Gość: magda IP: *.radiotak.com.pl 07.03.03, 11:04 Poszukuję absolwentów Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: dede Re: poszukuję IP: *.pkp.com.pl 07.03.03, 11:27 Kolega to ukonczyl (albo koncz - czy jakos tak, bo wiem, ze jeszcze chyba tam cos dziala. A o co chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś