się studenci uczą. Wrócił aniołek i donosi:
        - Panie Boże, medycyna już zaczyna kuć do sesji, uniwerek chleje,
        polibuda chleje!
        Kolejny raz aniołek przybył na miesiąc przed sesją. Po powrocie
        zeznaje tak:
        - Panie Boże, medycyna kuje jak oszalała, uniwerek powoli
        trzeźwieje i zaczyna poszukiwać notatek, polibuda chleje!
        Na tydzień przed sesją aniołek takie przyniósł wieści:
        - Panie Boże, medycyna nie śpi po nocach, wszystkiego się już na
        pamięć nauczyli, uniwerek siada do nauki, polibuda chleje!
        W przeddzień sesji:
        - Panie Boże, medycyna już się wszystkiego nauczyła i śpi. Uniwerek
        z obłędem w oczach kuje. A polibuda się modli.
        A Pan Bóg na to:
        - I tym pomożemy!!!

        Tak bedzie! :PPP
        • kuba203 Re: Żyjemy i trzeźmiejemy :))) 22.09.02, 21:02
          Gość portalu: tomCrac napisał(a):

          > Peteen (poczatek zdania :D) owszem czestowal, ale to studenci PK chcieli sie
          pr
          > zygotowac do bojow, ktore juz niedlugo przed nimi :)))

          Ciiiiichoooo :)))
          To nie moja wina :)))

          > Tak bedzie! :PPP

          Oby ;PPP
      • Gość: tomCrac Re: Żyjemy i trzeźmiejemy :))) IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 22.09.02, 21:01
        > Teraz co po niektórzy muszą wytrzeźwieć (mam nadzieję, że rozumiecie moją
        > trudną sytuację) :)))

        Twoja moze zrozumiem, ale pomyslmy w chwili zadumy nad M.in'em... chlopa juz nie zobaczymy w naszym gronie ;( Prawda jest taka, ze z naszego przykladnego zachowania przed Ania nic nie wyszlo, a moze wyszlo ale nie to co mialo :)) Moze Krzychut ulozy dla niej jakas piesn blagalna? :))
        • dreamlover Re: Żyjemy i trzeźmiejemy :))) 22.09.02, 21:04
          Gość portalu: tomCrac napisał(a):

          Moze Krzychut ulozy dla niej jakas piesn blagalna? :))

          Przed Leszkiem krzyżem trza leżeć!!!
          • Gość: tomCrac Re: Żyjemy i trzeźmiejemy :))) IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 22.09.02, 21:09
            > Przed Leszkiem krzyżem trza leżeć!!!

            Krzyzem nigdy nie lezalem, ale wiem jak to wyglada, tylko jak sie lezy "przed Leszkiem"?? :))
        • kuba203 Re: Żyjemy i trzeźmiejemy :))) 22.09.02, 21:10
          Gość portalu: tomCrac napisał(a):

          > Twoja moze zrozumiem, ale pomyslmy w chwili zadumy nad M.in'em... chlopa juz
          ni
          > e zobaczymy w naszym gronie ;( Prawda jest taka, ze z naszego przykladnego
          zach
          > owania przed Ania nic nie wyszlo, a moze wyszlo ale nie to co mialo :)) Moze
          Kr
          > zychut ulozy dla niej jakas piesn blagalna? :))

          Oby, chciałbym jeszcze kiedyś M.ina zobaczyć, może żona go nie ukrzyżuje :)))
          • dreamlover Re: Żyjemy i trzeźmiejemy :))) 22.09.02, 21:13
            kuba203 napisał:

            > Oby, chciałbym jeszcze kiedyś M.ina zobaczyć, może żona go nie ukrzyżuje :)))

            Możemy robić zakłady! Ja jestem za tym, że żona się przyłączy do forumowego
            grona ;))
            • Gość: tomCrac Re: Żyjemy i trzeźmiejemy :))) IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 22.09.02, 21:15
              > Możemy robić zakłady! Ja jestem za tym, że żona się przyłączy do forumowego
              > grona ;))

              To zalezy pewnie od tego ile promili miala we krwi opuszczajac nas... bo na trzezwo to chyba tylko szaleniec do nas by sie przylaczyl ;)))
              • dreamlover Re: Żyjemy i trzeźmiejemy :))) 22.09.02, 21:20
                Gość portalu: tomCrac napisał(a):

                > To zalezy pewnie od tego ile promili miala we krwi opuszczajac nas... bo na
                trzezwo to chyba tylko szaleniec do nas by sie przylaczyl ;)))

                No to jestem szalona!
                • Gość: tomCrac Re: Żyjemy i trzeźmiejemy :))) IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 22.09.02, 21:27
                  > No to jestem szalona!

                  aha a piwo to na wrzesniowce samo sie wypilo i swistak obok zawijal puszczeczke w te sreberka.. ;))
                  • dreamlover Re: Żyjemy i trzeźmiejemy :))) 22.09.02, 21:31
                    Gość portalu: tomCrac napisał(a):

                    > aha a piwo to na wrzesniowce samo sie wypilo i swistak obok zawijal
                    puszczeczke w te sreberka.. ;))

                    Chwilunia! W momencie przyłączania sie byłam trzeźwa. A piwa więcej nie wypije,
                    bo są inne trunki, które się lepiej przyswajają ;))
                    • Gość: tomCrac Re: Żyjemy i trzeźmiejemy :))) IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 22.09.02, 21:36
                      > A piwa więcej nie wypije, bo są inne trunki, które się lepiej przyswajają ;))

                      No prosze, kto by pomyslal ze Dreamloverka pojdzie na szybkosc, a nie na jakosc.. Zuch dziewczyna ;))
                      • dreamlover Re: Żyjemy i trzeźmiejemy :))) 22.09.02, 22:17
                        Gość portalu: tomCrac napisał(a):


                        > No prosze, kto by pomyslal ze Dreamloverka pojdzie na szybkosc, a nie na
                        jakosc
                        > .. Zuch dziewczyna ;))

                        I Ty chcesz mnie pouczać??? ;))
                        • Gość: tomCrac Re: Żyjemy i trzeźmiejemy :))) IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 22.09.02, 22:29
                          > I Ty chcesz mnie pouczać??? ;))

                          Dobry nauczyciel nie jest zly, a jezeli na dodatek nazywa sie tomCrac... ;))))
                          • dreamlover Re: Żyjemy i trzeźmiejemy :))) 22.09.02, 22:41
                            Gość portalu: tomCrac napisał(a):

                            > Dobry nauczyciel nie jest zly,

                            oto działanie miszunga... ;))
                            • Gość: tomCrac Re: Żyjemy i trzeźmiejemy :))) IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 22.09.02, 22:53
                              > > Dobry nauczyciel nie jest zly,
                              >
                              > oto działanie miszunga... ;))

                              Bylas dluzej, wiec wnioski sie same nasuwaja kto wiecej wymiszal.. ;))
                              • dreamlover Re: Żyjemy i trzeźmiejemy :))) 23.09.02, 07:41
                                Gość portalu: tomCrac napisał(a):

                                > > > Dobry nauczyciel nie jest zly,
                                > >
                                > > oto działanie miszunga... ;))
                                >
                                > Bylas dluzej, wiec wnioski sie same nasuwaja kto wiecej wymiszal.. ;))

                                tylko, że mnie nie przychodza do głowy takie złote myśli ;))
                                Dzien dobry wszystkim!!!
              • kuba203 Re: Żyjemy i trzeźmiejemy :))) 22.09.02, 21:21
                Gość portalu: tomCrac napisał(a):

                > To zalezy pewnie od tego ile promili miala we krwi opuszczajac nas... bo na
                trz
                > ezwo to chyba tylko szaleniec do nas by sie przylaczyl ;)))

                W chwili pisania mojego pierwszego posta na tym forum byłem trzeźwy! :)))
                Czy jestem szalony? :)))
                • Gość: tomCrac Re: Żyjemy i trzeźmiejemy :))) IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 22.09.02, 21:28
                  > W chwili pisania mojego pierwszego posta na tym forum byłem trzeźwy! :)))

                  Mnie tez sie tak wydawalo... ;))

                  • kuba203 Re: Żyjemy i trzeźmiejemy :))) 22.09.02, 21:42
                    Gość portalu: tomCrac napisał(a):

