luckystrike 13.01.06, 11:35 a był już jakiś sejm w którym PSL nie przystąpił do koalicji? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: k. Re: koalicja IP: *.net.autocom.pl 14.01.06, 21:25 co racja to racja, chyba nie było Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olek Re: koalicja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.06, 21:42 był,był tinyurl.com/ tu nie otwierać, siedzi trojan Odpowiedz Link Zgłoś