wanna_wasermanna
01.09.06, 09:58
pokazali mnei wczoraj w wiadomościach.
gdybym. np poszła po chleb to na pewno by mnie ekspedientka rozpoznała, chyba
że wcześniej padłaby na zawał jak wanna zamówiłaby dwie bułki.
btw. widzieliście jak nam chałupa popękała?
strach patrzeć. a w środku to tak trzeszczy jakby się miała zawalić.