                    > > W chwili pisania mojego pierwszego posta na tym forum byłem trzeźwy! :)))
                    >
                    > Mnie tez sie tak wydawalo... ;))
                    >

                    Wiesz, ale miałem na myśli mój PIERWSZY post, 17.02. :)))
                    • Gość: tomCrac Re: Żyjemy i trzeźmiejemy :))) IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 22.09.02, 21:50
                      > Wiesz, ale miałem na myśli mój PIERWSZY post, 17.02. :)))

                      aha :) ta data jest dla mnie dosc charakterystyczna, wiec pamietam, ze pilem wtedy za dwoch ;))
                      • kuba203 Re: Żyjemy i trzeźmiejemy :))) 22.09.02, 21:56
                        Gość portalu: tomCrac napisał(a):

                        > aha :) ta data jest dla mnie dosc charakterystyczna, wiec pamietam, ze pilem
                        wt
                        > edy za dwoch ;))

                        Masz wtedy urodziny? :)))
                        To będziemy w przyszłym roku świętować razem - ja będę świętował pierwsze
                        urodziny forumowe :)))
                        • Gość: tomCrac Re: Żyjemy i trzeźmiejemy :))) IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 22.09.02, 22:06
                          > To będziemy w przyszłym roku świętować razem - ja będę świętował pierwsze
                          > urodziny forumowe :)))

                          No widzisz jaki zbieg okolicznosci? Wtedy to sie dopiero doprawimy... ;)))
                          • pepperoni78 Re: Żyjemy i trzeźmiejemy :))) 22.09.02, 22:10
                            Tak sobie czytam i nie chce się zbytnio wtrącać, ale data 17.02 dla mnie też
                            znaczy bardzo dużo. :)
                            • Gość: tomCrac Re: Żyjemy i trzeźmiejemy :))) IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 22.09.02, 22:14
                              > Tak sobie czytam i nie chce się zbytnio wtrącać, ale data 17.02 dla mnie też
                              > znaczy bardzo dużo. :)

                              Jak duzo?! Mow, bo nie bedziesz pil!! ;))
                              • pepperoni78 Re: Żyjemy i trzeźmiejemy :))) 22.09.02, 22:15
                                Gość portalu: tomCrac napisał(a):

                                > > Tak sobie czytam i nie chce się zbytnio wtrącać, ale data 17.02 dla mnie t
                                > eż
                                > > znaczy bardzo dużo. :)
                                >
                                > Jak duzo?! Mow, bo nie bedziesz pil!! ;))
                                Hmmm. Moje Słońce ma wtedy urodzinki. Osiemnaste oczywiście. ;)
                                • Gość: tomCrac Re: Żyjemy i trzeźmiejemy :))) IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 22.09.02, 22:19
                                  > Hmmm. Moje Słońce ma wtedy urodzinki. Osiemnaste oczywiście. ;)

                                  Wyglada (kropeczki) na to, ze tylko ja sie starzeje! ;)))
                                  • pepperoni78 Re: Żyjemy i trzeźmiejemy :))) 22.09.02, 22:20
                                    Gość portalu: tomCrac napisał(a):

                                    > > Hmmm. Moje Słońce ma wtedy urodzinki. Osiemnaste oczywiście. ;)
                                    >
                                    > Wyglada (kropeczki) na to, ze tylko ja sie starzeje! ;)))
                                    Napewno nie jesteś sarszy ode mnie ;)
                                    Chyba że masz więcej niż 78 lat ;)
                                • kuba203 Re: Żyjemy i trzeźmiejemy :))) 22.09.02, 22:21
                                  To cóż, coś czuję, że 17.02. czeka nas imprezka forumowa :)))
                                  Tyle okazji naraz, aż żal przepuścić! :)))
                                  • dreamlover Re: Żyjemy i trzeźmiejemy :))) 22.09.02, 22:24
                                    kuba203 napisał:

                                    > To cóż, coś czuję, że 17.02. czeka nas imprezka forumowa :)))
                                    > Tyle okazji naraz, aż żal przepuścić! :)))

