13.01.06, 11:35
a był już jakiś sejm w którym PSL nie przystąpił do koalicji?
Obserwuj wątek
    • Gość: k. Re: koalicja IP: *.net.autocom.pl 14.01.06, 21:25
      co racja to racja, chyba nie było
      • Gość: olek Re: koalicja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.06, 21:42
        był,był
        tinyurl.com/ tu nie otwierać, siedzi trojan

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka