Gość: figaro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.06, 21:59 Kiedy skończy się ten horor i czemu nie został ujednolicony w czasie z remontem Pawiej?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: fidus Re: remont lubicz (!!!) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.06, 23:39 oni inaczej nie potrafią - a to pewnie przez całe wakacje potrwa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Staszek Re: remont lubicz (!!!) IP: *.autocom.pl 20.06.06, 09:08 Jak sie nie podoba to na wies,a w lipcu zaczynaja podobno rondo Mogilskie :P Odpowiedz Link Zgłoś
oholic Re: remont lublicz 20.06.06, 09:13 czas na rower sie chyba przesiąść bo korki są wręcz kosmiczne. poprawi sie nieco jak wakacje sie rozpoczną, ale... to wszystko i tak chore jakieś. czy oni nie moga robic tego jednocześnie? najpierw pawia, teraz lubicz, niedlugo mogilskie.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kr Re: remont lublicz IP: *.ghnet.pl 20.06.06, 09:14 To jeszcze powinni jednocześnie zabrać się za Basztową i Westerplatte. No i przebudowę Nowego Kleparza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mysia26 Re: remont Lubicz IP: 62.233.163.* 20.06.06, 10:57 www.krakow.pl/komunikaty/?MODE=mpkom&TYPE=show&kom_id=2590 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: der już nie chce remontów w krk IP: 212.0.138.* 23.06.06, 17:50 ja już mam dooooooooooooooooooooooooooośc!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: figaro2 Lubicz...a co potem ?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.06, 11:20 co po tem...gdy skończą z Lubiczem? Pewnie znowu Pawią rozkopiom:( Albo nowe remonty wymyślą:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzynio potem... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.06, 03:34 potem sukiennice rozbiorą, a potem Wawel sprzedadzą.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nowy Re: potem... IP: *.crowley.pl 25.06.06, 09:48 A urzędasy nie moga wpaść na pomysł, żeby daną inwestycję obsługiwalo np.kilka firm, każda dostaje odcinek i TYDZIEŃ na zakończenie prac. Tak to jest rozawiazywane na zachodzie i w USA - wiem, wiem my jestesmy w Polsce. Ale myślenie nie boli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pidżyn Re: potem... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.06, 11:44 no a po co? oni wolą żeby MPK wiecej wydało na bęzyne i żeby ludzie więcej czasu spędzali na dojazdach! Brawo Panie Majchrowski! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pidżyn Re: potem... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.06, 11:44 no a po co? oni wolą żeby MPK wiecej wydało na bęzyne i żeby ludzie więcej czasu spędzali na dojazdach! Brawo Panie Majchrowski! Odpowiedz Link Zgłoś
mr.lordi ...... 25.06.06, 11:19 Skoncza z Lubicz i Rakowicka, pozniej maja podobno zaczac robic rondo Mogilskie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwe wre IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.06, 12:26 15 umrze kraków razem z R.Mogilskim Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mieszkaniec :( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.07, 20:18 ponoć jakiś murek uniemożliwa budowe Odpowiedz Link Zgłoś