                                    Proponuję ogólnie wymienić się datami urodzin, zeby było wiadomo kto i kiedy
                                    robi imprezkę i by niczego nie przegapić. ;))
                                    • m.in Re: Żyjemy i trzeźmiejemy :))) 23.09.02, 12:38
                                      ja mam jubelek za miesiąc :)
                                      • kuba203 Re: Żyjemy i trzeźmiejemy :))) 23.09.02, 12:52
                                        m.in napisał:

                                        > ja mam jubelek za miesiąc :)

                                        To brzmi jak zaproszenie :)))
                                        • luckystrike Re: Żyjemy i trzeźmiejemy :))) 23.09.02, 13:04
                                          kuba203 napisał:

                                          > m.in napisał:
                                          >
                                          > > ja mam jubelek za miesiąc :)
                                          >
                                          > To brzmi jak zaproszenie :)))

                                          ten to potrafi namówić! :))) tylko co na to żona ?
                                          • m.in Re: Żyjemy i trzeźmiejemy :))) 23.09.02, 13:16
                                            nadała pokutę, jeśli wypełnię to PODOBNO mam szanse na odpuszczenie
                                            wczorajszych grzechów
                                            m.in - smutny :(
                                            • luckystrike Re: Żyjemy i trzeźmiejemy :))) 23.09.02, 13:39
                                              pokuta pewnie niezbyt dotkliwa, bo i występek niewielki i
                                              żona o wygladzie łagodnym i sercu gołebim ( choc
                                              oczywiście zdarzają się powłoki anielskie diabła w sobie
                                              kryjące:))) )
                                            • Gość: tomCrac Re: Żyjemy i trzeźmiejemy :))) IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 23.09.02, 15:25
                                              > nadała pokutę, jeśli wypełnię to PODOBNO mam szanse na odpuszczenie
                                              > wczorajszych grzechów

                                              M.in byl najbardziej uswiecona postacia wczorajszej imprezy zaraz po jubilacie, wiec o co tu (KROPKA) chodzi?! ;)))
    • Gość: Zbigniew Specjalne podziękowania dla męża gospodyni IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 22.09.02, 21:04
      Za nakarmienie mojego starszego syna:))

      Ps. Na następnej imprezie coś postawię, bo dzisiaj przyjechałem goły i wesoły.
      (Żona obiecała sernik:)))
    • kriss.forum Re: Żyjecie ??? (po imprezce u Bluetab) 22.09.02, 21:21
      Było fajnie!!!
      Leszku 57, wytłumacz grzesznikom: Tomcracowi i Kubie203, że wcale nie będzie
      tak łatwo!!! Myślą, że się pomodlą i będzie wszystko OK? Naiwniacy! Uświadom
      im, jakie spustoszenie sieje w organiźmie alkohol, przeca to są młodzi ludzie!
      Nie możesz przecież bezczynnie i biernie patrzyć na degradację młodego
      pokolenia!!!
      ;)))
      • dreamlover Re: Żyjecie ??? (po imprezce u Bluetab) 22.09.02, 21:23
        kriss.forum napisał:

        > Nie możesz przecież bezczynnie i biernie patrzyć na degradację młodego
        > pokolenia!!!

        No szkoda, ze dzisiaj nie zajrzałam do Twojego plecaka ;))
      • faciu Re: Żyjecie ??? (po imprezce u Bluetab) 22.09.02, 21:26
        kriss.forum napisał:

        > Było fajnie!!!
        > Leszku 57, wytłumacz grzesznikom: Tomcracowi i Kubie203, że wcale nie będzie
        > tak łatwo!!! Myślą, że się pomodlą i będzie wszystko OK? Naiwniacy! Uświadom
        > im, jakie spustoszenie sieje w organiźmie alkohol, przeca to są młodzi
        ludzie!
        > Nie możesz przecież bezczynnie i biernie patrzyć na degradację młodego
        > pokolenia!!!
        > ;)))

        Hehehe... czasem napić się trza a i przynapić albo opić - wszystko ok jak sie
        dostosuje swoje mozliwości do ilości trunków...Kto nie wariuje to spoko, a
        jeśli odpie...la to powinno się raczej pasować..

        Kto piwa nie lubi abo mu nie smakuje ten albo wartyjot albo zwaryjuje....
        :)))
        >
        >
        • Gość: rita Re: Żyjecie ??? (po imprezce u Bluetab) IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 22.09.02, 21:33
          Czy Mikołaj i ku jeszcze nie wrócili, czy mają kłopoty z powrotem. Może
          pojechać po nich.
          • mikolaj7 Re: Żyjecie ??? (po imprezce u Bluetab) 22.09.02, 21:38
            Gość portalu: rita napisał(a):

            > Czy Mikołaj i ku jeszcze nie wrócili, czy mają kłopoty z powrotem. Może
            > pojechać po nich.

            hej, hej, ja jestem, ale probuje sie uczyc (jutro 4 ciezkie
            lekcje), wiec tylko tak podczytuje co tu piszecie.

            mtq juz chyba spi, bo ma na jakas nieboska godzine, przed
            osma...
            • kuba203 Re: Żyjecie ??? (po imprezce u Bluetab) 22.09.02, 21:49
              mikolaj7 napisał:

              > mtq juz chyba spi, bo ma na jakas nieboska godzine, przed
              > osma...

              Bo za dużo wypił!!! :)))
              • Gość: rita Re: Żyjecie ??? (po imprezce u Bluetab) IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 22.09.02, 21:52
                kuba203 napisał:

                > mikolaj7 napisał:
                >
                > > mtq juz chyba spi, bo ma na jakas nieboska godzine, przed
                > > osma...
                >
                > Bo za dużo wypił!!! :)))
                Chyba, że czekaliscie bym odjechała, by wylożyć swoje browrki na stół i uchlać
                się.
                • kuba203 Re: Żyjecie ??? (po imprezce u Bluetab) 22.09.02, 22:03
                  Gość portalu: rita napisał(a):

                  > Chyba, że czekaliscie bym odjechała, by wylożyć swoje browrki na stół i
                  uchlać
                  > się.

                  Mtq zaczął pić jeszcze zanim przyjechałaś :)))
                  • Gość: rita Re: Żyjecie ??? (po imprezce u Bluetab) IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 22.09.02, 22:18
                    kuba203 napisał:

                    > Gość portalu: rita napisał(a):
                    >
                    > > Chyba, że czekaliscie bym odjechała, by wylożyć swoje browrki na stół i
                    > uchlać
                    > > się.
                    >
                    > Mtq zaczął pić jeszcze zanim przyjechałaś :)))
                    Nie wierzę, wszyscy byliście trzezwi i nikt nie pił trunków wyskokowych, chyba
                    że udajecie tak na forum. Ja widzialam tylko mleko dla dzieci i pepsi.
                    • kuba203 Re: Żyjecie ??? (po imprezce u Bluetab) 22.09.02, 22:27
                      Gość portalu: rita napisał(a):


                      > Ja widzialam tylko mleko dla dzieci i pepsi.

                      Ja też nic innego nie widziałem! :)))
                      • Gość: tomCrac Re: Żyjecie ??? (po imprezce u Bluetab) IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 22.09.02, 22:31
                        > Ja też nic innego nie widziałem! :)))

                        Bo inni patrzyli za Ciebie, a Kuba pil i pil i myslal, ze pije mleko.. ;))
                        • kuba203 Re: Żyjecie ??? (po imprezce u Bluetab) 23.09.02, 08:50
                          Gość portalu: tomCrac napisał(a):

                          > Bo inni patrzyli za Ciebie, a Kuba pil i pil i myslal, ze pije mleko.. ;))

                          Noooo, to co to w końcu było, jeśli nie mleko? :)))
                          • Gość: tomCrac Re: Żyjecie ??? (po imprezce u Bluetab) IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 23.09.02, 08:54
                            > Noooo, to co to w końcu było, jeśli nie mleko? :)))

                            Serwatka! Prosze sprawdzic w encyklopedii co to takiego ;))
                            • kuba203 Re: Żyjecie ??? (po imprezce u Bluetab) 23.09.02, 09:04
                              Gość portalu: tomCrac napisał(a):

                              > Serwatka! Prosze sprawdzic w encyklopedii co to takiego ;))

                              Aha, to już wiem, dlaczego tak się wczoraj źle czułem! :)))
      • Gość: tomCrac Re: Żyjecie ??? (po imprezce u Bluetab) IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 22.09.02, 21:31
        > Nie możesz przecież bezczynnie i biernie patrzyć na degradację młodego
        > pokolenia!!!
        > ;)))

        W pelni sie zgadzam z przedmowca Kriss'em! Zamiast patrzec na nas, popatrz na mlodszych od nas ;))
      • kuba203 Re: Żyjecie ??? (po imprezce u Bluetab) 22.09.02, 21:35
        kriss.forum napisał:

        > Było fajnie!!!

