Dodaj do ulubionych

napisz peteenie

14.12.05, 10:17
jak było wczoraj w domu dziecka. Bo chyba coś mi umkło :P

pozdróweczka
Obserwuj wątek
    • krzychut Re: napisz peteenie 14.12.05, 10:23
      Chyba go tam nieźle zakręciło, bo pisał, że panie w DD są zakręcone tak samo
      jak forum ;-)
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=61&w=33296232&a=33363998
      • xyz_xyz_xyz Re: napisz peteenie 14.12.05, 10:24
        tego się doczytałam, ale miałam nadzieję na jakiś więksiejszy elaborat :))))
        • krzychut Re: napisz peteenie 14.12.05, 10:27
          peteen waży słowa
          • xyz_xyz_xyz Re: napisz peteenie 14.12.05, 10:31
            czy to oznacza, że trzeba będzie się uzbroić w cierpliwość?
            • peteen akcja... 14.12.05, 12:03
              9:17 wyjeżdżamu z ul. zamojskiego
              9:25 przyjeżdżamy pod dd nr 2
              9:27 dowiadujemy się, że derekcji nie ma
              9:29 wraz z jednym pracownikiem w drelichu i jedną panią z sekretariatu
              wypakowujemy prezenty i zanosimy do budynku
              9:36 wpłacamy 750 zeta do kasy i odbieramy kp jako potwierdzenie
              9:39 dostajemy piernikowe serca (wyrób dzieci z dd) w celu konsumpcji
              9:41 zachwalamy krakforum i stronę stk.c
              9:43 umawiamy się na styczeń, na grilla nad wisłą
              9:45 opuszczamy dd i rozjeżdzamy się z skksem w swoje strony
              • rodzina4 Re: akcja... 14.12.05, 13:21
                Zaraz, coś tu nie gra. Wcześniej mówiłeś o paniach ( do tego zakręconych). Z
                opisu akcji wynika, że był tam jednak jakiś pan ( i do tego w drelichu) a pani
                to była tylko jedna.
                Peteenie, kurcze - mataczysz.
                Więc jak było naprawdę.. i co robiłeś przed dziewiątą z minutami?

                -))
                r4
              • seven Re: akcja... 14.12.05, 13:50
                znowu grill na tym pieronskim mrozie?
                • istna Re: akcja... 14.12.05, 13:52
                  Od razu widać, że na Syberii nie byłeś:))
                • Gość: mtq Re: akcja... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.05, 14:47
                  Spokojnie, następnym razem będzie śrubokręt :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka