Gość: Clint IP: Odrzanska4:* 16.01.03, 22:17 Nie wiem czy to bylo tu juz pisane i czy ktos to widzial, ale dzis zauwazylem na wagonie 2002 klimatyzator podobny do tych co montuja w Tantusach !! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mouset de revolutionibus IP: *.ghnet.pl / 192.168.5.* 16.01.03, 22:19 Żartujesz? też biały? no tak panu motorowemu musi być cool Z innej beczki czy widujesz od kilku dni coś z Płaszowa na 114? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Clint Re: de revolutionibus IP: Odrzanska4:* 16.01.03, 22:34 Tak bialy, stalem oslupialy jak zobaczylem. Dzis na #114 widzialem 2 ALB-y Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mouset Re: de revolutionibus IP: *.ghnet.pl / 192.168.5.* 16.01.03, 22:39 Czyli Omni zdjęli , ale pewnie poszły na 124 jak mieszkałem na Piaskach przed erą tramwaju też najmowszymi nabytkami rekompensowano trudy dojazdów, teraz pora na Ruczaj, ha 2002 powiadasz i to jest jakaś chora regula że przerabiany jest zawsze drugi wóz tak było ze scanią ALB 38002 gdzie montowano pixela i automat przystanlkowy po raz pierwszy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Clint Re: de revolutionibus IP: Odrzanska4:* 16.01.03, 22:42 Ostatnio Omni na #124 widzialem wczoraj. A tak z innej beczki to 16000 wybilo :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mouset 16000 IP: *.ghnet.pl / 192.168.5.* 16.01.03, 22:45 Bim bam!!! Ostatnio "robimy" 1000 wpisów w 8 dni , ale to wszystko jest zasługą cioci która ostatnio dała czadu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Clint Re: de revolutionibus IP: Odrzanska4:* 16.01.03, 22:56 Wracajac do skunksa, to sie zastanawiam czy te nowe beda mialy wlasnie taki wynalazek na dachu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mouset Re: de revolutionibus IP: *.ghnet.pl / 192.168.5.* 16.01.03, 22:59 Oby tylko nie wyglądały jak to straszydło z telewizorem na przodzie które kiedyś wygrzebałeś z sieci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Clint Re: de revolutionibus IP: Odrzanska4:* 16.01.03, 23:01 Oby nie :) mieszkam na osiedlu przy Brozka i by mnie jeszcze w nocy straszyly :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mouset Re: de revolutionibus IP: *.ghnet.pl / 192.168.5.* 17.01.03, 13:03 O! Tak jak moja babcia, ona jest na Odrzańskiej zawsze mnie zastanawiało czemu tam żaden autobus nie został podciągnięty, ale ponoć spółdzielnia pokazała rogi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Clint Re: de revolutionibus IP: Odrzanska4:* 17.01.03, 12:00 Na #114 dzis widzialem 2 Omni Arctic :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mouset Re: de revolutionibus IP: *.ghnet.pl / 192.168.5.* 17.01.03, 13:07 Też je widziałem jechałem PE186 a za nią chyba była PE190 W każdym razie na 114 naliczyłem Dwie Omni jedna Alb jelcza DD między nimi , i dwa jelcze DD po ALB Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: christoph Re: Skunks 2002 i nowa klima IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 02.02.03, 22:43 Gość portalu: Clint napisał(a): > Nie wiem czy to bylo tu juz pisane i czy ktos to widzial, ale dzis > zauwazylem na wagonie 2002 klimatyzator podobny do tych co montuja w > Tantusach !! Klima na 2002 jest już od dawna. Nie wiem czy od nowosci ale przynajmniej od kilku miesięcy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mouset Re: Skunks 2002 i nowa klima IP: *.ghnet.pl / 192.168.5.* 02.02.03, 22:52 Nie od nowosci na pewno Odpowiedz Link Zgłoś