Gość: luber25
IP: 212.244.186.*
20.07.06, 14:16
zgłaszam pierwszą kandydaturę do archi-szopy 2007: to jest tzw. NOWE MIASTO
obok dworca PKP. A może znajdzie się w Krakowie jakiś terrorysta-estetyk,
który to wysadzi w powietrze ? Bo to co powstaje to wstyd dla projektanta,
urbanisty, krakowskich decydentów i dla każdego krakowianina... Stary
dworzec PKS to malownicze cudo przy tych kupach betonu...