        O, tak, racja!!! :)))

        > Leszku 57, wytłumacz grzesznikom: Tomcracowi i Kubie203, że wcale nie będzie
        > tak łatwo!!! Myślą, że się pomodlą i będzie wszystko OK? Naiwniacy! Uświadom
        > im, jakie spustoszenie sieje w organiźmie alkohol, przeca to są młodzi
        ludzie!
        > Nie możesz przecież bezczynnie i biernie patrzyć na degradację młodego
        > pokolenia!!!

        Wiesz, nie żebym się czepiał, ale kto prosił mnie o odsprzedanie browara? :)))
        • krzychut Re: Żyjemy i to jak ! 22.09.02, 22:05
          Na prośbę i w imieniu peteena informuję wszystkie panie i nie tylko, że
          dzisiaj i w ciągu kilku najbliższych dni peteen, z powodów sprzętowych,
          niestety NIE MOŻE.
          Rzecz dotyczy oczywiście udziału w dyskusji na forum oraz skrzynki
          emaliowanej, tylko i wyłącznie.
          Poza tym w porządku, pozostali odwiezieni przeze mnie już dali głos.
          Jeszcze raz dzięki dla gospodarzy oraz Kathy i Dreamlover za znakomite wypieki.
          Pzdr
          :-)))

          • Gość: tow_Mao Re: Żyjemy i to jak ! IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 22.09.02, 22:09
            krzychut napisał:

            > Jeszcze raz dzięki dla gospodarzy oraz Kathy i Dreamlover za znakomite
            > wypieki.

            Dolaczam sie - dzieki WIELKIE. :-))

            • Gość: tomCrac Re: Żyjemy i to jak ! IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 22.09.02, 22:15
              > Dolaczam sie - dzieki WIELKIE. :-))

              Towarzyszu! nastepnym razem podziekujecie, gdy stawicie sie bez samochodu na spotkanie komintetu ;)))
              • Gość: tow_Mao Re: Żyjemy i to jak ! IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 23.09.02, 08:44
                Gość portalu: tomCrac napisał(a):

                > Towarzyszu! nastepnym razem podziekujecie, gdy stawicie sie bez samochodu na
                > spotkanie komintetu ;)))

                Z przyjemnoscia :-)

                Mao
                • Gość: tomCrac Re: Żyjemy i to jak ! IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 23.09.02, 08:47
                  > Z przyjemnoscia :-)

                  Forum Krakow na Was liczy!
                  • Gość: tow_Mao Re: Żyjemy i to jak ! IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 23.09.02, 20:03
                    Gość portalu: tomCrac napisał(a):

                    > Forum Krakow na Was liczy!

                    Postaram sie wiec wysunac z ramienia na czolo ;-)


            • kuba203 Re: Żyjemy i to jak ! 22.09.02, 22:16
              Gość portalu: tow_Mao napisał(a):

              > Dolaczam sie - dzieki WIELKIE. :-))

              O tak, i ja też dziękuję wszystkim, którzy przyłożyli swe ręcę do organizacji
              tej imprezki :)))
              A za Peteena trzymamy kciuki, by MÓGŁ :)))
    • dreamlover Re: Żyjecie ??? (po imprezce u Bluetab) 22.09.02, 22:29
      Przez chwilę widziałam ciemność, ale to nie to co myślicie. Wyłączyli mi prąd
      (kropeczki, kropeczki, kropeczki)
      Krzychut, dzięki za zdjęcia - fajnie, że ktoś pamiętał. Kolejny raz przekonałam
      się, że fotogeniczna to ja nie jestem.
      No a szczególnie to ostatnie zdjęcie... ;))
      • krzychut Re: Żyjecie ??? (po imprezce u Bluetab) 22.09.02, 22:34
        To tylko i wyłącznie wina kamery :-)))
        • dreamlover Re: Żyjecie ??? (po imprezce u Bluetab) 22.09.02, 22:42
          krzychut napisał:

          > To tylko i wyłącznie wina kamery :-)))

          Uważaj, bo zacznę w to wierzyć ;))
          • bluetab70 To są jakieś zdjęcia????? 22.09.02, 23:08
            przyślijcie na maila, też bym się chciała pośmiać...
            A poważnie, jeśli któś cóś ma zeskanowane, czy tam z innego cyfrzaka, to please
            send :o)
            • Gość: tomCrac ja tez sie pytam! :) IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 22.09.02, 23:27
              i tez prosze na mejla.. DOBRANOC
              • kuba203 Re: ja tez sie pytam! :) 23.09.02, 08:46
                Gość portalu: tomCrac napisał(a):

                > i tez prosze na mejla.. DOBRANOC

                Ja też chcę!!! DZIEŃ DOBRY
    • Gość: skks Re: Żyjecie ??? (po imprezce u Bluetab) IP: *.chello.pl / 62.179.0.* 23.09.02, 07:53
      Nu żyjemy i Aga, i ja ale co to za życie?
      Pare rodzajów wódeczki, bimberek, wineczko, wiśniówka /dwa rodzaje/, piwo
      kiełbaska, ciastka, tort!!!
      I ja mam nie mieć kacora?
      :-))) skks
      • faciu Re: Żyjecie ??? (po imprezce u Bluetab) 23.09.02, 08:04
        Gość portalu: skks napisał(a):

        > Nu żyjemy i Aga, i ja ale co to za życie?
        > Pare rodzajów wódeczki, bimberek, wineczko, wiśniówka /dwa rodzaje/, piwo
        > kiełbaska, ciastka, tort!!!
        > I ja mam nie mieć kacora?
        > :-))) skks

        Nieźle...ja trochę mniej mieszałem w sobote i dlatego nie miałem okrutnego
        kaca - piwo, wino, wódka (też różne), śliwowica....
        :))
      • bluetab70 Re: Żyjecie ??? (po imprezce u Bluetab) 23.09.02, 08:21
        a i tak wszystkim wiadomo, że za skksowego kaca winą należy obarczyć trzy
        rodzaje kurczaka w zalewie... no i te Swingowe koreczki :)))

        PS. Jak tam Czarny Rumak bez Korytka???????
        • joseph.007 Re: Żyjecie ??? (po imprezce u Bluetab) 23.09.02, 10:05
          Dziękuję Ci, droga gospodyni, za serdeczne i ciepłe przyjęcie - w imieniu swoim
          oraz mego zołądka. Było niesłychanie miło, co jest być może pośrednią przyczyną
          faktu, że teraz jest tak niemiło :-(
          • m.in Re: Żyjecie ??? (po imprezce u Bluetab) 23.09.02, 11:04
            dzięki, o wielcy gospodarze i inni współbiesiadnicy!

            co ja z sobą zrobiłem, co ja z sobą zrobiłem... :-(((((
            żonie sie podobało, ale....
        • swing Re: Żyjecie ??? (po imprezce u Bluetab) 23.09.02, 16:27
          bluetab70 napisała:

          > a i tak wszystkim wiadomo, że za skksowego kaca winą należy obarczyć trzy
          > rodzaje kurczaka w zalewie... no i te Swingowe koreczki :)))

          oczywiście! skks za mało zjadł tych kurczaków i tych koreczków!

          bluetab, impreza była świetna, dzięki za pomysł i zaproszenie!
          szczególne podziękowania należą się także twojemu małżonkowi, który dzielnie
          wędził się na grilami, żeby głodnych nakarmić ;)

          słowa uznania dla talentów kulinarnych dreamlover i kathy38 :)
          specjalne wyrazy wdzięczności dla nieocenionego leszka, który postem i pokutą
          wzruszył Stworzyciela, zapewniając nam bezdeszczowe i niezbyt chłodne
          popołudnie :*
          a moje osobiste słowa uznania dla spiskującego tomCraca i wspaniałomyślnego
          peteena - musicie przyznać, że skks jest całkiem udanym i wdzięcznym jubilatem

          co do mnie - przekonałam się, że tylko czysta ;) siła woli skutecznie
          powstrzymuje przed piciem piwa
        • mikolaj7 Re: Żyjecie ??? (po imprezce u Bluetab) 23.09.02, 20:38
          bluetab70 napisała:

