Dodaj do ulubionych

archi-szopa 2007

IP: 212.244.186.* 20.07.06, 14:16
zgłaszam pierwszą kandydaturę do archi-szopy 2007: to jest tzw. NOWE MIASTO
obok dworca PKP. A może znajdzie się w Krakowie jakiś terrorysta-estetyk,
który to wysadzi w powietrze ? Bo to co powstaje to wstyd dla projektanta,
urbanisty, krakowskich decydentów i dla każdego krakowianina... Stary
dworzec PKS to malownicze cudo przy tych kupach betonu...
Obserwuj wątek
    • Gość: terrorysta Re: archi-szopa 2007 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.06, 14:56
      weź ty się wysadź....najlepiej daleko z Krakowa
    • Gość: jjj Re: archi-szopa 2007 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.06, 13:29
      sam jestes szopa
    • Gość: archi Re: archi-szopa 2007 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.07.06, 13:34
      No taki ładny hipermarket budują a temu się nie podoba!
      Trzeba podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do przegonienia z
      miasta Tishmana.
      • Gość: paw1 Re: archi-szopa 2007 IP: 212.105.239.* 27.07.06, 13:41
        faktycznie szkoda , bo projekt Tichmana byl o niebo lepszy . To co
        buduja jest kiepska kopia Galerii Kazimierz . Ta bryla ni jak sie
        nie komponuje ze starym dworcem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka