25.08.06, 12:11
Uwaga ! Nasz TEATR W WYKOPANYM DOLE ogłasza casting!
Chcemy pokazać na rozpoczecie roku Pinokia.
Szukamy do obsady kilku ról osób, które nie wymagają duzych nakładów jesli
idzie o charakteryzację.
Pilnie poszukujemy do roli gównej!
Weź udział albo zaproponuj obsadę.
operator
Prosimy aby już wiecej stolarzy nie pisało do nas podpisując się Dżepetto.
Obserwuj wątek
    • gph Re: Casting 25.08.06, 12:15
      jak już się zgłosi ten hultaj pinokio to proszę o maila

      J. J-petto



Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka