Dodaj do ulubionych

REMONT LUBICZ (!!!)

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.06, 21:59
Kiedy skończy się ten horor i czemu nie został ujednolicony w czasie z
remontem Pawiej??

Obserwuj wątek
    • Gość: fidus Re: remont lubicz (!!!) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.06, 23:39
      oni inaczej nie potrafią - a to pewnie przez całe wakacje potrwa
      • Gość: Staszek Re: remont lubicz (!!!) IP: *.autocom.pl 20.06.06, 09:08
        Jak sie nie podoba to na wies,a w lipcu zaczynaja podobno rondo Mogilskie :P
    • oholic Re: remont lublicz 20.06.06, 09:13
      czas na rower sie chyba przesiąść bo korki są wręcz kosmiczne. poprawi sie nieco
      jak wakacje sie rozpoczną, ale... to wszystko i tak chore jakieś.
      czy oni nie moga robic tego jednocześnie? najpierw pawia, teraz lubicz, niedlugo
      mogilskie..
      • Gość: kr Re: remont lublicz IP: *.ghnet.pl 20.06.06, 09:14
        To jeszcze powinni jednocześnie zabrać się za Basztową i Westerplatte.
        No i przebudowę Nowego Kleparza.
    • Gość: mysia26 Re: remont Lubicz IP: 62.233.163.* 20.06.06, 10:57
      www.krakow.pl/komunikaty/?MODE=mpkom&TYPE=show&kom_id=2590
    • Gość: der już nie chce remontów w krk IP: 212.0.138.* 23.06.06, 17:50
      ja już mam dooooooooooooooooooooooooooośc!!!!!!!!
    • Gość: figaro2 Lubicz...a co potem ?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.06, 11:20
      co po tem...gdy skończą z Lubiczem?
      Pewnie znowu Pawią rozkopiom:(
      Albo nowe remonty wymyślą:(
      • Gość: krzynio potem... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.06, 03:34
        potem sukiennice rozbiorą, a potem Wawel sprzedadzą....
        • Gość: nowy Re: potem... IP: *.crowley.pl 25.06.06, 09:48
          A urzędasy nie moga wpaść na pomysł, żeby daną inwestycję obsługiwalo np.kilka
          firm, każda dostaje odcinek i TYDZIEŃ na zakończenie prac. Tak to jest
          rozawiazywane na zachodzie i w USA - wiem, wiem my jestesmy w Polsce. Ale
          myślenie nie boli.
          • Gość: pidżyn Re: potem... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.06, 11:44
            no a po co?
            oni wolą żeby MPK wiecej wydało na bęzyne i żeby ludzie więcej czasu spędzali
            na dojazdach!
            Brawo Panie Majchrowski!
          • Gość: pidżyn Re: potem... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.06, 11:44
            no a po co?
            oni wolą żeby MPK wiecej wydało na bęzyne i żeby ludzie więcej czasu spędzali
            na dojazdach!
            Brawo Panie Majchrowski!
      • mr.lordi ...... 25.06.06, 11:19
        Skoncza z Lubicz i Rakowicka, pozniej maja podobno zaczac robic rondo Mogilskie.
    • Gość: qwe wre IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.06, 12:26
      15 umrze kraków razem z R.Mogilskim
      • Gość: gy Re: wre IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.06, 15:58
        ??????
    • Gość: mieszkaniec :( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.07, 20:18
      ponoć jakiś murek uniemożliwa budowe
    • Gość: zygmunt re IP: *.eranet.pl 04.03.07, 22:32
      końca nie widać:(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka