Dodaj do ulubionych

panowie administratorzy

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.10.05, 21:05
jak znosicie to co wyprawia pani podpisująca się kiko, helga, anna, damapik1,
awizo itd? Toż Kupiec to przy niej gentelman.
Obserwuj wątek
    • Gość: norek Re: panowie administratorzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.05, 21:19
      cicho być, to jest nasza piąta kolumna!
      • Gość: kupiec a ku ku IP: *.server.ntli.net 19.10.05, 21:30
        to znowu ja, wycinac! wycinac!, krwi, krwi, przeciagnac ich pod kilem, najpierw
        zabic kobiety i dzieci:-)
        • Gość: xyz Re: a ku ku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.10.05, 22:26
          a ty nie w Brukseli?
    • jacekm22 Re: panowie administratorzy 19.10.05, 21:45
      Dobre pytanie !
      " zawodowych " dyzurnych agitatorow PIS zbyt duzo .
      • frustrat Re: panowie administratorzy 19.10.05, 21:52
        No ale przyjdzie jaki "kupcowaty" albo prawdziwy, albo podróba oszołoma i
        zacznie wrzeszczeć, że cenzura, że niszczą wolność słowa, że tylko tną Kaczorów
        albo Tusków.
        Jak nie przekracza to MOJEJ odporności na głupote a niestety jest ta odporność
        duża:)) to nie tnę - bo i po cholerę....

        Oszołomstwo wyborcze za tydzień minie i wróci "normalność" bez kupcopodobnych..
        • Gość: norek Re: panowie administratorzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.05, 22:01
          słusznie, ale tej normalności, co ona ma wrócić, to pewny jesteś?
          • frustrat Re: panowie administratorzy 19.10.05, 22:04
            No:)
            Nie mówi się "no" ino tak!!
            • Gość: kupiuc Re: panowie administratorzy IP: *.server.ntli.net 19.10.05, 22:18
              taa, ma sie rozumiec, jak mawial prosiak z misia uszatka - bedzie "prawdziwa
              Polska" - od mooooorza do mooooooooooooooooooooooooooooorza
              • frustrat Re: panowie administratorzy 19.10.05, 22:22
                opiłeś się czy co?
                nie spamuj, proszę.
                • Gość: kupiec Re: panowie administratorzy IP: *.server.ntli.net 19.10.05, 22:30
                  no wiesz? po prostu satori doznalem i teraz juz zawsze bede grzeczny, tylko mi
                  sie haslo zapomnialo i nie moge sie zalogowac:-)
                  • secesja2005 Re: panowie administratorzy 19.10.05, 22:33
                    Za dużo zielonej herbaty
                    • qoobaq Re: panowie administratorzy 19.10.05, 22:37
                      a co on pija zielona herbate? myslisz? nie, ja sadze, ze on naprawde zrozumial,
                      ze byl nieuprzejmy i postanowil sie zsocjalizowac:-)
                      • secesja2005 Re: panowie administratorzy 19.10.05, 22:38
                        Taaaaaaaaakkkkk? ;)
                        • Gość: kupiec Re: panowie administratorzy IP: *.server.ntli.net 19.10.05, 22:44
                          oczywiscie, kolega ma racje, w ogole nie bede nawet duzych liter uzywal:-)
        • Gość: xyz Re: panowie administratorzy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.10.05, 22:22
          ależ niech sobie agitują na rzecz Kaczorka czy kogo chcą. Uważam jednak
          przydałoby się minimum kultury. A prostactwu i chamstwu kiko tysiąca imion mało
          kto jest w stanie sprostać.
          • Gość: Ja Józia Panowie administratorzy - donosik mały taki :( IP: *.net.autocom.pl 19.10.05, 23:48
            W związku z nieokiełznaną potrzebą prawdy, prawdy i tylko prawdy donoszę,
            że piszę prawdę. Casem tylko te ksywy mnie sie mylo, bo jak Panowie sie
            domyślajo 18 lat ja skończyła, też nie pamiętam kiedy, za co z góry i z dołu
            przeprasam. A niedawno gdiesi k słyszałam,że Kacor jest już przed tuskowcami, z
            czego bardzo się cieszę i wszystkim szanownym państwu tegoż samego
            zycę. Ostańcie zdrowe
            Józia z Ciemnego Grodu ( jus je bardzo nawet ciemno!)
            --------------------------------------------------------------------------------
            A ta xyz cy radio bzdet, cy jakoś tam,to - skarżypyta bez kopyta,
            język lata jak łopata. Same Państwo widzą.

            • Gość: kiko Oto , kto to jest xyz i jakie wątki zakłada...... IP: *.net.autocom.pl 22.10.05, 10:11
              xyz - nic dodać nic ująć
              • Gość: xyz kiko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.10.05, 22:26
                trudno donosić coś o czym wszyscy wiedzą. Mój wątek można nazwać raczej prośbą
                o cięcie chamstwa na forum. Bo chamstwu jakie uprawiasz zaprzeczyć nie można.
                • Gość: kiko [...] IP: *.net.autocom.pl 23.10.05, 00:17
                  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                  • Gość: xyz kiko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.10.05, 01:00
                    tylko spokojnie. A w poniedziałek do psychiatry
                    • Gość: k.ryko [...] IP: *.net.autocom.pl 23.10.05, 01:10
                      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                      • Gość: xyz jak zwykle rzeczowa odpowiedź, kiko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.10.05, 10:09
                        • Gość: kiko Beng jak zwykle rzeczowa odpowiedź (yes!), kiko! IP: *.net.autocom.pl 23.10.05, 11:14
                          Och, nie bardzo wiem ,jak rozmawiać z kimś , kto w poniedziałek
                          wybiera się do psychiatry. W każdym bądż razie trzymaj się, sprawiedliwość
                          tak bardzo nie boli, szczególnie tych bez winy! I nie donoś tak skwapliwie,
                          fe...........
                          • Gość: xyz a może... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.10.05, 15:11
                            zamiast rzucać obelgami, odpowiadać głupimi rymowankami i pleść odz rzeczy
                            ustosunkujesz się do zarzutu wobec twego chamstwa. Powiedz kiko, ty na prawdę
                            nie widzisz jakim plugawym językiem się posługujesz?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka