Dodaj do ulubionych

jestem sławna

01.09.06, 09:58
pokazali mnei wczoraj w wiadomościach.

gdybym. np poszła po chleb to na pewno by mnie ekspedientka rozpoznała, chyba
że wcześniej padłaby na zawał jak wanna zamówiłaby dwie bułki.

btw. widzieliście jak nam chałupa popękała?
strach patrzeć. a w środku to tak trzeszczy jakby się miała zawalić.
Obserwuj wątek
    • mino5 Re: jestem sławna 01.09.06, 10:04
      Chałupa rzeczywiście ma poważne usterki, ale co tam - huzia na Józia,
      czyli Wasermanna!!!
      • wanna_wasermanna A kto to jest Józio Wasserman? 01.09.06, 11:42
        a nie przychodzi ci do głowy, ze ten proces nie dotyczy usterek domu - które
        być może są, być może ich nie ma ( bo w końcu w telewizji to można pokazać
        nawet ground 0 i podpisać ze tu stał domeczek ministra )
        sprawa dotyczy tego, że kiedy człowiek mający duży wpływ na działanie aparatu
        sprawiedliwości (buhehe zaprzecz proszę) rozpoczyna tego typu sądy to
        najzwyczajniej w świecie naraża się na śmieszność. O liście Wandy Gąsior do
        Elżbiety Jaworowicz wiedziało kilkaset osób. teraz w świetle kamer pan minister
        pokazał całej Polsce, co liczy się dla niego najbardziej..

        DORE IMIĘ buhehehehe.
    • komitet.pozegnalny.kiko [...] 01.09.06, 10:10
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: kiko skasowany petenek IP: *.net.autocom.pl 01.09.06, 10:39
        peteenku, skasowali cie :(
        • peteen żegnam! nt. 01.09.06, 10:42

          • Gość: kiko żegnaj petenku! IP: *.net.autocom.pl 01.09.06, 10:49
            tylko, kto teraz będzie pierwszy na top-liście wzorców, jak ciebie
            zabraknie?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka