operatorkopary
25.08.06, 12:11
Uwaga ! Nasz TEATR W WYKOPANYM DOLE ogłasza casting!
Chcemy pokazać na rozpoczecie roku Pinokia.
Szukamy do obsady kilku ról osób, które nie wymagają duzych nakładów jesli
idzie o charakteryzację.
Pilnie poszukujemy do roli gównej!
Weź udział albo zaproponuj obsadę.
operator
Prosimy aby już wiecej stolarzy nie pisało do nas podpisując się Dżepetto.