Dodaj do ulubionych

Skunks 2002 i nowa klima

IP: Odrzanska4:* 16.01.03, 22:17
Nie wiem czy to bylo tu juz pisane i czy ktos to widzial, ale dzis
zauwazylem na wagonie 2002 klimatyzator podobny do tych co montuja w
Tantusach !!
Obserwuj wątek
    • Gość: mouset de revolutionibus IP: *.ghnet.pl / 192.168.5.* 16.01.03, 22:19
      Żartujesz? też biały? no tak panu motorowemu musi być cool

      Z innej beczki czy widujesz od kilku dni coś z Płaszowa na 114?
      • Gość: Clint Re: de revolutionibus IP: Odrzanska4:* 16.01.03, 22:34
        Tak bialy, stalem oslupialy jak zobaczylem.

        Dzis na #114 widzialem 2 ALB-y
        • Gość: mouset Re: de revolutionibus IP: *.ghnet.pl / 192.168.5.* 16.01.03, 22:39
          Czyli Omni zdjęli , ale pewnie poszły na 124 jak mieszkałem na Piaskach przed
          erą tramwaju też najmowszymi nabytkami rekompensowano trudy dojazdów, teraz
          pora na Ruczaj, ha
          2002 powiadasz i to jest jakaś chora regula że przerabiany jest zawsze drugi
          wóz tak było ze scanią ALB 38002 gdzie montowano pixela i automat przystanlkowy
          po raz pierwszy
          • Gość: Clint Re: de revolutionibus IP: Odrzanska4:* 16.01.03, 22:42
            Ostatnio Omni na #124 widzialem wczoraj.

            A tak z innej beczki to 16000 wybilo :)
            • Gość: mouset 16000 IP: *.ghnet.pl / 192.168.5.* 16.01.03, 22:45
              Bim bam!!! Ostatnio "robimy" 1000 wpisów w 8 dni , ale to wszystko jest zasługą
              cioci która ostatnio dała czadu
            • Gość: Clint Re: de revolutionibus IP: Odrzanska4:* 16.01.03, 22:56
              Wracajac do skunksa, to sie zastanawiam czy te nowe beda mialy wlasnie taki
              wynalazek na dachu.
              • Gość: mouset Re: de revolutionibus IP: *.ghnet.pl / 192.168.5.* 16.01.03, 22:59
                Oby tylko nie wyglądały jak to straszydło z telewizorem na przodzie które
                kiedyś wygrzebałeś z sieci
                • Gość: Clint Re: de revolutionibus IP: Odrzanska4:* 16.01.03, 23:01
                  Oby nie :) mieszkam na osiedlu przy Brozka i by mnie jeszcze w nocy
                  straszyly :))
                  • Gość: mouset Re: de revolutionibus IP: *.ghnet.pl / 192.168.5.* 17.01.03, 13:03
                    O! Tak jak moja babcia, ona jest na Odrzańskiej zawsze mnie zastanawiało czemu
                    tam żaden autobus nie został podciągnięty, ale ponoć spółdzielnia pokazała rogi
      • Gość: Clint Re: de revolutionibus IP: Odrzanska4:* 17.01.03, 12:00
        Na #114 dzis widzialem 2 Omni Arctic :)
        • Gość: mouset Re: de revolutionibus IP: *.ghnet.pl / 192.168.5.* 17.01.03, 13:07
          Też je widziałem jechałem PE186 a za nią chyba była PE190
          W każdym razie na 114 naliczyłem Dwie Omni jedna Alb jelcza DD między nimi , i
          dwa jelcze DD po ALB
    • Gość: christoph Re: Skunks 2002 i nowa klima IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 02.02.03, 22:43
      Gość portalu: Clint napisał(a):

      > Nie wiem czy to bylo tu juz pisane i czy ktos to widzial, ale dzis
      > zauwazylem na wagonie 2002 klimatyzator podobny do tych co montuja w
      > Tantusach !!

      Klima na 2002 jest już od dawna. Nie wiem czy od nowosci ale przynajmniej od kilku miesięcy.
      • Gość: mouset Re: Skunks 2002 i nowa klima IP: *.ghnet.pl / 192.168.5.* 02.02.03, 22:52
        Nie od nowosci na pewno
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka