Gość: Wiślak IP: *.netcontrol.pl 05.02.03, 21:32 WISLA TO JEST POTEGA WISŁA TS Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: WIŚLAK Re: Apollon Limassol - Wisła 1:10 IP: *.netcontrol.pl 05.02.03, 21:33 WISŁA KRAKÓW TO DUMA KRAKOWA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Arapacho Oj żeby więcej takich trenerów w Polsce było..... IP: *.ramtel.com.pl / 192.168.4.* 06.02.03, 11:56 ...pomażyć można Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: EL BORBAH Re: Apollon Limassol - Wisła 1:10 IP: *.miks.uj.edu.pl 06.02.03, 12:37 No i co, no i co, no i co??!! - kto jest najlepszy, - kto wygra ligę, - kto rozjedzie Lazio??!! W I S Ł AAAAAA !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: joder Re: Apollon Limassol - Wisła 1:10 IP: 5.5.* / *.Red-80-36-154.pooles.rima-tde.net 06.02.03, 17:28 co do Lazio to zycze z calego serca, ale co do ligii to mam inny typ. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
chevymorgan Re: Apollon Limassol - Wisła 1:10 06.02.03, 22:11 Taki ladny wynik przechodzi zawsze do historii jako ciekawostka i mile bedzie wspominany nawet po latach.Ale,ale....Przeanalizowalem tasmy z dwumeczu Wisly z Schalke i przy pelnym respekcie dla osiagniec Wisly przed meczem z Lazio nie jestem optymista.Tylko wymienie negatywy.Hugues to slaby bramkarz,Stolarczyk-sztywny,slaba koordynacja ruchowa,Jop- brak pilkarskiego myslenia,Strak-to samo,Uche-slaby w grze defensywnej,Kuzba-sztywny,nieskuteczny.W rewanzu gole Zurawskiego padly po strzalach malej mocy,po bledach bramkarza niemieckiego.Brak Szymkowiaka,najlepszego gracza rewanzu z schalke to tez oslabienie zespolu. Reasumujac:Rewanz z Schalke to (wg. mnie) szczytowe osiagniecie Wisly w danym skladzie, poparte ogromnym boiskowym szczesciem w danym dniu przy fatalnej postawie Schalke.Mala szansa na powtorke.Dlatego zyczac Wisle udanego startu,niewidze jednak realnych szans pokonania Lazio. Odpowiedz Link Zgłoś