          > a i tak wszystkim wiadomo, że za skksowego kaca winą należy obarczyć trzy
          > rodzaje kurczaka w zalewie...

          ten kurczak, co spalal sie na grillu na sam koniec byl super
          :))

          impreza faktycznie fajna... no prawie ;-)
          • dreamlover Re: Żyjecie ??? (po imprezce u Bluetab) 23.09.02, 20:47
            mikolaj7 napisał:

            > impreza faktycznie fajna... no prawie ;-)

            dokończ waść, bom niezmiernie ciekawa ;))
    • viking73 Re: Żyjecie ??? (po imprezce u Bluetab) 23.09.02, 11:14
      To była jakaś imprezka? Tak to jest, jak człowiek długo na Forum nie zagląda.
      Zaraz coś traci:-(
      A kiedy następna?
      • luckystrike Re: Żyjecie ??? (po imprezce u Bluetab) 23.09.02, 11:25
        Dzień Dobry!!!
        oj impreza udana. tylko niektórzy ( kierowcy ) czują mały
        (duży) niedosyt. (obudzili się bez kaca- za co szczerze
        żałują). dzięki wspaniałym gospodarzom!!! i innym
        współbiesiadnikom.
        ,następna impreza w miejscu dostępnym bez uzycia
        samochodu, w piątek bądź sobotę! niedziela to nie jest
        dobry termin:)
        a pies nie wykazał wielkiej radości z powodu powrotu
        pana i pani, ponieważ wypatrywał pojawienia sie kolegi
        szczura, co nastąpiła dopiero po kilku godzinach
        oczekiwania. poza tym chyba troszkę obrazony ze nie był
        na spotkaniu psów forumowych( pytał co słychać u Fafika
        vel autobusa vel s...)
        • peteen Re: Żyjecie ??? (po imprezce u Bluetab) 23.09.02, 11:40
          alleluja bracia i siostry,
          plotki o moim zgonie są mocno przesadzone
          żona się do mnie nie odzywa
          komórka zagubiona na budowie ( ale już odnaleziona )
          dalej nie mam kompa i wylądowałem na pół godzinki w kafejce !!!
          a w ogóle:
          - nasze babeczki mają wieeelki talent kulinarny ( torty, babeczki !!! )
          - nasze chłopaki to opoje
          - gadać prędko kiedy następne spotkanie ?
          peteen ( z małej bez względu na początek zdania )

          ps. dzieci przeurocze, choć niektóre tendencyjnie trzymane w samochodach
          • joseph.007 Re: Żyjecie ??? (po imprezce u Bluetab) 23.09.02, 11:44
            Winogronówka pyszna, ale zdradliwa - wieczorem narobiłem wstydu zasypiając w
            trakcie picia, na które sam zaprosiłem.
          • kuba203 Re: Żyjecie ??? (po imprezce u Bluetab) 23.09.02, 11:55
            peteen napisał:

            > - nasze babeczki mają wieeelki talent kulinarny ( torty, babeczki !!! )

            Z tym się zgadzam! :)))

            > - nasze chłopaki to opoje

            A z tym już nie! :)))

            • peteen Re: Żyjecie ??? (po imprezce u Bluetab) 23.09.02, 12:01
              racja, przecież niektóre dziewczyny też spożywały...
              ;c)
    • Gość: Ola Re: Żyjecie ??? (po imprezce u Bluetab) IP: *.chello.pl / *.chello.pl 23.09.02, 12:23
      ale mi glupio ze nie przyszlam:(((((
    • Gość: mtq Re: Żyjecie ??? (po imprezce u Bluetab) IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 25.09.02, 16:23
      A ja żyję (moja nieobecność spowodowana była obowiązkami,
      niczym innym :-)))
      I takwyjechaliśmy najpóźniej :-)))

      A fajnie było
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka