Dodaj do ulubionych

Nożyczki, szczęka teraz bochen chleba:)

IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 23.09.02, 18:47
Co jeszcze wymyśli nasz drogi niezrównoważony minister finansów:)))

Czekam tylko jak sam zatańczy balet na stoliku:))

Obserwuj wątek
    • trudny2002 Jaki on tam nasz:) 24.09.02, 08:05
      Jakby był nasz , to sądzę że myślałby. Do tego używa się określonego organu.
      On nieszczęśnik jedynie ...biegnie, biegnie i biegnie i już ledwie a wyzionie
      ducha sportu. To zaś co na ogół przeznaczone do myślenia tylko dynda, dynda i
      dynda mu na czubku tego wątłego ciała.
      A dlaczego sądziś, że on może coś wogóle wymyślić???
      trudny
    • Gość: picipolo Re: eeeeeeee tam IP: *.nowa-huta.sdi.tpnet.pl 24.09.02, 08:25
      Tylo smucicie i smucicie!!!!!!!!!!!!!
      Jak Kołodce sie nudzi w ministerstwie to chłop siedzi i wymysla rózne głupie
      zagrywkizeby zbic z tropu dzienikarzy.Zanim ochłona po pokazie to Kołodki juz
      niema , a konferencja zostaje uznana za odbyta.Swoja droga moze to jest jakis
      nowy trend w polityce ?
      • drgin Re: eeeeeeee tam 24.09.02, 08:37
        jak na showmana to strój nieszczególnie dobrany.Manualnie niezbyt sprawny/vide
        krojenie chleba/, umysłowo sprawny inaczej.Watki komediowe raczej zalosne.
        Mimika jak u poczatkujacego aktora naturszczyka z wczesnego Bareji.Resume: Jaki
        Pan taki kram :)))
    • swiezy Re: Nożyczki, szczęka teraz bochen chleba:) 24.09.02, 11:30
      Z tym chlebem to naprawdę jakieś jaja.

      Ciekawe czy był zorganizowany jakiś przetarg na wypieczenie takiego bochenka
      chleba.

      A Kołodko to faktycznie jakiś nienormalny.
      • drgin Re: Nożyczki, szczęka teraz bochen chleba:) 24.09.02, 11:54
        Niestety nie wiem jaki koszt był tego wypieku.Zakładając, że był niższy niż
        3000 Euro to w oparciu o art 6 ust. 1 pkt 7 ustawy o zamówieniach publicznych
        - nie stosuje sie przetargu :)))
        BTW zastanawia mnie czy ministerialne osóbki po konferencji delektowały sie tym
        budżeto-bochenkiem. Może to była zakącha?
        • m.in hard core 24.09.02, 14:02
          kolega podrzucił na liste dyskusyjna przykład firmy tytoniowej, która zmusiła
          członków zarządu tej firmy, obecnych na konferencji promujacej fajki, do
          palenia ich przez cały czas spotkania
          i część "palczy" była zeszła pod koniec imprezy
    • Gość: kaio rekwizyty zdradzają prawdziwe intencje ministra. IP: *.chello.pl / 62.179.0.* 24.09.02, 16:41
      minister deklaruje, że wykroi 1/3 budżetu na dany cel. przy pomocy rekwizytu
      pokazuje, że to będzie 1/6. podobnie było z nożyczkami, symbolizującymi
      krytyków abolicji, ludzi nieuczciwych przecież. grześ walnął nożyczkami w stół,
      tym samym stając się głównym krytykiem swoich pomysłów. ale czy na pewno
      swoich? może ten genialny ekonomista wysyła sygnały podprogowe świadczące o
      zniewoleniu swego umysłu przez apodyktycznego szefa. uwolnić grzesia!
    • pepperoni78 Re: Nożyczki, szczęka teraz bochen chleba:) 24.09.02, 17:39
      Proponuję wprowadzenie podatku od ilości kadencji sprawowania władzy.Im więcej
      kadencji tym większy procent. Zacznijmy od 5% i co kadencję zwiększajmy o 5.
      Biorąc pod uwagę ilość osób rządzących (począwszy od władz centralnych na
      gminach skończywszy), a także wysokość ich uposażenia, dosyć szybko
      uporalibyśmy się z dziurą w budżecie. I obiecuję, że jeśli władze
      samoopodatkują się w podobny sposób, 5% swoich miesięcznych dochodów przeznaczę
      na jakiś szczytny cel:(PCK, hospicja itd).
    • Gość: jacek Re: Nożyczki, szczęka teraz bochen chleba:) IP: *.abo.wanadoo.fr 24.09.02, 21:50
      Przeciez jest to kompletny czubek!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka