Gość: jajcarz IP: 87.239.57.* 05.09.06, 17:25 funthomas.info/galeria/postcards.php?image_id=1258&mode=search&sessionid=f6856be6cf7a5abc8876b24aebcaf50e Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jajcarz lub ten IP: 87.239.57.* 05.09.06, 17:26 funthomas.info/galeria/details.php?image_id=1110&sessionid=f6856be6cf7a5abc8876b24aebcaf50e Odpowiedz Link Zgłoś
tramwajarz7 Widzisz jaki to prostak 05.09.06, 17:34 z pięknego domu się naśmiewa, dlatego, ze tam są chorzy... tramwajarz Chorzy ale się leczą i nie są tak brzydcy jak ci co się nie lecza, są chorzy i eksponowani... Odpowiedz Link Zgłoś
komitet.pozegnalny.kiko Re: Widzisz jaki to prostak 05.09.06, 17:35 Musi to pisia jakaś. Odpowiedz Link Zgłoś
tramwajarz7 Re: Widzisz jaki to prostak 05.09.06, 17:37 eee niemożliwe tam miało nie być takichg chamów, a zresztą prezes a obecnie miłościwie oznajmiający nie dopuściłby aby takie się rozpleniało... tramwajarz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jajcarz [...] IP: 87.239.57.* 05.09.06, 21:22 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś