Gość: xyz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.10.05, 21:05 jak znosicie to co wyprawia pani podpisująca się kiko, helga, anna, damapik1, awizo itd? Toż Kupiec to przy niej gentelman. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: norek Re: panowie administratorzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.05, 21:19 cicho być, to jest nasza piąta kolumna! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kupiec a ku ku IP: *.server.ntli.net 19.10.05, 21:30 to znowu ja, wycinac! wycinac!, krwi, krwi, przeciagnac ich pod kilem, najpierw zabic kobiety i dzieci:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Re: a ku ku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.10.05, 22:26 a ty nie w Brukseli? Odpowiedz Link Zgłoś
jacekm22 Re: panowie administratorzy 19.10.05, 21:45 Dobre pytanie ! " zawodowych " dyzurnych agitatorow PIS zbyt duzo . Odpowiedz Link Zgłoś
frustrat Re: panowie administratorzy 19.10.05, 21:52 No ale przyjdzie jaki "kupcowaty" albo prawdziwy, albo podróba oszołoma i zacznie wrzeszczeć, że cenzura, że niszczą wolność słowa, że tylko tną Kaczorów albo Tusków. Jak nie przekracza to MOJEJ odporności na głupote a niestety jest ta odporność duża:)) to nie tnę - bo i po cholerę.... Oszołomstwo wyborcze za tydzień minie i wróci "normalność" bez kupcopodobnych.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: norek Re: panowie administratorzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.05, 22:01 słusznie, ale tej normalności, co ona ma wrócić, to pewny jesteś? Odpowiedz Link Zgłoś
frustrat Re: panowie administratorzy 19.10.05, 22:04 No:) Nie mówi się "no" ino tak!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kupiuc Re: panowie administratorzy IP: *.server.ntli.net 19.10.05, 22:18 taa, ma sie rozumiec, jak mawial prosiak z misia uszatka - bedzie "prawdziwa Polska" - od mooooorza do mooooooooooooooooooooooooooooorza Odpowiedz Link Zgłoś
frustrat Re: panowie administratorzy 19.10.05, 22:22 opiłeś się czy co? nie spamuj, proszę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kupiec Re: panowie administratorzy IP: *.server.ntli.net 19.10.05, 22:30 no wiesz? po prostu satori doznalem i teraz juz zawsze bede grzeczny, tylko mi sie haslo zapomnialo i nie moge sie zalogowac:-) Odpowiedz Link Zgłoś
secesja2005 Re: panowie administratorzy 19.10.05, 22:33 Za dużo zielonej herbaty Odpowiedz Link Zgłoś
qoobaq Re: panowie administratorzy 19.10.05, 22:37 a co on pija zielona herbate? myslisz? nie, ja sadze, ze on naprawde zrozumial, ze byl nieuprzejmy i postanowil sie zsocjalizowac:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kupiec Re: panowie administratorzy IP: *.server.ntli.net 19.10.05, 22:44 oczywiscie, kolega ma racje, w ogole nie bede nawet duzych liter uzywal:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Re: panowie administratorzy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.10.05, 22:22 ależ niech sobie agitują na rzecz Kaczorka czy kogo chcą. Uważam jednak przydałoby się minimum kultury. A prostactwu i chamstwu kiko tysiąca imion mało kto jest w stanie sprostać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Józia Panowie administratorzy - donosik mały taki :( IP: *.net.autocom.pl 19.10.05, 23:48 W związku z nieokiełznaną potrzebą prawdy, prawdy i tylko prawdy donoszę, że piszę prawdę. Casem tylko te ksywy mnie sie mylo, bo jak Panowie sie domyślajo 18 lat ja skończyła, też nie pamiętam kiedy, za co z góry i z dołu przeprasam. A niedawno gdiesi k słyszałam,że Kacor jest już przed tuskowcami, z czego bardzo się cieszę i wszystkim szanownym państwu tegoż samego zycę. Ostańcie zdrowe Józia z Ciemnego Grodu ( jus je bardzo nawet ciemno!) -------------------------------------------------------------------------------- A ta xyz cy radio bzdet, cy jakoś tam,to - skarżypyta bez kopyta, język lata jak łopata. Same Państwo widzą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiko Oto , kto to jest xyz i jakie wątki zakłada...... IP: *.net.autocom.pl 22.10.05, 10:11 xyz - nic dodać nic ująć Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz kiko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.10.05, 22:26 trudno donosić coś o czym wszyscy wiedzą. Mój wątek można nazwać raczej prośbą o cięcie chamstwa na forum. Bo chamstwu jakie uprawiasz zaprzeczyć nie można. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiko [...] IP: *.net.autocom.pl 23.10.05, 00:17 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz kiko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.10.05, 01:00 tylko spokojnie. A w poniedziałek do psychiatry Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k.ryko [...] IP: *.net.autocom.pl 23.10.05, 01:10 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz jak zwykle rzeczowa odpowiedź, kiko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.10.05, 10:09 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiko Beng jak zwykle rzeczowa odpowiedź (yes!), kiko! IP: *.net.autocom.pl 23.10.05, 11:14 Och, nie bardzo wiem ,jak rozmawiać z kimś , kto w poniedziałek wybiera się do psychiatry. W każdym bądż razie trzymaj się, sprawiedliwość tak bardzo nie boli, szczególnie tych bez winy! I nie donoś tak skwapliwie, fe........... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz a może... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.10.05, 15:11 zamiast rzucać obelgami, odpowiadać głupimi rymowankami i pleść odz rzeczy ustosunkujesz się do zarzutu wobec twego chamstwa. Powiedz kiko, ty na prawdę nie widzisz jakim plugawym językiem się posługujesz? Odpowiedz Link Zgłoś