xyz_xyz_xyz 14.12.05, 10:17 jak było wczoraj w domu dziecka. Bo chyba coś mi umkło :P pozdróweczka Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
krzychut Re: napisz peteenie 14.12.05, 10:23 Chyba go tam nieźle zakręciło, bo pisał, że panie w DD są zakręcone tak samo jak forum ;-) forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=61&w=33296232&a=33363998 Odpowiedz Link Zgłoś
xyz_xyz_xyz Re: napisz peteenie 14.12.05, 10:24 tego się doczytałam, ale miałam nadzieję na jakiś więksiejszy elaborat :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
xyz_xyz_xyz Re: napisz peteenie 14.12.05, 10:31 czy to oznacza, że trzeba będzie się uzbroić w cierpliwość? Odpowiedz Link Zgłoś
peteen akcja... 14.12.05, 12:03 9:17 wyjeżdżamu z ul. zamojskiego 9:25 przyjeżdżamy pod dd nr 2 9:27 dowiadujemy się, że derekcji nie ma 9:29 wraz z jednym pracownikiem w drelichu i jedną panią z sekretariatu wypakowujemy prezenty i zanosimy do budynku 9:36 wpłacamy 750 zeta do kasy i odbieramy kp jako potwierdzenie 9:39 dostajemy piernikowe serca (wyrób dzieci z dd) w celu konsumpcji 9:41 zachwalamy krakforum i stronę stk.c 9:43 umawiamy się na styczeń, na grilla nad wisłą 9:45 opuszczamy dd i rozjeżdzamy się z skksem w swoje strony Odpowiedz Link Zgłoś
rodzina4 Re: akcja... 14.12.05, 13:21 Zaraz, coś tu nie gra. Wcześniej mówiłeś o paniach ( do tego zakręconych). Z opisu akcji wynika, że był tam jednak jakiś pan ( i do tego w drelichu) a pani to była tylko jedna. Peteenie, kurcze - mataczysz. Więc jak było naprawdę.. i co robiłeś przed dziewiątą z minutami? -)) r4 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mtq Re: akcja... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.05, 14:47 Spokojnie, następnym razem będzie śrubokręt :-) Odpowiedz Link Zgłoś